Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 64 of 73 FirstFirst ... 14 54 62 63 64 65 66 ... LastLast
Results 1,261 to 1,280 of 1460

Thread: Battlefield 4

  1. #1261 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Quote Originally Posted by poiuyt View Post
    oricum cred ca BF4 este pe ultimul drum , de cateva zile sunt tot mai putine servere (pe care este si bataie de stat la coada) si totul functioneaza cam prost, probabil ca s-a taiat de aici pt a da la Star Wars
    Nu este chiar pe ultimul drum insa usor usor a scazut si nr de jucatori, vezi: Bo3, Fallout si SW.

  2. #1262 SP
    Member Harkonnen's Avatar
    Deci sa-mi vand BF4 si sa ma concentrez pe Hardline


    Sent from my iPad using Tapatalk

  3. #1263 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Hardline a fost slab de la inceput , deci zic sa te concentrezi pe star wars combinat cu BF4

    ---------- Post added 19-11-2015 at 19:26 ----------

    cam asa arata flare-urile la elicoptere


  4. #1264 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Little fun with the bomber


  5. #1265 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    zici ca arunci cu petarde de revelion ! )

    cand vrei ne gasesti on , daca vrei sa te alaturi nebunilor nesatui de BF4

  6. #1266 SP
    Member Pr3D4TH0R's Avatar
    Cam din prima ora cu ACE 23. Prea bunnnn. Nu inteleg totusi de ce cand selectez arma din loadout apare ca are 30gloante si in joc am 35....
    https://youtu.be/6yHcE9VZpC0

  7. #1267 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Te misti bine !

  8. #1268 SP
    Member Pr3D4TH0R's Avatar
    Quote Originally Posted by poiuyt View Post
    Te misti bine !
    Ziceai ceva de un clan sau ceva de genul, cum se poate intra? Ceva cerinte minime?

  9. #1269 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    nu man , doar join pe noi si te aprob eu .

    avem meci vineri cu SIS , un clan italian deci esti binevenit

    Platoons - Battlelog / Battlefield 4


    suntem minim 3-4 in fiecare seara
    e valabil doar pt PS4 , apropo , insa daca esti de pe alta platforma si vrei in platoon de RO nu-i bai , te aprob si asa, dar nu poti juca cu noi.

  10. #1270 SP
    Member Pr3D4TH0R's Avatar
    Quote Originally Posted by poiuyt View Post
    nu man , doar join pe noi si te aprob eu .

    avem meci vineri cu SIS , un clan italian deci esti binevenit

    Platoons - Battlelog / Battlefield 4


    suntem minim 3-4 in fiecare seara
    e valabil doar pt PS4 , apropo , insa daca esti de pe alta platforma si vrei in platoon de RO nu-i bai , te aprob si asa, dar nu poti juca cu noi.
    Am aplicat si eu. Sunt pe PS4.

  11. #1271 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    ok , ti-am aprobat cererea , acum doar trebuie sa dai " USE EMBLEM AND TAG" si esti al nostru sau daca nu-ti place emblema macar intri pe battlelog si iti pui RO la tag. (se vede destul de misto un squad full de RO )

  12. #1272 SP
    Member Pr3D4TH0R's Avatar
    Quote Originally Posted by poiuyt View Post
    ok , ti-am aprobat cererea , acum doar trebuie sa dai " USE EMBLEM AND TAG" si esti al nostru sau daca nu-ti place emblema macar intri pe battlelog si iti pui RO la tag. (se vede destul de misto un squad full de RO )
    Am jucat aseara putin cu tine. Cumva e ceva modificat la server? Am impresia ca dureaza mult prea mult sa omor un inamic.

  13. #1273 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Depinde de servere, ieri am jucat cu niste prieteni Squad Deathmatch iar astea se mai gasesc doar pe servere USA si deci merge destul de nasol in unele cazuri, insa in general jucam conquest pe servere de EUropa.

    trebuia sa intri in party .

  14. #1274 SP
    Member Pr3D4TH0R's Avatar
    Ce stresant e ca dupa un meci mai prost, scade Skill-ul extrem de mult. Pana acum o saptamana, nici nu stiam de Skill, acum ma tot chinui sa nu scad, sunt singurul care joaca pentru skill?

  15. #1275 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    eu il tin undeva intre 400-500 (acum am 507), vezi ca vinerea viitoare se anunta meciul ala cu SIS.

    skillul scade si daca nu joci cateva zile deci nu e asa important, daca chiar vrei o statistica cat de cat ok te uiti la K/D ratio , daca ai 2-3 acolo esti destul de bun , desi sunt unii de au 7 , am vazut chiar si cu 12 dar aia nu stiu decat elicoptere/ avioane sau tancuri.
    eu am (1.6) deci nici prea prea ,nici foarte foarte

  16. #1276 SP
    Member Pr3D4TH0R's Avatar
    Ajunsesem aseara pe la 495 si am mai scazut. Am vazut ca sunteti destui in party dar nu intru ca nu am microfon... Mai are cineva probleme cu packet loss? In fiecare meci imi apare iconita aia in partea dreapta a ecranului.

  17. #1277 SP
    Member MultiAmSaPopesc's Avatar
    Facem ceva antrenament Joi sau Vineri devreme? Ce format se joaca? Stiti un canal de Youtube care sa prezinte astfel de Clan Battles?

  18. #1278 SP
    Member Pr3D4TH0R's Avatar
    Si...trebuie neaparat microfon?

  19. #1279 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Pun aici astea...acum ceva zile pe IMDB a aparut un leak cu privire la Battlefield 5:Armageddon si la povestea lui, aparent va fi lansat in toamna 2016.

    uploadfromtaptalk1449776533009.jpguploadfromtaptalk1449776539666.jpg

  20. #1280 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Btw am dat si eu apply la platoon-ul vostru

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 64 of 73 FirstFirst ... 14 54 62 63 64 65 66 ... LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts