Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 70 of 73 FirstFirst ... 20 60 68 69 70 71 72 ... LastLast
Results 1,381 to 1,400 of 1460

Thread: Battlefield 4

  1. #1381 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    pentru ca e varza battlelogul..

  2. #1382 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    E o problema cu save-urile la jocul asta. Eu unul am reușit sa-l termin fara sa se reseteze, dar altii au putut doar cu netul oprit pe consola.

  3. #1383 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Eh, nu are decat vreo 2 ani jumate jocul, credeai ca atat de repede se rezolva problemele la un joc?

  4. #1384 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Wow, dupa atata vreme nici un fix? Grozav.

  5. #1385 SP
    Senior Member silvian92's Avatar
    Trebuie jucata toata pana la sfarsit , fara sa intrii pe Online ! Eu asa am facut!!!

  6. #1386 SP
    Member freezy's Avatar
    Eu acum 2 zile am terminat campania si au functionat salvarile. Am fost conectat la net tot timpul dar nu am avut activat ps plus.
    Cu siguranta, daca aveam activat ps plus nu mergeau salvarile.

  7. #1387 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    eu l-am terminat de 2 ori cu pauza intre salvari si nu am avut niciodata probleme , am si ps plus si am fost si conectat online.

    altfel nu mai imi merge battlelogul din joc de 1-2 luni (adica nu vad cine e online sa pot da join pe ei )

  8. #1388 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Ce porcarie cu SP. Am trecut misiunea cu China Sea etc. Am iesit din joc si am dat upload la save(setat pe manual). Intru acuma si iara trebuie sa incep de la inceput. Bun, descarc save-ul si face la fel.
    Sper ca BF1 vine fara SP.

    Am mai patit ceva de genul cu Forza 4. Dupa ce am schimbat consola, am pus save-urile pe un stick. Aveam doar optiunea de Move Save. Am mutat save-ul si cand am intrat in joc a facut save automat si am pierdut tot progresul. Asta pentru ca jocul face save si dupa loading.

  9. #1389 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Broblema asta la bf4 era si pe ps3.
    Singurul fix pe care il stiu este in incepi campania fara conexiune la net, si de fiecare data cand vrei sa joci sa deconectezi netul inainte de a intra in sp.

  10. #1390 SP
    Member Hansel31's Avatar
    daca contul tau de psn dupa care joci acum bf4 nu este facut main account nu iti salveaza jocul! bafta

  11. #1391 SP
    Member SepticEye's Avatar
    Quote Originally Posted by Danny View Post

    Am jucat o harta unde toti plecam cu barcile pe niste insule. Nici macar nu ajungeam pe ele ca deja explodam. Intram in barca, mergeam putin si boom.

    Nu am nimic cu jocul, dar e frustrant asa. Poate ma obisnuiesc cu timpul.
    Nu o lua in nume de rau, insa modul in care te exprimi denota ca tu intelegi cam 5% din battlefield la ora actuala. Ai ghinionul de a te apuca de joc intr-un moment cand majoritatea serverelor sunt populate de veterani care cunosc hartile, ca doar jocul a iesit de 2ani+. Jocul nu e la fel de accesibil ca un COD unde totul e relativ simplificat. Eu l-as compara cu un joc rock, paper, scissors x10. Are foarte multe variabile insa totul se poate contracara. O sa iti ia o gramada de vreme pana o sa ai o imagine de ansamblu a jocului, si atunci cand o sa te intorci inapoi la momentul in care ti-a explodat barca in drum spre insula pe Paracel Storm o sa iti vina sa razi, deoarece e evident ca tu ai stat ca plopu pe camp si te-a ras Little Bird-ul.

    Recomand sa joci campania intai, ajungi sa folosesti majoritatea armelor si te obisnuiesti cu feel-ul jocului.Apoi joaca team-deathmatch(stiu ma contrazic) sa te obisnuiesti putin cu multiplayerul. Apoi ti-ai recomanda sa experimentezi pe Test Range unde ai access la toate armele si toate vehiculele din joc. iti recomand youtube pt strategii, cauta canalul lui Levelcap gaming. Cand esti gata de Conquest, incepe pe harti mai mici, cele de 32 jucatori si treptat urca la 44 apoi la 64 cand esti comfortabil. Odata ajuns pe harta de 64 jucatori vei afla de ce jocul se cheama Battlefield!

  12. #1392 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    destul de corecta postarea , se vede cine-i fan bf

  13. #1393 SP
    Member Harkonnen's Avatar
    Nu e de BF4 e de harline in caz ca-l aveti si pe acela:

    For a limited time, experience Battlefield Hardline: Betrayal expansion for free* and keep it forever.

  14. #1394 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Na ca m-am jucat si eu cu shotgun-ul pe Metro. Dadeam cu flare pentru baietii cu FLIR si bipod


  15. #1395 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    UP !
    Attached Images Attached Images 1.jpg

  16. #1396 SP
    Member Harkonnen's Avatar
    Abia astepti BF1 nu?


    Sent from my iPad using Tapatalk

  17. #1397 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Nu pot sa zic asta, e bun jocul , dar e altceva.

  18. #1398 SP
    Member Harkonnen's Avatar
    Deja au rarit serverele de bf4 eu nereusind sa ma mai concetez instant. Crezi ca odata cu venirea bf1 vor disparea cele de bf4 intrucat e si hardline activ?

  19. #1399 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Garantat mai mult de-o treime din comunitatea BF se va muta pe BF1, însă asta nu înseamnă că serverele de BF4 vor dispărea cu totul, cel mult vor fi foarte slab populate.

  20. #1400 SP
    Member SepticEye's Avatar
    Sigur sunt mai multi jucatori activi de Bf4 decat de Hardline sau Battlefront.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 70 of 73 FirstFirst ... 20 60 68 69 70 71 72 ... LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts