Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 60 of 116 FirstFirst ... 10 50 58 59 60 61 62 70 110 ... LastLast
Results 1,181 to 1,200 of 2303

Thread: Fifa 13

  1. #1181 SP
    Senior Member silvian92's Avatar

    Re: Fifa 13

    Sunt zile cand nu iau deloc zile cand iau 2, depinde, aseara am castigat div 2 ,

    Sent from my Galaxy Tab 2 P5100 using Taptalk 2

    ---------- Post added 25-11-2012 at 01:57 PM ----------

    Am si eu o intrebare: valoare clubului creste doar de la jucatori sau si de la echipamente , contracte , antrenori etc, si daca jucatoru este mai scump, valoreaza la fel sau....

    Sent from my Galaxy Tab 2 P5100 using Taptalk 2

  2. #1182 SP
    Junior Member Villy's Avatar

    Re: Fifa 13

    Ai noroc. Mie imi pica numai ciurucuri care se vand cu 2000 maxim

    Sent from my LG-P990 using Tapatalk 2

  3. #1183 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Quote Originally Posted by PiraSword View Post
    E fantastic, JUR! Ieri scrisesem de UT si divizia 1, astazi iarasi am fost kick out din server in ultimul meci care trebuia sa-l castig si iarasi am pierdut sansa de-a castiga odata divizia 1! EA Illuminati is in the Game! Ma las pagubas, am zis, si nu mai postez despre frustarile mele pe thread-ul asta, ca fac bataturi la degete degeaba. E demonic jocul asta...
    Esti ghinionist.

    ---------- Post added 26-11-2012 at 11:08 AM ----------

    Quote Originally Posted by PiraSword View Post
    La mine e primul an de UT, si vreau sa stiu daca in perioada transferurilor de iarna, jucatorii care s-au transferat intre timp la alte echipe vor fi updatati si pe cartonasele din UT, dupa presupusul update de transferuri.
    La FIFA 12 UT au fost updatati jucatorii.

    ---------- Post added 26-11-2012 at 11:15 AM ----------

    Stie careva daca asta e scriptat:


    EA SPORTS� FIFA Online 2

  4. #1184 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    am jucat aseara 15 meciuri in SEASONS...din care vreo 12 pe ploaie!!! wtf ...are cineva idee pe ce criteriu iti alege vremea?
    NU de alta dar nu-mi place pe ploaie deloc

  5. #1185 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Quote Originally Posted by adibose View Post
    am jucat aseara 15 meciuri in SEASONS...din care vreo 12 pe ploaie!!! wtf ...are cineva idee pe ce criteriu iti alege vremea?
    NU de alta dar nu-mi place pe ploaie deloc
    Iti explic eu cum este.

    Vremea apartine de jucatorul gazda. Daca vrei sa fii jucator gazda trebuie sa nu ai router pentru conexiunea la Internet. Daca ai router, 99,99% din cazuri esti distribuit ca jucator oaspete. Fiecare stadion are una sau mai multe variante de vreme (soare, nori cu soare, innorat fara ploaie, ploaie si ninsoare). Astea se pot vedea la customization FIFA pe undeva pe la team management parca. Probabil ca tu ai fost in cele 12 meciuri oaspete si la cele 12 gazde a venit prin rotatie la ei sa ploua si te-ai nimerit numai cu ploaie. Eu am router si am jucat cel mult 3 meciuri la rand pe ploaie.

    ---------- Post added 26-11-2012 at 01:53 PM ----------

    Asta o fi scriptat? Sau o fi din Ultimate Team?

    Pe locuri, fiti gata, SUT BOMBA! Nu clipi ca ratezi momentul! Mingea trimisa incredibil direct la vinclu de la aproape 40m: VIDEO - www.sport.ro

  6. #1186 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    nu stiu ce sa zic..oaspete/gazda ...consider ca trebuie sa ne trateze serverul la fel. Pentru ca in unele meciuri joc pe ETIHAD Stadium (joc cu City) iar alteori pe stadioanele gazda...iar echipamentul folosit este cel de baza (home)
    Desi am router, se pare ca ma selecteaza ca fiind atat jucator gazda cat si oaspete...corect? in fine...sa ziceam ca s-a nimerit ciudatenia

  7. #1187 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Quote Originally Posted by adibose View Post
    nu stiu ce sa zic..oaspete/gazda ...consider ca trebuie sa ne trateze serverul la fel. Pentru ca in unele meciuri joc pe ETIHAD Stadium (joc cu City) iar alteori pe stadioanele gazda...iar echipamentul folosit este cel de baza (home)
    Desi am router, se pare ca ma selecteaza ca fiind atat jucator gazda cat si oaspete...corect? in fine...sa ziceam ca s-a nimerit ciudatenia
    Echipamentul ti-l alegi tu inainte sa dai search dupa un oponent. Cand esti gazda normal ca joci pe etihad stadium, iar cand esti oaspete joci pe stadionul adversarului. Eu am RESTRICTIVE la router si 99,99% din cazuri sunt oaspete.
    Ce router ai si ce culoare ai la firewall in FIFA 13?

  8. #1188 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    joc numai in echipamentul de gaza si nu joc doar pe Etihad...pic si pe la nemti, spanioli
    AM moderate 99% din cazuri, o data a fost verde nu stiu de ce, dar sunt portocaliu mereu. am un router Huawei HG655b...cel clasic si banal de la Romtelecom

  9. #1189 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Quote Originally Posted by adibose View Post
    joc numai in echipamentul de gaza si nu joc doar pe Etihad...pic si pe la nemti, spanioli
    AM moderate 99% din cazuri, o data a fost verde nu stiu de ce, dar sunt portocaliu mereu. am un router Huawei HG655b...cel clasic si banal de la Romtelecom
    Vrei sa zici ca jucand cu Man City si fiind gazda joci si pe alte stadioane in afara de Etihad?

  10. #1190 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    nu am selectat niciodata..treaba cu gazda sau oaspetele...eu imi selectez echipamentul si caut oponent. serverul imi aloca openent...si ori nimeres pe Etihad ori spre exemplu pe Santiago Bernabeu cand joc vs Real.
    repet, joc SEASONS...nu UT sau alte minuni

  11. #1191 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Pai joci pe stadionul echipei gazda....
    Cine este gazda se stabileste aleatoriu, nu tine de ce echipament alegi.

  12. #1192 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    asta banuiam si eu ca se stabileste aleator...eu nu am intleles de ce am prins 12 meciuri din 15 pe ploaie dar m-am conosolat cu ideea ca a fost o intamplare.

  13. #1193 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Se lucreaza la Ultimate Team? Imi da numai erori cand intru pe webapp...

  14. #1194 SP
    Ω Pira's Avatar
    E foarte simplu guys, pe stadioanele din Anglia ploua in draci! Ia jucati pe stadionul O'Dromo si altele din America de Sud sau Spania, sa vedeti ce rar prindeti o ploaie, o sa va fie dor. Eu spun din proprie experienta in UT si Seasons.

    ---------- Post added 26-11-2012 at 05:39 PM ----------

    Quote Originally Posted by gvingi76 View Post
    Se lucreaza la Ultimate Team? Imi da numai erori cand intru pe webapp...
    Da. Nici in joc nu se incarca ce ai in Trade Pile sau sa cauti ceva in Auction.

  15. #1195 SP
    Banned SWTFU's Avatar

  16. #1196 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    ala e link pentru Web App.

    EA Forums

  17. #1197 SP
    Ω Pira's Avatar
    M-am scarbit de problemele lu' astia, total nerezolvabile.

  18. #1198 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    totul o sa se rezolve cu FIFA 14

  19. #1199 SP
    Ω Pira's Avatar
    Desigur... ca nu.

  20. #1200 SP
    Member Seryaph's Avatar
    Mai dureaza mult mentenanta la Ultimate Team?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 60 of 116 FirstFirst ... 10 50 58 59 60 61 62 70 110 ... LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts