Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 175 of 186 FirstFirst ... 75 125 165 173 174 175 176 177 185 ... LastLast
Results 3,481 to 3,500 of 3702

Thread: Destiny

  1. #3481 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar
    Termin cu Dragon Age weekendul asta si ma intorc si eu in Destiny. Am asa un chef

  2. #3482 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Pe 12 aprilie vine update-ul, mai bine îți cumperi The Division, Destiny până la următorul expansion rămâne o glumă proastă

  3. #3483 SP
    Completionist Boghy02's Avatar
    Cat destiny ai jucat tu @Dant3 sunt curios ?Pentru eagle , eu sau alti useri care au bagat intre 400 - 1000 de ore in el e ceva nou haha xD

  4. #3484 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Pe 12 aprilie vine update-ul, mai bine îți cumperi The Division, Destiny până la următorul expansion rămâne o glumă proastă
    Nu-mi place Division. Mie imi place Destiny
    Perfect cat sa ma tina ocupat pana la Uncharted.

  5. #3485 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Eu am jucat 700 de ore, cel puțin. Mi se pare o tâmpenie ce fac ei acum. Jocul este mort din toate punctele de vedere. PvP-ul este un lag fest și PvP-ul e pustiu. Drop-ul din raid este execrabil, am jucat King's Fall în fiecare săptămână timp de 2-3 luni, făcând și challenge moduri și mi-au picat doar 2 armuri de 320.

    Ce fac ei acum nu e nimic pe lângă ce ar trebui sa facă. Ne-au sufocat cu content la lansarea TTK în loc să-l dea treptat și acum toată comunitatea se plânge(vezi reddit).

    Pana nu baga un expansion solid și nu repara idioțenia aia de PvP-nu-l mai instalez la loc.

    Trimis de pe al meu SM-G930F folosind Tapatalk

  6. #3486 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by Boghy02 View Post
    Cat destiny ai jucat tu @Dant3 sunt curios ?Pentru eagle , eu sau alti useri care au bagat intre 400 - 1000 de ore in el e ceva nou haha xD
    uploadfromtaptalk1458293870131.jpg

  7. #3487 SP
    Junior Member GabrielAndrei07's Avatar
    Eu am jucate 2173 de ore pe jocul asta si inca nu ma plictisesc de el. Intradevar daca nu ai o echipa nu merge nimic. Multi au migrat pe Division dar in continuare mai avem cu cine sa ne jucam.
    Referitor la cele spuse de Fishybon3: in ultimul timp au mai reparat lagul din PVP. Pe crucible normal mai sunt oameni cu redbar la conexiune, in schimb la ultimul Iron Banner si in ultimele 2-3 saptamani pe Trials chiar nu au fost probleme. Iar la raid KF, chiar e de cacao drop rate-ul, in schimb nu pot fi de acord cu cele spuse de colegul referitor la challenge-uri: sa zicem ca facem challenge de 3 luni asta inseamna ca au fost maxim 4 challenge Golgoroth egal 4 armuri de 320. OBLIGATORIU si asta e per caracter, ca daca ai trei e ok. Fiecare challenge la Golgoroth da o armura de 320, daca nu cade inseamna ca nu a fost facut challenge-ul.
    Din cate stiu eu drop rate e urmatorul: Toteme = ghost, Warpriest = arme secondary sau heavy (challenge idem dar de 320 si artefact de 320) si artefacte. Golgoroth = armuri dar fara helmet (challenge idem dar de 320 si artefact 320), Surori = arme secondary (de obicei fusion rifle) si class item. FARA CHALLENGE. Oryx = toate de inainte (challenge idem dar cu sanse de 320) si exclusiv aici helmet.
    Cam asta e ce stiu eu. De ex. eu am luat la challenge Oryx primary de 320 (obligatoriu daca a mers) si ghost de 320. La golgoroth am primit de 2 ori la challenge atat armura picioare de 319 si piept sau maini 320. Oricum totul e random, asta nu imseamna ca si echitabil, dar daca nu iti convine nu te joci e simplu.
    Acum asteptam sa vedem ce o sa fie cu update nou. Oricum timp de alte jocuri nu am asa ca ptr mine e perfect de relaxare cate o ora sau doua seara dupa munca. Acum vine si vara asa ca nici in week-end nu o sa ma mai joc prea mult.
    Stiu ca se repeta multe chestii si cateodata devine plictisitor, dar eu unul nu am chef sa o iau de la capat cu alt joc, ca toate lumea acum e Division.
    O zi buna sa aveti si poate ne vedem prin turn.

  8. #3488 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Ma scuzi ca m-am exprimat greșit. Ma refer la Drop-ul din raid -ul pe hard, fără challenge mode. Bineînțeles ca la challenge mi-au picat de fiecare data aceleași armuri, asta nu mai zic. Am avut nevoie de chest de 320 și nu mi-a picat deloc pe titan. Numai picioare și mâini.

    Și-mi pare rău de joc, chiar l-am jucat cu placere. Acum nu ma mai atrage deloc. Și într-un fel îmi convine, am descoperit cu ocazia asta alte jocuri mult mai fun

    Trimis de pe al meu SM-G930F folosind Tapatalk

  9. #3489 SP
    Junior Member GabrielAndrei07's Avatar
    Pai cine mai face raidul pe hard fara challenge-uri? Eu unul nu, dupa ce am stat odata cu niste baieti 3 ore la oryx normal (light mic). Eu fac parte dintr-un clan care jucam impreuna de pe ps3 si acum pe ps4 de la lansarea jocului, ne stim si n privat si atunci cand e ceva de facut (challenge, trials etc) vorbim la telefon si ne intalnim direct in orbita, ca altfel ar fi nasol acum sa stai sa cauti, desi pe LFG mai ai noroc de jucatori buni dar rar.

  10. #3490 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Recomand, good read:
    Destiny 2 story: The truth is hidden in plain sight, and will turn everything on its head | GamesRadar+

    Ar fi misto sa introduca in Destiny 2 acest sistem binar de care se vorbeste pe la jumatea articolului. Phuc the Travaler!

  11. #3491 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Cica vine un update in 12 Aprilie, iar pana atunci in fiecare miercuri intalnire pe Twitch.
    Tune in over the next three weeks for previews of the next content update:
    • March 23rd: New Things to Do
    • March 30th: New Things to Earn
    • April 6th: Sandbox/Crucible Update
    To join the conversation, follow us here:

    VISIT THE BUNGIE
    TWITCH STREAM
    Attached Images Attached Images bungie-anouncement-22.03.jpg

  12. #3492 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    cum au facut si cu taken king.

  13. #3493 SP
    Member fpalexb's Avatar
    Cred ca voi reveni si eu la Destiny, dupa ce a intrat in al doilea an este inca "In viata".


    AlexB

  14. #3494 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    So? Pareri despre stream? Eu unul ma bucur ca ma pot intoarce in sfarsit in PoE, ce ma ingrijoreaza e sa nu fi scos rewards-urile de shadere si nave de la Variks, nici acum nu le am pe toate

  15. #3495 SP
    Junior Member GabrielAndrei07's Avatar
    Rezumat ptr cei care nu au vazut stream-ul: strike noi, quest-uri noi (unul exclusiv PS), light maxim 335, arme si armuri noi (detaliile vor veni in saptamanile viitoare), noul eveniment high-end va fi din nou POE cu doua versiuni: 41 cu matchmaking si challenge nivel 42 fara matchmaking. Challenge-ul va avea 3 etape (3 noi bossi noi). Aici vor fi 2 bounty-uri (30.000 puncte si 90.000 puncte - acestea fiind facute la comun cu cei din fireteam. La cel de 30.000 pct va pica o arma de 335, iar la celalat o armura de 335). Ce misto e faptul ca vor aparea check-point-uri (inainte la Skolas nu se putea) si nu se vor mai putea farma puncte (timer de 5 minute la omorat boss-ul, altfel pierzi puncte). Foarte tare e faptul ca pastreaza relevanta KF Raid : pe normal vor pica chestii de 320 si pe hard de 330. Cel mai tare: se intoarce Archon Priest TAKEN

  16. #3496 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Din ce am inteles eu nu vor pica obligatoriu arme si armuri de 335 cand faci 30.000/90.000 puncte, ci doar exista posibilitatea sa-ti pice. Dar poate am inteles stramb.

  17. #3497 SP
    Junior Member GabrielAndrei07's Avatar
    Cu RNG de la Destiny nu e de joaca. Ar fi chiar culmea sa nu dea chestii de 335, tinand cont de faptul ca la POE 42 scrie minimum light 320. O sa vedem atunci cum o fi. Oricum de cand a aparut TTK sistemul de niveluri s-a modificat complet. Inainte erai de nivel 29, 30 apoi 31-32 si in final 34 se simtea orice diferenta. Acum nu prea conteaza daca ai 317,318,319 sau 320 poti face toate activitatile fara probleme (de ex. cu un Black Spindle de 320 diferentele de damage dintre un jucator cu light 317 si unul cu 320 sunt minore). Cu update-ul asta pana cand apare nimeni nu o sa mai faca challenge-uri ca nu are rost, cel putin eu nu: am trei caractere de 318 mai mult nu imi trebuie)

  18. #3498 SP
    Member portocaliu's Avatar
    Salutare! Ma ajuta si pe mine cineva sa il omor pe Oryx?

  19. #3499 SP
    Member bdevil's Avatar

  20. #3500 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Interesanta aditia cu Chroma, dar cam prea superficiala, era misto daca iti dadeau mult mai multe culori. Mi-am dat seama ca jocul asta cere multa customizare si duce lipsa grav.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 175 of 186 FirstFirst ... 75 125 165 173 174 175 176 177 185 ... LastLast

Similar Threads

  1. Destiny By costy29lan in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 4 Last Post: 09-03-2015, 06:22
  2. X-Men: Destiny By Nash in forum Console Club
    Replies: 4 Last Post: 24-03-2011, 16:26

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts