Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 31 of 186 FirstFirst ... 21 29 30 31 32 33 41 81 131 ... LastLast
Results 601 to 620 of 3702

Thread: Destiny

  1. #601 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Cred că cea mai bună variantă la precomanda rămâne versiunea digitală, este un joc pe care îţi i-a ceva timp să îl joci şi ar fi mai ok să nu stai mereu să schimbi disk-ul plus că mai poţi face şi share cu el.

  2. #602 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    Yeah, but dat Ghost Edition

  3. #603 SP
    Member BlackSnake's Avatar
    Ce probleme aveti voi cu schimbatul discurilor? Nu este ca la Xbox 360 cu unele jocuri care sunt pe 4 dvduri sa tot schimbati discul, acolo mai zic. Tot jocul e pe un singur disc. In principiu tot mai bine e jocul fizic ca iti iei cel putin jumatate de bani pe care i-ai dat pe el.

  4. #604 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Asta nu cred că e genul de joc pe care sa il vinzi. Tot pe digital o sa merg si eu, sa intru rapid in el

  5. #605 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    De ce toata lumea crede ca jocurile retail se cumpara doar ca sa fie vandute apoi?! Eu la cumpar in format fizic ca sa le pastrez.

  6. #606 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    După ce dau 200 de lei pe un joc, nu prea îmi vine să îl vând la jumate de preţ.

  7. #607 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by flavi_us View Post
    De ce toata lumea crede ca jocurile retail se cumpara doar ca sa fie vandute apoi?! Eu la cumpar in format fizic ca sa le pastrez.
    Ascultati ce zice, ca zice bine.

  8. #608 SP
    Member CataPuscas's Avatar
    Mai are cineva probleme cu deconectari de la server in timpul misiunii strike? Nu reusesc sa termin misiunea. Cel mai frustran e cand e chiar spre sfarsit si ma deconecteaza

  9. #609 SP
    Member fpalexb's Avatar
    Se pregatesc sa inchida perioada Beta (glumesc), eu sunt nivelul 4 nu cred ca am ajuns la misiunea mentionata de tine pana in acest moment.


    AlexB

  10. #610 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    M-am intalnit cu un jucator pe la jumatatea misiunii de pe Luna si am facut impreuna restul misiunii, foarte tari momentele de genul asta.

  11. #611 SP
    Junior Member nems's Avatar
    Quote Originally Posted by FishyBon3 View Post
    Pana la urma care e reward-ul promis?
    o emblema am spus primul intr-un post,
    imi place harta moon mai mult decat cea de pe pamant, trebuia lasata de la inceput deblocata

  12. #612 SP
    Member enemigo's Avatar
    Am intrat, am facut misiunea de pe luna, dar n-am primit nici un reward. Si la voi e la fel?

  13. #613 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    Nici eu nu am primit decat echipament... poate ca reward-ul il primesti de-abia in jocul full.

  14. #614 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Quote Originally Posted by flavi_us View Post
    De ce toata lumea crede ca jocurile retail se cumpara doar ca sa fie vandute apoi?! Eu la cumpar in format fizic ca sa le pastrez.
    Pentru ca asa a zis omul, ca isi scoate jumate din banii dati pe el. Tu ce întelegi?

    ---------- Post added 27-07-2014 at 02:08 ----------

    Also, va sugerez sa explorati catacombele de pe luna. Sunt imense si au monstrii frumosi *cough* ogre *cough*

  15. #615 SP
    Member fpalexb's Avatar
    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    Also, va sugerez sa explorati catacombele de pe luna. Sunt imense si au monstrii frumosi *cough* ogre *cough*
    Apropo de catacombe, am gasit una pe Pamant cu 2 inamici, iar la nivel aparea "????" am incercat sa-i omor timp de 5 minute si nu le-a scazut viata deloc, dupa care am renuntat, banuiesc ca erau pentru un nivel mult mai ridicat dfecat nivelul meu 4.


    AlexB

  16. #616 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by flavi_us View Post
    Nici eu nu am primit decat echipament... poate ca reward-ul il primesti de-abia in jocul full.
    Quote Originally Posted by enemigo View Post
    Am intrat, am facut misiunea de pe luna, dar n-am primit nici un reward. Si la voi e la fel?
    Destiny - How To Claim Your Reward For The Moon E…:

  17. #617 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    Am luat arma, man, eu ma refer la acel banner.

  18. #618 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Acel banner a fost o misiune MP valabila doar doua ore, tot pe Luna, cum a fost si cea de pe Marte, eu asta am înțeles ieri.

    LE: http://www.thesixthaxis.com/2014/07/...-beta-rewards/

  19. #619 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    Mda, super... Si am intrat in intervalul acela dar credeam ca se refera la misiunea single-player. Am jucat si putin MP, dar nu mi-a picat nicio harta de pe luna...

  20. #620 SP
    Member j0hnnyReaper's Avatar
    La Iron Banner a fost o harta de pe Marte si harta de pe Pamant din Alpha.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 31 of 186 FirstFirst ... 21 29 30 31 32 33 41 81 131 ... LastLast

Similar Threads

  1. Destiny By costy29lan in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 4 Last Post: 09-03-2015, 06:22
  2. X-Men: Destiny By Nash in forum Console Club
    Replies: 4 Last Post: 24-03-2011, 16:26

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts