Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 142 of 186 FirstFirst ... 42 92 132 140 141 142 143 144 152 ... LastLast
Results 2,821 to 2,840 of 3702

Thread: Destiny

  1. #2821 SP
    Member Peetzy's Avatar
    Frumos marketingul, n-am ce sa zic...
    Si o intrebare mai de noob level 15 ce ma aflu: pot sa iau de pe store si sa instalez House of Wolves fara sa am Dark Below? Sau... caz in care retrag ce am spus mai devreme despre marketing

  2. #2822 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Mie imi place mai mult Dark Below, daca o sa cumperi doar HoW nu poti sa joci Nightfall-ul de saptamana asta, pt ca avem Strike din Dark Below

  3. #2823 SP
    Member Peetzy's Avatar
    Nu e vorba de asta, ca asa pot sa nu-mi iau nici un expansion si sa lucrez la cresterea in level doar cu jocul initial. Eram curios doar, faceam niste calcule. Stiu ca ar fi frumos sa le iau pe toate de cum apar, insa, realist vorbind, tot cu levelul treuie sa ma pun la punct. Am intrat la niste Crucible-events de nici nu apucam sa ma ridic de pe jos ca zburau cojile din mine

  4. #2824 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Pai in Crucible nu se tine cont de level sau de gear, decat la Iron Banner si Trials of Osiris (in care oricum nu poti sa intri ca nu ai HoW). Deci zburau cojile ca jucau aia bine nu ca erau level mare

  5. #2825 SP
    Member Peetzy's Avatar
    Foaaaaarte tare, desi mi-e greu sa cred ca poti sa intri level 4 ( sau la cat se activeaza Crucible) cu level 35 si sa joci de la egal la egal...

  6. #2826 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Teoretic poti. Cel de level 35 ar avea avantajele unor perk-uri mai bune pe gear, dar atat.

  7. #2827 SP
    Member LeicaBogdan's Avatar
    Am vazut playeri de lvl 4 iesind pe locul 1 la crucible normal...totul tine de cat de bun esti la pvp-ul destiny

  8. #2828 SP
    Member Zdrutz's Avatar
    Destiny: The Taken King - Buy Now | Official Site of Destiny the Game

    A aflat cineva daca cumva DLC-ul este pe disc sau se deblocheaza via un cod?

  9. #2829 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Vine si pe disc

  10. #2830 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Deci pe disk nu vine numa' legendary, nu?

  11. #2831 SP
    CG Editor Dant3's Avatar




  12. #2832 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar

  13. #2833 SP
    Member costy29lan's Avatar
    Ce iti da daca iei ''Judgment's Chance'' de la Variks?
    Am vazut ca scrie reward la PoE, dar parca nu as strica 1 AC si 1 WC fara sa stiu ce-mi da ...

  14. #2834 SP
    Senior Member Minimize's Avatar
    Iti pica ceva aleatoriu , arme sau armura de poe.

  15. #2835 SP
    Member costy29lan's Avatar
    Quote Originally Posted by Minimize View Post
    Iti pica ceva aleatoriu , arme sau armura de poe.
    Deci nu se merita. Mai bine astept la Variks sa iau ceva ce imi convine ...

  16. #2836 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    daca nu se schimba planurile (fata de ceea ce stiu eu), nu vor mai fi DLC-uri sau expansion-uri dupa TTK (si avem un motiv pentru asta).

  17. #2837 SP
    Senior Member Minimize's Avatar
    Exact, cu alea te joci cand ai prea multe Etheric Light sau ai lvl 34 deja si cauti perkuri mai bune pentru armura.

  18. #2838 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by h0stile View Post
    daca nu se schimba planurile (fata de ceea ce stiu eu), nu vor mai fi DLC-uri sau expansion-uri dupa TTK (si avem un motiv pentru asta).
    Adică asta din toamnă nu mai vine cu alte două după el?

  19. #2839 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Quote Originally Posted by h0stile View Post
    daca nu se schimba planurile (fata de ceea ce stiu eu), nu vor mai fi DLC-uri sau expansion-uri dupa TTK (si avem un motiv pentru asta).
    Deci no Cabal/Fallen raid?

  20. #2840 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    adica exact, sau cel putin astea erau planurile pana acum doua luni. practic, orice e posibil.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 142 of 186 FirstFirst ... 42 92 132 140 141 142 143 144 152 ... LastLast

Similar Threads

  1. Destiny By costy29lan in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 4 Last Post: 09-03-2015, 06:22
  2. X-Men: Destiny By Nash in forum Console Club
    Replies: 4 Last Post: 24-03-2011, 16:26

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts