Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 51 of 186 FirstFirst ... 41 49 50 51 52 53 61 101 151 ... LastLast
Results 1,001 to 1,020 of 3702

Thread: Destiny

  1. #1001 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    Quote Originally Posted by rhadoo69 View Post
    Daca nu am prieteni posesori de Destiny ma voi putea juca?
    Este interzis accesul celor fara prieteni.

    Sigur ca te vei putea juca, doar sa fi conectat la internet.

  2. #1002 SP
    Member vallio's Avatar
    Salut,

    Am facut si eu rost de Destiny pe PS4, cine doreste sa jucam co op ( dupa ora 18:00), PSN ID: vallioro.

    PS: sunt la inceput lvl2 abia am primit jocul

  3. #1003 SP
    Member rhadoo69's Avatar
    Quote Originally Posted by nameless_fear View Post
    Este interzis accesul celor fara prieteni.

    Sigur ca te vei putea juca, doar sa fi conectat la internet.

    Sunt super newbie cu consolele, dar imi iubesc PS4-ul

  4. #1004 SP
    Member goguxxx's Avatar
    Cui ii trebuie,daca tot e moca,de ce nu

    Full Destiny Strategy Guide (FREE) | Destiny News.net

  5. #1005 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Frumos jocul in co-op, singur not so much, insa totusi puteau sa se chinuie si ei putin mai mult sa faca un story mai decent la campanie, niste personaje mai interesante, etc, asa cum e acum nici nu m-as chinui sa trec prin ea daca ar tb sa o joc singur. Foarte, foarte slaba povestea

  6. #1006 SP
    Member CataPuscas's Avatar
    Ma uit pe forumul bungie la sectiunea help si vad o grama de thread-uri legate de deconectari de la server. Ce e nasol e ca nici macar nu am lag sau ceva inainte sa ma deconecteze pe orbita sau sa ma delogheze de tot... chiar nu mai are nimeni probleme de genul?

  7. #1007 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    Majoritatea acestor deconectari NU sunt de la conexiunea voastra la internet. E vorba de serverele lor si de probleme inerente lansarii unui MMO (sau altfel spus unui joc "vesnic" online).
    O sa le rezolve, o sa dureze, mai rabdati.

    Daca priviti jocul ca pe un Diablo 3 din perspectiva first person nu veti mai avea nici o problema ca nu exista poveste si tot ceea ce e de facut e sa omori tot ce prinzi si sa astepti sa cada loot.

    Ce ma enerveaza la culme, este ca nu vad loot-ul cand cade tot timpul. Magariile alea ce pica sunt greu de vazut si le ratez mereu. Puteau sa faca ceva mai sugestiv, macar sa stiu ce e pe jos in pachet, hartie igienica sau o pusca. Parerea mea.

  8. #1008 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Quote Originally Posted by tudomih View Post
    Te-am vazut. Student in poli care avea la el doar carnetul de student, nu ?
    Pe nume Andreea.

  9. #1009 SP
    Senior Member Minimize's Avatar
    Rasko , nu stiu daca te-a lamurit cineva pana acum ce e cu armele de la Vanguard. Eu am cumparat varianta digitala (guardian edition) si la fel primeam eroarea de download pentru Vanguard armory. Am inteles ca este un bug, nu e nevoie sa iti downloadeze nimic, totul este deja inclus. Mergi la Vanguard quartermaster (langa npc de unde achizitionezi nave) si vei avea acces la cateva arme albastre, toate de level 5 , arme pe care le vei inlocui peste cateva levele. Nimic extraordinar , te asigur.

  10. #1010 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Shieeeeet nici eu nu am stiut de unde se iau Vanguard alea. Nici nu mai am ce face cu ele acum ca is level 10 deja

  11. #1011 SP
    Member Zdrutz's Avatar
    La level 10 ai un nou tier. Same place, same vendor. Nu stiu daca se scaleaza si mai departe. Voi testa la lvl 15

  12. #1012 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Multumesc, le-am gasit pana la urma aseara, dar eram deja level 11 Iti dai seama ca nu le mai pot folosi, dar sunt bune pentru celelalte caractere cu care voi incepe de la 0.

    In privinata story-ului, nameless a sintetizat extrem de corect si sunt perfect de acord. Ce vreti mai mult? Intunericu' e rau, lumina e buna, esti Rambo care salveaza universul de neant. End of story, PERFECT!!

  13. #1013 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Ok ok Diablo 3, but where is the loot!? Lootul aici cade mult mai rar, in mare parte de la niste bossi, si nici nu e cine stie ce, numa verzi si albe. Imi lipseste acel DING! de legendary, daca nu-l aud it's not so fun La Diablo iti cadeau legendare si pe parcurs ce urcai in level nu doar la level maxim.

  14. #1014 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    Nu pot sa nu compar jocul cu WARFRAME.
    Pana acum, sincer Warframe pare mai bun si e "teoretic" free.

    Nu cred ca poate nega nimeni ca din cei 500mil $ (asa zisi) 80% s-au dus pe marketing. Restul e vrajeala.

  15. #1015 SP
    Member goguxxx's Avatar
    Nu stiu ce asteptari sky high avea toata lumea ,dar cam asta e bugetul pt mmo-uri ,de ordinul sutelor de milioane,asta e . Mai degraba seamana cu Defiance ca si concept de joc,sau Borderlands pe free roam ,poate la design e aproape de Warframe .

  16. #1016 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    eu cand am facut comparatia cu warframe se amuza lumea de postul meu ..
    si acolo tot acelasi lucru, omori fara numar si iti mai cad de la bosi "bule" de diverse culori cu "bunatati" insa grafica nu este comparabila

    p.s. cred ca faxiu este super multumit !

  17. #1017 SP
    Junior Member sergiutzu1970's Avatar
    Pentru cei care au jucat la ora 0(ora Romaniei) acum cam 2-3 sapt se deblocase Iron Banner care era promis in jocul complet.Stie cineva cum il pot accesa?

  18. #1018 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Deci după două zile şi devine plictisitor, şi eu mă întrebăm unde sunt cele 500 de milioane ?

  19. #1019 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Lasati Warframe-ul deoparte, ala e alta mancare de peste, l-am jucat sute de ore cred ca stiu despre ce vorbesc, un joc bun dealtfel daca ai rabdare cu el.
    Faptul ca am criticat jocul nu inseamna ca nu-mi place si ca nu-l voi juca si pe asta alte sute de ore, jocul are farmecul lui, mp e super fun si co-op la fel, eu am criticat partea de story si de loot mecanic, care sper sa se inbunatateasca cand ajungem la end game cu raidurile
    Asa ca nu va mai bucurati atat astia care oricum nu v-a placut de la alfa/beta ca il mai si criticam, nici un joc nu e perfect (except Uncharted ), jocul e foarte bun si asa.

  20. #1020 SP
    Senior Member Minimize's Avatar
    Se7en Fury , ai jucat jocul ? Cine spune ca devine plictisitor , plictisitor in comparatie cu ce , singleplayerul de la Battlefield ?! )
    Jocul incepe sa devina interesant cand ajungi la lvl maxim , toate itemele care pica pana atunci sunt mai mult sau mai putin irelevante.

    Gelu .. am 50 prieteni in lista de psn, aseara erau online 26 , toti jucau Battlefield numai tu erai in Destiny )))) ! Nu-l compara cu Warframe, am jucat warframe endgame , nu gasesc asemanarea.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 51 of 186 FirstFirst ... 41 49 50 51 52 53 61 101 151 ... LastLast

Similar Threads

  1. Destiny By costy29lan in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 4 Last Post: 09-03-2015, 06:22
  2. X-Men: Destiny By Nash in forum Console Club
    Replies: 4 Last Post: 24-03-2011, 16:26

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts