Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 61 of 186 FirstFirst ... 11 51 59 60 61 62 63 71 111 161 ... LastLast
Results 1,201 to 1,220 of 3702

Thread: Destiny

  1. #1201 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Am bagat la Strike-uri de m-am plictisit. No blue auto rifle...

  2. #1202 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Hmm, mie mi-au cazut o gramada sambata dimineata, cred ca am vreo 5 acum.

    Apropos am in inventory cateva mote of light, ce se face cu ele?

  3. #1203 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Mi-e mi-a picat un Auto Rifle, seamănă cu shingen la priorităţi dar este albastră, rupe tot în mp, am jucat vreo 3 meciuri de Crucible şi am factut ratie de 4-5.

  4. #1204 SP
    Member dumibalamuc's Avatar

    Destiny

    Deci sa inteleg si eu
    Eu am una albastra luata din shop aseara cand au anuntat baietii parca 168 attack avea
    Si una verde de 190 attack sau ceva de genu

    Arma albastra face mai mult dmg , doar pt ca e albastra , chiar daca are mai putinn attack ?
    Mersi

  5. #1205 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    In PvP acel Attack nu conteaza. Toate armele de acelasi fel fac acelasi damage indiferent de level-ul lor. Pentru PvE continua sa o folosesti pe cea verde.

  6. #1206 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Quote Originally Posted by Rasko View Post
    Hmm, mie mi-au cazut o gramada sambata dimineata, cred ca am vreo 5 acum.

    Apropos am in inventory cateva mote of light, ce se face cu ele?
    Poti sa iti iei embleme sau pelerine (sau echivalentul lor) la Speaker sau, cand apare vendorul ala dubios in weekend, sa-ti iei ceva de la el, mereu are cate un item ciudat pe care poti sa-l iei cu alea.

  7. #1207 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    uploadfromtaptalk1410769490164.jpguploadfromtaptalk1410769518395.jpguploadfromtaptalk1410769547393.jpg

    Cele mai bune meciuri ale mele cu arma asta.

  8. #1208 SP
    Member dumibalamuc's Avatar
    imageuploadedbytapatalk1410769871.082941.jpg
    Vad ca si a schimbat numele acum si are mai mult p'attack ! Ciudat

  9. #1209 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Question, reputatia pe care o directionezi spre una din cele 3 factiuni (purtand bond de-al lor) se aplica si pt Vanguard/Crucible, nu?

    (adica concomitent faci level si pt vendorii din turnul central, nu doar pt factiuni)

  10. #1210 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    eu am inteles ca reputatia se redirectioneaza spre factiunea respectiva atat timp cat porti acel item, ceea ce inseamna ca nu faci rep vanguard/crucible in acel moment (dar castigi marks).

  11. #1211 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    yep asa este cum a zis H0stile am luat si eu o teapa cu un pic de rep. Eu ma axez pe vanguard rep momentan

  12. #1212 SP
    Member goguxxx's Avatar
    Pfai exact acum vrea nevasta în concediu... Până lunea viitoare toată lumea e la 26 haha noroc că mai am și în seara asta timp puțin

  13. #1213 SP
    Senior Member Minimize's Avatar
    Pentru cei care se plang de cheateri cu heavy weapon in crucible , mai exista o varianta.
    Attached Images Attached Images 400px-destiny_heavy_ammo_synthesis.jpg

  14. #1214 SP
    Member CataPuscas's Avatar
    Si eu sunt level 20 acum, dar nu stiu daca sa raman cu Vanguard rep sau sa-mi aleg alta factiune. Care este diferenta? Stiu ca nu poti cumpara arme de la celelalte factiuni decat cu crucible marks. Dar in afara de asta, exista diferente intre armele pe care le vinde fiecare factiune?

  15. #1215 SP
    Junior Member ionmarius16's Avatar
    Quote Originally Posted by CataPuscas View Post
    Si eu sunt level 20 acum, dar nu stiu daca sa raman cu Vanguard rep sau sa-mi aleg alta factiune. Care este diferenta? Stiu ca nu poti cumpara arme de la celelalte factiuni decat cu crucible marks. Dar in afara de asta, exista diferente intre armele pe care le vinde fiecare factiune?
    Cătă, ai idee dacă daily chapter si heroic weekly strike missions se deblochează doar de la lvl 20?

  16. #1216 SP
    Member CataPuscas's Avatar
    Da, se deblocheaza doar de la level 20. O sa fac azi daily sa vad cum e Weekly se poate face doar daca ai fireteam facut inainte sa intri in misiune.

  17. #1217 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Ce e interesant la Destiny este modul in care ne grupeaza dupa IP pe acelasi server. Chiar daca eu sunt pe US si multi de aici de pe forum pe UK, am vazut ca in Tower ne intalnim non-stop. La un moment dat erau cateva zeci de persoane prin Tower si dupa nick, 99% din ei erau romani. Restul or fi fost romani, dar cu nick ciudat

  18. #1218 SP
    Junior Member ionmarius16's Avatar
    Quote Originally Posted by CataPuscas View Post
    Da, se deblocheaza doar de la level 20. O sa fac azi daily sa vad cum e Weekly se poate face doar daca ai fireteam facut inainte sa intri in misiune.
    Dacă ai răbdare sa mai facem niste misiuni sa ajung si eu la 20(sunt 19 acum) te ajut cu mare plăcere la daily mission. La weekley trebuie sa mai găsim noi un Guardian generos

  19. #1219 SP
    Senior Member Razvan's Avatar
    Quote Originally Posted by CataPuscas View Post
    Si eu sunt level 20 acum, dar nu stiu daca sa raman cu Vanguard rep sau sa-mi aleg alta factiune. Care este diferenta? Stiu ca nu poti cumpara arme de la celelalte factiuni decat cu crucible marks. Dar in afara de asta, exista diferente intre armele pe care le vinde fiecare factiune?
    Nu stiu sigur care e diferenta la arme, dar la armura exista diferenta intre atribute.

    Dead Orbit - Discipline/Strength
    Future War Cult - Intellect/Discipline
    New Monarchy - Intellect/Strength

  20. #1220 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    Quote Originally Posted by Razvan View Post
    Dead Orbit - Discipline/Strength
    Future War Cult - Intellect/Discipline
    New Monarchy - Intellect/Strength
    si nu e ca in alte jocuri unde bagi puncte in functie de clasa. aici, bagi puncte in functie de stilul de joc, daca folosesti mai des abilitatea, grenadele sau melee-ul asa ca indiferent ce clasa joci, iti poti alege ce e important pentru tine. eu, ca warlock, imi place sa fac uz de abilitate si de melee asa ca am mers pe new monarchy (intellect/strength).

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 61 of 186 FirstFirst ... 11 51 59 60 61 62 63 71 111 161 ... LastLast

Similar Threads

  1. Destiny By costy29lan in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 4 Last Post: 09-03-2015, 06:22
  2. X-Men: Destiny By Nash in forum Console Club
    Replies: 4 Last Post: 24-03-2011, 16:26

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts