Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 44 of 116 FirstFirst ... 34 42 43 44 45 46 54 94 ... LastLast
Results 861 to 880 of 2303

Thread: Fifa 13

  1. #861 SP
    Ω Pira's Avatar
    Pe mine singurul lucru care ma scoate din minti in FIFA 13 este connection trick-ul ala idiot, care inca nu-mi vine sa cred ca e posibil sa existe. Cum sa se intample de fiecare data cand conduci si cand esti pe contraatac?! Chiar atunci sa inceapa lagul, doar la tine si exact cand te apropii de careu?! E incredibil ce le poate da prin cap la unii. Ii dadusem mesaj la unu' care facuse asta, intrebandu-l de ce e atat de imbecil si ruineaza jocul asta cu *****uri de copii mici si care ii este scopul de e atat de disperat sa castige prin asa ceva... si mi-a dat raspuns ca: "because it works all the time, suckass! hahaha" Daca nu ar cumpara toti mucosii de copii teribilisti, jocul asta, ar fi mult mai placut online.

  2. #862 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Da REPORT mesajului

  3. #863 SP
    Member Harilip's Avatar
    In legatura cu mesajul care l-a primit PiraSword. Nu am mai vazut in viata mea atata lume distrusa pe fifa. La cel putin 2 din 5 meciuri, cand dau gol sau castig primesc mesaje cu injuraturi, ca nu e corect, e imposibil sa dai gol asa s.a.m.d . Este absolut fascinant cat de superiori si smecheri sunt in spatele ecranului

  4. #864 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Nu iti zic si ca este scriptat?
    Eu am renuntat la primit mesaje. Acum pot sa primesc doar de la cei care se regasesc in lista de prieteni.

  5. #865 SP
    Member Yanciu's Avatar

    Fifa 13

    de 2 zile nu mai pot sa c�știg orice as face !!! Nu se poate așa ceva!joc mai scriptat ca asta nu am văzut.Ma *** pe el de joc!! bineinteles eu sunt cu Chelsea.

  6. #866 SP
    Member ramusg's Avatar
    Lasa, nu te supara ca asa e si in realitate, daca nu crezi intreaba te rog de userul @catalineatza, iti explica el cat de real e jocul asta, bafta la scripturi.

  7. #867 SP
    Member Yanciu's Avatar

    Fifa 13

    2 din 5 meciuri �și intra in rol min 45 si 90 Eu sunt PSG.in continuare mă chinui sa c�știg cred ca voi retrograda a doua oară consecutiv

  8. #868 SP
    Member showman's Avatar
    Echipa romanesca FIFA Ultimate Team - My Shared Squad | EA SPORTS Football
    fandinamo02 pentru fifa 13

  9. #869 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Quote Originally Posted by ramusg View Post
    Lasa, nu te supara ca asa e si in realitate, daca nu crezi intreaba te rog de userul @catalineatza, iti explica el cat de real e jocul asta, bafta la scripturi.
    Steaua - Rosenborg in 2005 in Ghencea 1-1, Steaua a avut jdemii de okazii si aia un sut pe poarta si s-a terminat 1-1. Poate unii dintre voi nu va mai aduceti aminte si, prin urmare, nu aveati de unde sa stiti.

    Un alt meci de genul asta a fost Dinamo cu Anderlecht inainte de revolutie pe actualul National Arena si belgienii au batut cu 1-0 la singurul lor sut la poarta, Dinamo avand jdemii de suturi la/pe poarta belgienilor si n-a vrut mingea sa intre in ate.

    Probabil ca aceste meciuri au avut loc pe Marte.

  10. #870 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Quote Originally Posted by catalineatza08 View Post
    Steaua - Rosenborg in 2005 in Ghencea 1-1, Steaua a avut jdemii de okazii si aia un sut pe poarta si s-a terminat 1-1. Poate unii dintre voi nu va mai aduceti aminte si, prin urmare, nu aveati de unde sa stiti.

    Un alt meci de genul asta a fost Dinamo cu Anderlecht inainte de revolutie pe actualul National Arena si belgienii au batut cu 1-0 la singurul lor sut la poarta, Dinamo avand jdemii de suturi la/pe poarta belgienilor si n-a vrut mingea sa intre in ate.

    Probabil ca aceste meciuri au avut loc pe Marte.
    Ai dreptate exista si astfel de meciuri,vezi finala Champions League din '99 dintre Manchester si Bayern,cand englezii au intors meciul in ultimele 3 min.,dar la FIFA se intampla asta mult prea des ca sa se poata numi realism...

  11. #871 SP
    Banned asperas's Avatar
    Quote Originally Posted by raduadelin View Post
    Ai dreptate exista si astfel de meciuri,vezi finala Champions League din '99 dintre Manchester si Bayern,cand englezii au intors meciul in ultimele 3 min.,dar la FIFA se intampla asta mult prea des ca sa se poata numi realism...
    Oooo..Teddy Teddy ..Tedddy Teddy Sheringham!You are my Solskjaer my Ole Solskjaer you make me happy when skies are grey..!

  12. #872 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    la fel ca si gvingi76 am renuntat si eu la mesajele respective, le-am blocat fiindca primeam mereu injuratori de la toate ****** paroase de pe psn ...primesc doar de la prietenii din lista.

  13. #873 SP
    Member ramusg's Avatar
    @catalineatza, iar faci din exceptie o regula chiar si in realitate, ai mintea prea inceata? Chiar nu percepi ca mai gasesti exemple in fotbalul real, dar acelea sunt exceptii? Fifa a facut din exceptii o regula ce se aplica majoritar in joc.

    Minutele 45 si 90, dominarea adversarului si ala castga, cei mai buni fundasi in Fifa sunt fugacii dar in realitate Ogbona si David Luiz sunt fundasi de duzina, la fel ca la atacanti, Un atacant de 78 overall dar cu pace de 91 e zeu pe langa un atacant rasat dar mai incet, @CATALINEATA NU MAI COMPARA FIFA CU FOTBALUL REAL, ESTI OBOSITOR DE SIMPLUT!!

  14. #874 SP
    Member Iasmin90's Avatar

    Fifa 13

    Eu o singura data am adus injurii la persoana cu care am jucat,defapt mai bine zis i-am injurat conexiunea la internet!avea lag de 3 secunde pana raspundea jucatorul la comenzi!
    Mie in UT mi se pare destul de ciudat am 130 de meciuri,am echipa din barclays pl si cu echipa principala cu rating 80 am luat bataie de la echipe mai slabe nu imi intra nici un sut,ratam in prostie si cu echipa secundara de 77 rating am batut si echipe cu rating 83,84 orice sut imi intra
    Un singur lucru nu intaleg de ce va faceti asa multe echipe?eu joc 2 meciuri cu principala dupa 1 meci cu rezerve si principali au din nou 99 fitness!

  15. #875 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Quote Originally Posted by ramusg View Post
    @catalineatza, iar faci din exceptie o regula chiar si in realitate, ai mintea prea inceata? Chiar nu percepi ca mai gasesti exemple in fotbalul real, dar acelea sunt exceptii? Fifa a facut din exceptii o regula ce se aplica majoritar in joc.

    Minutele 45 si 90, dominarea adversarului si ala castga, cei mai buni fundasi in Fifa sunt fugacii dar in realitate Ogbona si David Luiz sunt fundasi de duzina, la fel ca la atacanti, Un atacant de 78 overall dar cu pace de 91 e zeu pe langa un atacant rasat dar mai incet, @CATALINEATA NU MAI COMPARA FIFA CU FOTBALUL REAL, ESTI OBOSITOR DE SIMPLUT!!
    Atunci lasa-te se FIFA si asteapta pana o iesi un simulator cum vrei tu. Tu te iei de overall-ul jucatorilor. Macar stii ce contine un overall? Ala de are overall 78 daca are pace 91 si sut bun atata ii trebuie unui atacant. Ala de are overall 85 de exemplu, poate are rating mai mare la finishing, la jumping, la heading accuracy, agility, balance, dribbling etc. In concluzie, unul cu overall 79 poate fi mai bun decat unul cu 85, depinzand ce post joaca. Stiai ca FIFA simuleaza paceul in functie de greutatea jucatorilor? Eu daca il am pe unul de statura si greutatea lui Giovinco si tu-l ai pe Terry sau Ferdinand te fac la viteza de nu te vezi, deoarece cei 2 fundasi cu rating mare se misca greu. Apropo, ai vazut cum atacantii si mijlocasii Sahtiorului i-au facut varza pe cei din apararea lui Chelsea?

    Ogbona joaca la Torino si e in nationala Italiei. In realitatea nu l-am urmarit ca sa vad daca ai dreptate in privinta lui.

    ---------- Post added 25-10-2012 at 01:39 PM ----------

    Quote Originally Posted by Iasmin90 View Post
    Eu o singura data am adus injurii la persoana cu care am jucat,defapt mai bine zis i-am injurat conexiunea la internet!avea lag de 3 secunde pana raspundea jucatorul la comenzi!
    Mie in UT mi se pare destul de ciudat am 130 de meciuri,am echipa din barclays pl si cu echipa principala cu rating 80 am luat bataie de la echipe mai slabe nu imi intra nici un sut,ratam in prostie si cu echipa secundara de 77 rating am batut si echipe cu rating 83,84 orice sut imi intra
    Un singur lucru nu intaleg de ce va faceti asa multe echipe?eu joc 2 meciuri cu principala dupa 1 meci cu rezerve si principali au din nou 99 fitness!
    Eu am 3 echipe pe care le rotesc la fiecare meci. La echipa 1 am rezerve echipa 2, la 2 am rezerve 3 si la 3 am rezerve 1. Asa am mereu fitness-ul jucatorilor la 99. E bine sa ai 3-4 echipe deoarece cand ti se accidenteaza un jucator si nu vrei sa cumperi carduri de healling il pui pe fiecare banca de rezerve pana se reface.

  16. #876 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Ca sa tina mai mult contractele.
    Am o echipa BRONZE care o folosesc doar la challenge Team of the week.
    Am o echipa de brazilieni si una de italieni cuplate (italienii pe banca in echipa braziliana si brazilieni pe banca in echipa italienilor)
    Am o echipa de argentinieni si una de germani cuplate (germanii pe banca in echipa argentiniana si argentinieni pe banca in echipa nemtilor)
    O echipa formata din jucatorii de la Kuban Krasnodar (mai putin portarul si 2 fundasi ca nu am gasit destui jucatori de la Kuban)
    O echipa de vedete in care am pus cei mai buni jucatori care nu se regasesc in celelalte echipe.
    Voi mai face 2 echipe cuplate - francezi cu spanioli - pe masura ce voi strange jucatori.

    Toate echipele sunt 3-4-1-2 si toti jucatori au formatia preferata 3-4-1-2(mai putin jucatorii de la bronz si kuban, dar la kuban se vor transforma si ei .

    ---------- Post added 25-10-2012 at 01:45 PM ----------

    Dupa cum a spus si catalineatza08, la o eventuala accidentare, avand mai multe echipe, se poate reface jucatorul pana ajungi sa joci cu echipa in care este pus.

  17. #877 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    La contracte e bine sa ai mai multi manageri de contracte in club, care fac 50% bonus cand aplici un contract. Eu am cumparat grupa mare contracte de glod din alea stralucitoare (un card are 28 de contracte gold) mai la inceputul jocului sa zic asa la 300-400 coins la buy now si am facut stoc foarte mare. La cele 3 echipe am cate 70-80 contracte la fiecare jucator si 22.000 coins in seif. Mai trebuie sa strang ceva bani sa-l iau pe Buffon sa fac echipa lui Juventus.

  18. #878 SP
    Member ramusg's Avatar
    Deci in opinia ta Juventus e Campioana Europei, pt ca il are pe Givinco? E Chelsea copilas, echipa aia care il are pe Terry, dupa tine toti terminatii din Fifa 13, Kone (78 ovr), Muriel (78), Eswene sau cum ii zice din Bundasliga ( 75 ovr) si asa mai departe sunt atacantii minune din fotbalul real, nu?
    Eu cred ca trebuie sa ai overalul lui Drogba sa poti castiga CL copilas, sau cel a lui Messi sau Ronaldo, sau Fabregas, sau altii.

    Iar Sahtiorul la statistica e net inferioara lui Chelsea, cred ca Chelsea a dat de pamant cu Sahtior de mult mai multe ori, IAR TRANSFORMI EXCEPTIA IN REGULA. Si noi am avut o echipa extraordinara in 94 si am batut ARGENTINA dar a fost o Exceptie.

    Viata si realitatea nu se bazeaza si construieste pe exceptii , copilas, esti tare neintelegator, chir natang.

  19. #879 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Copilaș, ești penibil

  20. #880 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Quote Originally Posted by ramusg View Post
    Deci in opinia ta Juventus e Campioana Europei, pt ca il are pe Givinco? E Chelsea copilas, echipa aia care il are pe Terry, dupa tine toti terminatii din Fifa 13, Kone (78 ovr), Muriel (78), Eswene sau cum ii zice din Bundasliga ( 75 ovr) si asa mai departe sunt atacantii minune din fotbalul real, nu?
    Eu cred ca trebuie sa ai overalul lui Drogba sa poti castiga CL copilas, sau cel a lui Messi sau Ronaldo, sau Fabregas, sau altii.

    Iar Sahtiorul la statistica e net inferioara lui Chelsea, cred ca Chelsea a dat de pamant cu Sahtior de mult mai multe ori, IAR TRANSFORMI EXCEPTIA IN REGULA. Si noi am avut o echipa extraordinara in 94 si am batut ARGENTINA dar a fost o Exceptie.

    Viata si realitatea nu se bazeaza si construieste pe exceptii , copilas, esti dare neintelegator, chir natang.
    Chelsea e campioana Europei cu ffffff mult bulan si a furat-o fffffff rau de tot de la Athletico Madrid in supercupa Europei. Prin urmare, Chelsea e exceptie ca a castigat Champions League in 2012 asa cum Inter a luat Champions League cand a bagat autobaza cu Barca acum cativa ani. N-a fost nicio exceptie meciul nostru cu Argentina cand i-am batut, ia aduti aminte ca in 90 am avut Argentina in grupe la Mondialul din Italia si am facut 1-1. Exceptie o fi fost si ROMANIA-ANGLIA 2-1 din 98? Exceptii au fost si Dortmund-Real , Ajax-Man City, Arsenal-Shalke si Nordsjaelland-Juventus? Nu vezi ca s-a sucit lumea cu curu-n sus?

    Ajax are 4 stele in FIFA 13 si Man City are 5 stele nu? Cum de s-a intamplat sa-i bata asa de rau Ajax aseara? Care au fost fundasii lui Man city aseara?

    Tu nu vrei sa vezi realitatea, nu eu. Mai baietas-copilas care esti s-a dus cu vremea cand Real, Barca, Bayern, Brazilia, Argentina batea tot ce misca. In ziua de azi echipele mici nu mai au mentalitatea cand joaca impotriva unor superechipe sa nu ia 5-0 si sa ia macar 2-0, capisci?

    Am uitat de Bate Borisov-Bayern Munchen 3-1 sau de Lille-Bate 1-3. Tot exceptii fir-ar sa fie ele de exceptii or fi fost.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 44 of 116 FirstFirst ... 34 42 43 44 45 46 54 94 ... LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts