Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Hey there!

It looks like you're enjoying Console Games but haven't created an account yet. Why not take a minute to register for your own free account now? As a member you get free access to all of our forums and posts plus the ability to post your own messages, communicate directly with other members and much more. Register now!

Already a member? Login at the top of this page to stop seeing this message.

---

Hello!

Se pare ca iti place Console Games insa nu ti-ai creat inca un cont. Pentru a beneficia de toate avantajele iti ia doar un minut sa te inregistrezi si este gratuit. In plus ca membru poti accesa nelimitat toate functiile acestui website, comunica direct cu ceilalti si participa la concursuri, tournaments, arcade, etc. Multumim anticipat pentru intelegere ! Inregistreaza-te acum !

Daca esti deja membru ConsoleGames.ro si inca iti apare acest mesaj, te rugam sa te loghezi cu userul si parola pentru a nu mai fi deranjat. O zi buna !

Page 54 of 186 FirstFirst ... 4 44 52 53 54 55 56 64 104 154 ... LastLast
Results 1,061 to 1,080 of 3702

Thread: Destiny

  1. #1061 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Pai deja am level 19, nici nu ma mai sinchisesc.

  2. #1062 SP
    Member tzuik's Avatar
    Hey, guise. Uitați și ID-ul meu, feel free to add me up: kajitsushu.

    Încă sunt oarecum dezamăgit de joc, sincer să fiu, la cât mi-a furat ochii cu alpha-ul fantastic, mă așteptam să fie mult mai spectaculos și să aducă mult mai multe lucruri noi jocul final. Misiunile sunt groaznic de repetitive, co-op-ul este de o neintuitivitate crasă, iar tot exploratul și jocul, în general, par a avea un feeling destul de... anost.

  3. #1063 SP
    Senior Member Minimize's Avatar
    Quote Originally Posted by tzuik View Post
    Hey, guise. Uitați și ID-ul meu, feel free to add me up: kajitsushu.

    Încă sunt oarecum dezamăgit de joc, sincer să fiu, la cât mi-a furat ochii cu alpha-ul fantastic, mă așteptam să fie mult mai spectaculos și să aducă mult mai multe lucruri noi jocul final. Misiunile sunt groaznic de repetitive, co-op-ul este de o neintuitivitate crasă, iar tot exploratul și jocul, în general, par a avea un feeling destul de... anost.
    Nu o sa iti dam add, ne strici si noua entuziasmul

  4. #1064 SP
    Member Zdrutz's Avatar
    Eu am facut aseara level 16 fara putin ca am avut ceva treaba si prin WoW. Inca mai am putina treaba pe luna, le joc hard mode unde se poate si caut sa fac toti pasii, toate golden chests, nu ma grabesc nicaieri. Mi-a placut la nebunie misiunea cu printii Hive ce trebuie omorati cu propria arma, asta relativ la gameplay repetitiv
    Am jucat si ceva Crucible, sniperul pe hartile deschise este sublim.
    In continuare mi se pare un joc excelent, probabil GOTY-ul meu. Abia astept sa mai sar in el diseara.
    Sa fie Monster Energy si baterie in controller apropo, daca mai a aparut cineva pe Xbone pe aici, add me: StoneSarge89 si apoi dati-mi mesaj ca sa fiu sigur ca va adaug si eu.

  5. #1065 SP
    Member Buyk's Avatar
    Dupa ce am jucat 2 zile continuu, imi exprim si eu parerea legata de joc. Sincer pe mine nu m-a dezamagit, totul este facut ca la carte, bossi sunt diversificati si fiecare rasa are cate o slabiciune (Fallen ia dmg. mare prin headshot, Vex in stomac si a 3 rasa tot la cap).
    Am jucat si Alpha si Beta iar acum cand jocul este full este exact ceea ce mi-am imaginat, storyline mi-a placut foarte mult abea astept expansion pack, au lasat loc de muuulte DLC-uri + ca sunt foarte curios cum

    Mi-a placut ideea in sine pe care au gandit-o Bungie si anume ca daca ajungi la lvl 20 nu inseamna ca ai si terminat ci debea atunci incepe jocul si toate frumusetile lui. Fiecare clasa are o subclasa cred ca mai puternica cu noi puteri care trebuie de la zero crescute. Ideea in sine este interesanta ca daca ar fi facut sa zicem la lvl 20 sa fii tank, blindat lumea s-ar fi plictisit imediat probabil si eu la fel, insa mereu este un item cu 2% mai bun decat ce ai pe tine si problema este ca iti doresti acel item si pac se trece la munca.
    Singurul lucru care nu prea mi-a placut este in Crucible, indiferent ca esti level 5 sau 20~28 si ai arma de 300 dmg sau 150dmg nu prea se simte diferenta, la fel de repede mori. Mi-ar fi placut sa nu amestece cei de level mic cu cei de level mare, ci sa ii trieze spre exemplu intre 18 si 20 sa joace toti, intre 15 si 18 sa joace intre ei dar nah poate pe viitor cu un update.
    Am incercat sa fac Daily Strike sa vad cum este din fericire am reusit sa il fac singur, insa ma impins pacatul sa incerc sa fac Weekly Strike care era de level 22( eu avand 20) si sincer? parca eram cu fundul gol , ma omora un simplu Dreg clar nu ma mai intorc acolo pana nu fac level 22 si un fireteam in 3.
    Per total sunt foarte multumit de joc cand am iesit din el azi dimineata (ora 5AM) deja ma gandeam cum sa imi fac caracterul, in ce ordine sa o iau si ce urmeaza sa fac.

  6. #1066 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Sunt level 2Cine vrea sa facem un fireteam sa ma ajute si pe mine, id in semnatura.

  7. #1067 SP
    Member CataPuscas's Avatar
    Video: How to get free ammo in Destiny | VG247

    Oare chiar merge?

    ---------- Post added 11-09-2014 at 15:44 ----------

    Single-ul scos de Paul McCartney pentru Destiny.


  8. #1068 SP
    Junior Member ionmarius16's Avatar
    Quote Originally Posted by Buyk View Post
    Dupa ce am jucat 2 zile continuu, imi exprim si eu parerea legata de joc. Sincer pe mine nu m-a dezamagit, totul este facut ca la carte, bossi sunt diversificati si fiecare rasa are cate o slabiciune (Fallen ia dmg. mare prin headshot, Vex in stomac si a 3 rasa tot la cap).
    Am jucat si Alpha si Beta iar acum cand jocul este full este exact ceea ce mi-am imaginat, storyline mi-a placut foarte mult abea astept expansion pack, au lasat loc de muuulte DLC-uri + ca sunt foarte curios cum

    Mi-a placut ideea in sine pe care au gandit-o Bungie si anume ca daca ajungi la lvl 20 nu inseamna ca ai si terminat ci debea atunci incepe jocul si toate frumusetile lui. Fiecare clasa are o subclasa cred ca mai puternica cu noi puteri care trebuie de la zero crescute. Ideea in sine este interesanta ca daca ar fi facut sa zicem la lvl 20 sa fii tank, blindat lumea s-ar fi plictisit imediat probabil si eu la fel, insa mereu este un item cu 2% mai bun decat ce ai pe tine si problema este ca iti doresti acel item si pac se trece la munca.
    Singurul lucru care nu prea mi-a placut este in Crucible, indiferent ca esti level 5 sau 20~28 si ai arma de 300 dmg sau 150dmg nu prea se simte diferenta, la fel de repede mori. Mi-ar fi placut sa nu amestece cei de level mic cu cei de level mare, ci sa ii trieze spre exemplu intre 18 si 20 sa joace toti, intre 15 si 18 sa joace intre ei dar nah poate pe viitor cu un update.
    Am incercat sa fac Daily Strike sa vad cum este din fericire am reusit sa il fac singur, insa ma impins pacatul sa incerc sa fac Weekly Strike care era de level 22( eu avand 20) si sincer? parca eram cu fundul gol , ma omora un simplu Dreg clar nu ma mai intorc acolo pana nu fac level 22 si un fireteam in 3.
    Per total sunt foarte multumit de joc cand am iesit din el azi dimineata (ora 5AM) deja ma gandeam cum sa imi fac caracterul, in ce ordine sa o iau si ce urmeaza sa fac.
    Legat de Crucible, modul de PVP pr care il doresti tu se numește Iron Banner. Acolo conteaza fiecare stat.

  9. #1069 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Buyk vezi ca in crucible ar trebui sa fie si un mod unde conteaza clasa si armele.

  10. #1070 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Quote Originally Posted by tzuik View Post
    Hey, guise. Uitați și ID-ul meu, feel free to add me up: kajitsushu.

    Încă sunt oarecum dezamăgit de joc, sincer să fiu, la cât mi-a furat ochii cu alpha-ul fantastic, mă așteptam să fie mult mai spectaculos și să aducă mult mai multe lucruri noi jocul final. Misiunile sunt groaznic de repetitive, co-op-ul este de o neintuitivitate crasă, iar tot exploratul și jocul, în general, par a avea un feeling destul de... anost.
    daca joci cu fireteam si faci explore tot feluri de eventuri pot aparea si sunt destul de challenging. Cu timpu tot desfaci anumite chestii in plus la joc ca sa ai ce sa faci. Pe langa asta o sa fie eventuri saptamanale. Si hai sa fim seriosi jocu e axat pe idei din MMO sa imi spui ce mmo nu e repetitiv?

    ---------- Post added 11-09-2014 at 16:38 ----------

    Quote Originally Posted by Buyk View Post
    Dupa ce am jucat 2 zile continuu, imi exprim si eu parerea legata de joc. Sincer pe mine nu m-a dezamagit, totul este facut ca la carte, bossi sunt diversificati si fiecare rasa are cate o slabiciune (Fallen ia dmg. mare prin headshot, Vex in stomac si a 3 rasa tot la cap).
    Am jucat si Alpha si Beta iar acum cand jocul este full este exact ceea ce mi-am imaginat, storyline mi-a placut foarte mult abea astept expansion pack, au lasat loc de muuulte DLC-uri + ca sunt foarte curios cum

    Mi-a placut ideea in sine pe care au gandit-o Bungie si anume ca daca ajungi la lvl 20 nu inseamna ca ai si terminat ci debea atunci incepe jocul si toate frumusetile lui. Fiecare clasa are o subclasa cred ca mai puternica cu noi puteri care trebuie de la zero crescute. Ideea in sine este interesanta ca daca ar fi facut sa zicem la lvl 20 sa fii tank, blindat lumea s-ar fi plictisit imediat probabil si eu la fel, insa mereu este un item cu 2% mai bun decat ce ai pe tine si problema este ca iti doresti acel item si pac se trece la munca.
    Singurul lucru care nu prea mi-a placut este in Crucible, indiferent ca esti level 5 sau 20~28 si ai arma de 300 dmg sau 150dmg nu prea se simte diferenta, la fel de repede mori. Mi-ar fi placut sa nu amestece cei de level mic cu cei de level mare, ci sa ii trieze spre exemplu intre 18 si 20 sa joace toti, intre 15 si 18 sa joace intre ei dar nah poate pe viitor cu un update.
    Am incercat sa fac Daily Strike sa vad cum este din fericire am reusit sa il fac singur, insa ma impins pacatul sa incerc sa fac Weekly Strike care era de level 22( eu avand 20) si sincer? parca eram cu fundul gol , ma omora un simplu Dreg clar nu ma mai intorc acolo pana nu fac level 22 si un fireteam in 3.
    Per total sunt foarte multumit de joc cand am iesit din el azi dimineata (ora 5AM) deja ma gandeam cum sa imi fac caracterul, in ce ordine sa o iau si ce urmeaza sa fac.
    Legat de crucible: acolo nu conteaza ce lvl esti ca odata ce ai intrat ti se balanseaza itemele ca sa fie un echilibru. Dar o sa fie un mod Iron Banner unde nu o sa se intample asta si o sa conteze si itemele. Cand zici Daily/weekly strike la ce te referi? Ce desfaci langa crucible presupun ca este weekly nu? si daily alea din planete?

  11. #1071 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Quote Originally Posted by tzuik View Post
    Hey, guise. Uitați și ID-ul meu, feel free to add me up: kajitsushu.

    Încă sunt oarecum dezamăgit de joc, sincer să fiu, la cât mi-a furat ochii cu alpha-ul fantastic, mă așteptam să fie mult mai spectaculos și să aducă mult mai multe lucruri noi jocul final. Misiunile sunt groaznic de repetitive, co-op-ul este de o neintuitivitate crasă, iar tot exploratul și jocul, în general, par a avea un feeling destul de... anost.

    lol, parca nici eu nu puteam sa o zic mai bine
    same here !
    si asta doar din beta

  12. #1072 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    FYI este un vendor care apare in Tower doar in weekenduri Xûr, Agent of the Nine | Destiny News.net

  13. #1073 SP
    Senior Member Razvan's Avatar


    eagle-eye: 1:58

  14. #1074 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Aaaa acolo era?! Am incercat sa vin dupa tine, dar nu ajungeam asa sus
    O sa incerc zilele astea, ca tot am deblocat triple jump-ul

    Also, sa stiti si voi, adevarata distractie incepe DUPA level 20 si terminarea story-ului. Nici nu stii ce sa faci mai intai.

  15. #1075 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    ai dreptate ochi de vultur dar faza e ca unii nu prea isi dau seama de asta btw primesti ceva interesant daca gasesti chesturile aste? ca pana acuma numa gunoi a cazut din ele

  16. #1076 SP
    Member Buyk's Avatar
    Quote Originally Posted by PoisonRemedy View Post
    ai dreptate ochi de vultur dar faza e ca unii nu prea isi dau seama de asta btw primesti ceva interesant daca gasesti chesturile aste? ca pana acuma numa gunoi a cazut din ele
    Nu prea cad chestii mișto din ele, mai bine te apuci de Strike acolo e treaba serioasa. Am vânat si eu niște chesturi dar cand am văzut ce pica din ele m-am lăsat păgubaș.

  17. #1077 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Nu am avut probleme cu conexiunea pana acum...no lag, no lost connection.Am net RDS prin cablu.Parerea mea e ca daca la jocuri MP nu ai router stabil, degeaba joci
    Pe direct merge uns.

  18. #1078 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Quote Originally Posted by PoisonRemedy View Post
    ai dreptate ochi de vultur dar faza e ca unii nu prea isi dau seama de asta btw primesti ceva interesant daca gasesti chesturile aste? ca pana acuma numa gunoi a cazut din ele
    La alea de pe Earth, primesti un bike nou la ultima cutie (indiferent care e). La level 2 sa ai bike nou... e ceva

  19. #1079 SP
    Junior Member Brutars's Avatar
    Salut, caut oameni sa joc destiny(PS4) in co-op, Psn : Brutars , add me .

  20. #1080 SP
    Senior Member Razvan's Avatar
    E foarte enervant ca nu exista optiune de preview pentru shaders, mai ales ca sunt destul de scumpe unele.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 54 of 186 FirstFirst ... 4 44 52 53 54 55 56 64 104 154 ... LastLast

Similar Threads

  1. Destiny By costy29lan in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 4 Last Post: 09-03-2015, 06:22
  2. X-Men: Destiny By Nash in forum Console Club
    Replies: 4 Last Post: 24-03-2011, 16:26

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts