Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 12 of 12

Thread: Tombola: Diablo 2 + Lord of Destruction Add-on

  1. #1 SP
    Member Xristina's Avatar

    Tombola: Diablo 2 + Lord of Destruction Add-on

    Salutare Console Games,

    Tinand cont de vremurile grele prin care trece CG forum m-am gandit sa intind si eu o mana de ajutor prin organziarea unei tombole.

    Regulile tombolei:

    1. Pot participa toti userii forumului, vechi si noi inregistrati.

    2. Premiul oferit este Diablo 2 + Lord of Destruction Add-On activabile pe BattleNet.

    3. Veti avea nevoie de un cont de Paypal. Daca acest lucru este un obstacol pentru foarte multi dintre voi o sa ma gandesc si la alte alternative.

    4. Tombola merge dupa urmatorul mecanism: se va cumpara in bilet ce va avea pretul de 1 euro. Pentru fiecare bilet sunteti inscrisi in tombola. Mai multe bilete mai multe sanse de castig. Contorizarea biletelor se va face cu urmatorul XLS[1] pe care eu il modific personal cu numarul tranzactiei de PayPal, suma platita, numarul de bilete inscrise in concurs si bineinteles utilizatorul de pe forum. Fiecarui bilet i se va da un numar de ordine, dupa care la sfarsitul tombolei va fi extras castigatorul norocos.

    5. Suma finala adunata la tombola va fi donata forumului Console Games. Daca exista dubiu eu am deja jocurile activate pe contul personal Battlenet. [2]

    6. Cei care monitoriza corectitudinea tombolei veti fi atat voi prin verificare XLSului si a forumului sa nu existe vreun dubiu, cat si cei din stafful CG.

    Contul de Paypal si pozele cu codurile vor fi postate dupa ce acest regulament va fi validat de catre Monky.

    Pentru orice intrebare, nelamurire sau reclamatie, gasiti datele mele de contact in profile.

    Va multumesc.


    [1] https://docs.google.com/spreadsheet/...CTm5mcFE#gid=0
    [2] In Atasament
    Attached Images Attached Images battlenet_account.jpg

  2. #2 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Si dublez si eu cu inca un Diablo 2 + Lord of Destruction Add-On activabile pe BattleNet.
    Deci aveti sansa dubla de castig!

  3. #3 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Iar daca exista careva care le doreste neaparat acum pot fi luate de pe pagina de licitatii pentru CG - Licitatie: Diablo 2 + Diablo 2 Lord of Destruction.

  4. #4 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Ale mele sunt copii cu disk, si o ditamai carte...nu fitzuicile din jocurile de astazi... you can go for it!

  5. #5 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Apreciez sincer ajutorul acordat... din pacate, in ultima vreme parca au disparut oamenii care vor (si pot) sa ajute. Sau poate cine stie, CG nu mai reprezinta acea bucatica din viata lor. Oricum ar fi, I'll do my best! And say thanks as many times as needed! Respect!

  6. #6 SP
    Member Xristina's Avatar
    Adresa de mail pentru PayPal: bradea[.]cristina[@]gmail.com

    Va rog frumos sa specificati si pe thread-ul acesta suma, idul tranzactiei si cine a trimis.

    Sfarsitul tombolei va avea loc pe 2 iulie. Multa bafta!

    Tineti minte 1 bilet = 1 euro (dupa cum doriti voi puteti sa platiti sau nu suma asta integral)

    ---------- Post added 01-06-2012 at 12:45 PM ----------

    Bump for the Horde!

    ---------- Post added 01-06-2012 at 12:46 PM ----------

    Bump for the Horde!

  7. #7 SP
    Member solaru's Avatar
    ciao,

    10 bilete pt mine.
    (Transaction ID # 6E2384664F253025B)
    Sper ca sansele mele de castig sa fie sub 1%!!!

  8. #8 SP
    Member Xristina's Avatar
    Multumesc frumos pentru participare.

    Poti verifica aici inscrierea ta in tombola: Tombola Console Games

  9. #9 SP
    Member Xristina's Avatar
    For the Horde!

  10. #10 SP
    Member Xristina's Avatar
    Mai aveti 10 zile sa ajutati la mentinerea ConsoleGames.ro on the Interwebz.

  11. #11 SP
    Member Xristina's Avatar
    S-a terminat tombola. Felicitari lui solaru pentru premiu. Revin zilele acestea cu premiul. Momentan stau foarte putin pe acasa ca sa iau serialul.

    Pe langa cei 10 euro dati de le o sa mai vin si eu cu inca 10.

    Multumesc frumos pentru participare.

  12. #12 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Felicitari si castigatorului si Xristinei pentru initiativa! Respect!

    P.S. Primiti amandoi o extra luna de Premium

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Tombola lunara cu premii By catza86 in forum Offtopic
    Replies: 123 Last Post: 25-01-2013, 22:03
  2. Replies: 13 Last Post: 17-07-2012, 16:49
  3. Install add-on pe xbox By yoyy in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 2 Last Post: 19-11-2011, 10:15

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts