Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 84 of 116 FirstFirst ... 34 74 82 83 84 85 86 94 ... LastLast
Results 1,661 to 1,680 of 2303

Thread: Fifa 13

  1. #1661 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Mie mi-a picat 2500 coins

  2. #1662 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Tocmai mi-a cazut un mini pack de argint. Hehe.

  3. #1663 SP
    Member showman's Avatar
    hahaha.. pe 3 conturi intru pe web,usa,u.k si ro pe 2 am primit 2 mini bronze pack si pe unu 500 de coins

  4. #1664 SP
    Junior Member iomaio's Avatar
    Am si eu o intrebare stupida... am echipa in FifaUT si joc sistemul 4-4-1-1 ...echipa e ok joaca bine dar la un moment dat orice as face parca nu mai alearga in unele meciuri !!!... Fitness e mereu peste 90 ... SERVER | EA SPORTS Football . Si cum fac si eu mai mult coins e vreo cale???

  5. #1665 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Quote Originally Posted by iomaio View Post
    Am si eu o intrebare stupida... am echipa in FifaUT si joc sistemul 4-4-1-1 ...echipa e ok joaca bine dar la un moment dat orice as face parca nu mai alearga in unele meciuri !!!... Fitness e mereu peste 90 ... SERVER | EA SPORTS Football . Si cum fac si eu mai mult coins e vreo cale???
    Cumperi jucatori silver la 150-200 coins cu cate 7 contracte fiecare. Iti faci 2 echipe de silver, deci 22 jucatori te-ar costa maxim 4400 coins. La echipa 1 pui rezerve echipa 2 si invers. O sa joci 12-13 meciuri in care o sa faci in jur de 5000 coins doar din meciuri, in afara bonusului de la Divizii. Dupa aceea decartezi toti jucatorii de silver si mai iei vreo 2000 coins. Repeti procedura pana faci cati bani ai nevoie.

    PS: Aceeasi chestie o poti face cu jucatori gold, dar sa nu dai mai mult de 350-400 coins pe un jucator.

  6. #1666 SP
    Junior Member iomaio's Avatar
    thx!! m-am hotarat sa-mi fac o echipa ENGLAND ) nu de alta dar mia picat Hurt azi intr-un pack... exista vreun site ceva sa vad toate atributiile jucatorilor?? sa-mi fac o idee ma gadeam sa joc 4-3-3 ...

  7. #1667 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar

  8. #1668 SP
    Junior Member iomaio's Avatar
    Multumesc.
    Daca vreti sa jucam PSN UK ID : scr1zophrenic

  9. #1669 SP
    Member galagan90's Avatar
    FIFA Ultimate Team
    Half-time Happy Hr! As soon as it’s HT in the AFC/Bayern match 10,000 GPP 25K packs (no 2x chance) will be available in limited quantities. 1st come, 1st served!

    ---------- Post added 19-02-2013 at 10:39 PM ----------

    Hai sa ii demolam !

  10. #1670 SP
    Junior Member beasst's Avatar
    O intrebare scurta:
    Zilele trecute am vazut in FIFA sa intru pe web app si sa iau daily bonus. Am intrat si am primit.
    Apoi am intrat zilnic si nu am mai primit nimic. Daily bonus nu este zilnic?

  11. #1671 SP
    Member Fizzl3's Avatar
    Probabil le-au oprit din nou,au fost cateva zile cand dadeau daily gift...

  12. #1672 SP
    Member showman's Avatar
    Like,subcribe pe youtube for more

  13. #1673 SP
    Member miami's Avatar
    Am castigat finala la online tournament (*F*U*T* gold cup) si cand sa dau mai departe - you have lost the connection with the ea server - si imi da ca as fi dat quit, plus pack necastigat. E vreun bug sau mi-a facut retardu ala cu care am jucat vreo manevra ?!

  14. #1674 SP
    Ω Pira's Avatar
    Eu nu mai joc jegul ala de UT, iau o pauza ca mi-a ajuns cati nervi mi-a facut. Foarte frumos Seasons si Head to Head, total alt gameplay, mai slow si mai realist, like it.

  15. #1675 SP
    Banned asperas's Avatar
    Quote Originally Posted by Pira View Post
    Eu nu mai joc jegul ala de UT, iau o pauza ca mi-a ajuns cati nervi mi-a facut. Foarte frumos Seasons si Head to Head, total alt gameplay, mai slow si mai realist, like it.

  16. #1676 SP
    Member thedeadman14's Avatar
    Al 10-lea titlu al Diviziei 1 s-a dovedit a fi perfect. )
    ..pacat de pack-ul cadou.

  17. #1677 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    De azi iau o pauza lunga de FIFA...Bine ca nu am rupt discul,macar imi pot recupera jumatate din banii investiti in el.

  18. #1678 SP
    Member Drag05azs's Avatar
    Eu am spart un controller asa ca deja sunt pe minus

  19. #1679 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Quote Originally Posted by Drag05azs View Post
    Eu am spart un controller asa ca deja sunt pe minus
    Same here.

  20. #1680 SP
    Member Fizzl3's Avatar
    Quote Originally Posted by thedeadman14 View Post
    Al 10-lea titlu al Diviziei 1 s-a dovedit a fi perfect. )
    ..pacat de pack-ul cadou.
    Interesant..ce echipa ai?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 84 of 116 FirstFirst ... 34 74 82 83 84 85 86 94 ... LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts