Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 60 of 60 FirstFirst ... 10 50 58 59 60
Results 1,181 to 1,197 of 1197

Thread: Mass Effect 2

  1. #1181 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Mie nu mi s-a parut deloc scurt.Comparativ cu Lair of the Shadow broker, poate, dar nu cu mult. Plus ca este menit sa faca legatura cu Mass Effect 3. Sunt foarte multumit de ce mi s-a oferit pentru cat am platit pe el.

  2. #1182 SP
    Senior Member andreicristian9's Avatar

  3. #1183 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Niiiiiiiiiiice. Abia astept sa vad.

  4. #1184 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    L-am terminat aseara,56 ore jucate cu tot cu DLC-uri.Am jucat si Arrival...mi-a placut plot twistul de la mijlocul povestii si setup-ul pregatit pt ME3,cred ca din cauza asta nici nu te lasa sa alegi nimic din firul povestii,e totul facut ca sa pregateasca terenul pt ME3.
    L-am si inceput din nou ca si Renegate sa vad cum decurg lucrurile ca si bad guy.All in all a great game de avut in colectie cu o tona de misiuni de facut si un univers SF ca la carte

  5. #1185 SP
    Senior Member Diesel's Avatar
    M-ati facut curios cu Arrivalul ala, il cumpar si eu saptamana asta

  6. #1186 SP
    Prophet of the Void IlieRazvan's Avatar
    Am primit de la cineva Dvd-ul 2 de la Dragon Age Origins Ultimate Edition,cel cu toate DLC-urile,si am vazut ca are si Blood Dragon Armor,asa ca l-am instalat,acum intrebarea mea este : Cum fac sa am si in Mass Effect 2 armura ?

  7. #1187 SP
    Member solaru's Avatar
    are cineva de vanzare mass effect 2 collector edition? PM me!!!

  8. #1188 SP
    Senior Member muggs's Avatar
    Pentru cei cu 360, se poate cumpara de vreo saptamana un nou DLC "Genesis" care te trece prin deciziile din ME1, foarte util pentru cei care vor sa il reinceapa si sa experimenteze cu decizii diferite fara a rejuca si ME1.

  9. #1189 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Oho, ms....stii si cat costa?

  10. #1190 SP
    Member flightcrank's Avatar
    Aceste DLC-uri se pot share uii ca si in cazul jocurilor cumparate dupa PSN??Sunt dispus sa platesc pt cine imi da si mie DLC urile pt ME2 PS3.

  11. #1191 SP
    Senior Member muggs's Avatar
    Quote Originally Posted by kragod View Post
    Oho, ms....stii si cat costa?
    320 parca

  12. #1192 SP
    Junior Member GOKUSSJ3Z's Avatar
    pacat ... nu mai are acelasi feeling ca Mass Effect. pe normal am murit de mi-o sarit capacele. Nu mi-a placut schimbarea de control si nici unele parti din poveste. nu mai puteai sa iti faci customize calumea la armura, nu mai aveai munitie infinita ... lista poate continua. In rest, super poveste si mediu inconjurator.

  13. #1193 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Kind of late to the party...

  14. #1194 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    bun, din pacate postez si eu dupa 3 ani de zile pe acest thread, dar am reusit intr-un final sa joc si eu ME2. Primul lucru pe care vreau sa-l mentionez este ca ME este primul joc cu adevarat next-gen care m-a impresionat si sa spun "Oauuu" (dupa au fost Gears of War si Halo, avand xbox prima oara), insa odata cu trecerea pe PS3 nu am mai reusit sa joc titlurile din seria ME, iar cand a aparut pe PS3 am primit YLOD, in fine destul despre asta.

    am recitit inca o data threadul, de la cap la coada si am vazut ca au fost mute discutii despre grafica jocului pe PS3, care mi se par cu adevarat inutile (bineinteles la vremea aceea) pentru ca am jucat jocul pe un amarat de PC, nici macar placa video dedicata nu are, avand niste perfomante slabute, dar asta nu m-a oprit deloc sa ma bucur la maxim de experienta jocului, chiar daca grafica este bestiala (chiar si pe PC meu), nu acest aspect este punctul forte al jocului ci sentimentul pe care ti-l ofera cand il joci. este incredibil pentru ca este singurul joc (bine, de atunci a aparut si heavy rain) care integreaza jucatorul cu adevarat in povestea jocului si in desfasurarea acesteia, iti da o senzatie interesanta si depedenta. jucand atat de mult intr-un timp foarte scurt, uneori simteam (o fi fost de la oboseala ) ca traiesc in univerul ME. oricum nu cred ca mai am ceva de zis, ca a fost acoperit cam tot in paginile acestui thread.

    BTW in ultima misiune am scapat cu tot echipajul in viata din prima incercare si am jucat cu solider. acum vreau sa fac rost si de ME 1 sa incep un caracter, cred ca voi alege clasa Adept sau Infiltrator, pe care ulterior s-o import in ME2 pentru un al doilea run . nu stiu daca sa-mi iau ME3, mi-e frica sa nu-mi mearga, poate fac rost de un demo

    PS: imi cer scuze ca am dezgropat un thread vechi, dar voiam sa-mi las si eu parerea pe acest thread, chiar daca cu 3 ani mai tarziu

  15. #1195 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Trebuie sa joci si ME1 (era si mai bine daca il jucai primul), povestea mi s-a parut mai interesanta decat in ME2. Si daca ti-a mers ME2 cel putin pe medium iti merge sigur si ME3 (primul din serie mi s-a parut cel mai prost optimizat, mi-a mers mai prost decat ME2 si 3).

  16. #1196 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    pai am juca ME 1 pe xbox cand a aparut am scris asta mai sus
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    Primul lucru pe care vreau sa-l mentionez este ca ME este primul joc cu adevarat next-gen care m-a impresionat si sa spun "Oauuu" (dupa au fost Gears of War si Halo, avand xbox prima oara), insa odata cu trecerea pe PS3 nu am mai reusit sa joc titlurile din seria ME, iar cand a aparut pe PS3 am primit YLOD, in fine destul despre asta.

  17. #1197 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    M-a indus in eroare: "acum vreau sa fac rost si de ME 1 sa incep un caracter".
    La mine la final a murit Jack (desi facusem loyalty mission-ul), ma rog, oricum nu imi placea de ea.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 60 of 60 FirstFirst ... 10 50 58 59 60

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 13-03-2012, 10:51
  2. Replies: 7 Last Post: 01-07-2010, 17:08
  3. Replies: 16 Last Post: 05-02-2009, 02:58

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts