Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 68 of 186 FirstFirst ... 18 58 66 67 68 69 70 78 118 168 ... LastLast
Results 1,341 to 1,360 of 3702

Thread: Destiny

  1. #1341 SP
    Senior Member Clopotarul's Avatar
    Quote Originally Posted by ReNeGaDe124 View Post
    Phew!

    Mi-a dat chestpiece pentru clasa mea din Engrama Exotica luata de la Xur.
    Mie mi-a dat distrusul exotic chestpiece pt hunter eu fiind titan ( si mai am vreo 2 gauntlets de hunter si una de warlock si inca un leg armor pt warlock toate din minunata descifrare de engrams. God i hate him. Si totusi ...
    Attached Images Attached Images original.jpg

  2. #1342 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    A inceput sa ma prinda si pe mine cat de cat chiar daca jocul in sine e cam prost , repetitiv , PVP e plin de BS , cel mai prost RNG existent la ora actuala , sparrow care stie sa mearga ca masinile americane , doar inainte , open world care nu prea e open world...

    Ar fi mai ok daca faceau dropul ca la Diablo 3 in functie de clasa , sa nu iti cada vreun "super item" si sa fie pentru alta clasa.
    In viitor maybe ? Chiar si D3 era o prastie de joc in primele luni.

  3. #1343 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Stiti cumva unde se poate farma mote of light? Vreau sa iau si eu engram aia exotica.

  4. #1344 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Asa prost cum e cand deschid consola vad mereu vreo 30 de prieteni in Destiny. Eu mai astept un pic, poate vine un patch.

    PS: Diablo are totusi vreo 2 ani, l-au tot patchuit

  5. #1345 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Ghici ce : Nu ai altceva sa joci in perioada asta , sa vedem luna viitoare cata lume mai joaca

  6. #1346 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Pai luna viitoare incepe nebunia Fifa. Oricum, eu tot prin Diablo imi fac veacu'

  7. #1347 SP
    Member styng's Avatar
    mersi ReNeGaDe124 de info, il cautam de nebun unde era inainte si numa nu aparea

  8. #1348 SP
    Senior Member Minimize's Avatar
    Jocul are 10 zile de cand s-a lansat iar majoritatea jucatorilor vor avea pana la sfarsitul saptamanii gear full legendar/exotic (poate cu exceptia armelor). Parca dintr-o data nu se mai obtin atat de greu itemele, nu ?

  9. #1349 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Mai baieti, daca ma gandesc bine sistemul de level up si loot e f bine gandit.

    Loot-ul pt alte clase si fara schimburi, te încurajează sa joci cu ele si in acelasi timp te face sa iti cumperi armurile cu mark-urile limitate ca numar.

    In felul asta au gasit si un mod de a-i suprima un pic pe powergamerii cu prea mult timp liber pt exp grinding.Astfel jocul ramane accesibil si pt cei care nu prea au timp sa joace.

    Si totusi powergamerii vor fi multumiti pt ca o sa aiba 2-3 levele in plus, ceea ce nu pare mult numeric, dar reprezinta totul cand e vorba de strike-uri de level mare si raid-uri.

    Cat despre legendare si exotice, toti o sa aiba parte eventually de ele si o sa aiba satisfactie mai mare ca le-au obtinut atat de greu.

    Dar totusi ca sa nu ne enerveze, ar putea si ei sa faca engram drop rate mic si sanse mari la descifrare.

  10. #1350 SP
    Member Kupy's Avatar
    Părerea ta. A mea e ca nu e deloc gândit bine, e fff frustrant. Eu nu stau 1 ora sa omor un Boss și sa culeg muniție doar.. Era bine gândit dacă nu influenta nivelul, dar asa eu sunt blocat, ca și mulți alții, la un nivel inferior din cauza ghinionului. Și sa nu zica sa fac recompense sa îmi cumpăr legendare, ca nu toți au timp. Eu nu vreau sa îmi cumpăr legendarele, eu vreau sa îmi cada, sa ma surprindă și sa ma bucure. Am găsit vreo 3 legendare în total cred, 2 albastre și o casca exotică..de titan. Și eu sunt cowboy. Îl joci în speranța că poate data viitoare o sa găsești, ca poate cade ceva extraordinar, și uite asa își bat joc de noi. Dar fiecare are o limita.. Sper sa o ating pe a mea cât mai târziu.

  11. #1351 SP
    Junior Member ionmarius16's Avatar
    Quote Originally Posted by Kupy View Post
    Părerea ta. A mea e ca nu e deloc gândit bine, e fff frustrant. Eu nu stau 1 ora sa omor un Boss și sa culeg muniție doar.. Era bine gândit dacă nu influenta nivelul, dar asa eu sunt blocat, ca și mulți alții, la un nivel inferior din cauza ghinionului. Și sa nu zica sa fac recompense sa îmi cumpăr legendare, ca nu toți au timp. Eu nu vreau sa îmi cumpăr legendarele, eu vreau sa îmi cada, sa ma surprindă și sa ma bucure. Am găsit vreo 3 legendare în total cred, 2 albastre și o casca exotică..de titan. Și eu sunt cowboy. Îl joci în speranța că poate data viitoare o sa găsești, ca poate cade ceva extraordinar, și uite asa își bat joc de noi. Dar fiecare are o limita.. Sper sa o ating pe a mea cât mai târziu.
    Lăsa Kupy ca ai văzut ce gear smeker ne-a dat aseara cand am facut daily mission de lvl24, iar noi eram sub lvl

  12. #1352 SP
    Junior Member 2pac4you's Avatar
    Sall all care vrea sa joace co-op dati add id psn : Vichentie

  13. #1353 SP
    Junior Member EdenIsNotEnough's Avatar
    Am incercat sa facem aseara weekly-ul, lvl 24 hunter, lvl 24 lock, lvl 20 titan... ne-am luat wipe de 4 ori (ultima oara era aproape mort phogoth, aproape am spart controller-ul) din cauza titanului care juca yolo style, este atat de frustrant cand unu nu poate sa urmeze sfaturi/ordine. O sa il mai incercam maine iar, daca e cineva disponibil, avem nevoie de +1 (oricine e binevenit, daca e si titan pe defender e perfect). Dupa ce il terminam probabil vom face playlist-uri de 22/24, sau Crucible.

  14. #1354 SP
    Member Kupy's Avatar
    De ce ai lua un lvl 20 în weekly?! Sa ii gâdile?

  15. #1355 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Well azi intru linistit ma duc dupa ZUR ca doah e weekend sa vad ce imi poate oferii. Ma uit la iteme meh nimic bun momentan plus ca nu am avut nici coins destule sa imi iau ceva (momentan) dar am avut destul light sa iau o engrama de chest. L-am cumparat si era bun pentru mine a fost numa un zambet. Am mai avut cateva engrame albastre si l-am dat la Cryptarch am facut lvl la ei si m-am dus dupa reward. Am primit o engrama legendary dupa ce ma intorc la el ii dau decrpyt era inca un item exotic dar pentru titan oh well macar o sa am ceva bun pentru el cand incep cu un titan. Dupa ce am terminat cu astea m-am dus sa imi preadu bountyurile si am primit bounty exotic COMBOx3 la exotic in 30 de minute dar pacat ca numa 2 exotice poti avea pe tine weapon/armor.

  16. #1356 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Kupy, cateodata merge si cu cineva de level mai mic, daca joaca bine. De exp. azi cred ca l-am omorat pe phogoth la lvl 24 Hard de vreo 5-6 ori... si am nimerit si in echipe cu oameni de level 21... numai faptul ca dadeau revive cand trebuia si cateodata era suficient.

    Eden: unii joaca la fel si in single player si in multiplayer... am dat si eu d-astia care erau la un pas de mine... eu mort si nu dadea revive nici sa-l bati.

    Ii urasc la nebunie pe cei care ies din joc, fix la boss... cand vad ca e "de greu"...

  17. #1357 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Quote Originally Posted by PoisonRemedy View Post
    Well azi intru linistit ma duc dupa ZUR ca doah e weekend sa vad ce imi poate oferii. Ma uit la iteme meh nimic bun momentan plus ca nu am avut nici coins destule sa imi iau ceva (momentan) dar am avut destul light sa iau o engrama de chest. L-am cumparat si era bun pentru mine a fost numa un zambet. Am mai avut cateva engrame albastre si l-am dat la Cryptarch am facut lvl la ei si m-am dus dupa reward. Am primit o engrama legendary dupa ce ma intorc la el ii dau decrpyt era inca un item exotic dar pentru titan oh well macar o sa am ceva bun pentru el cand incep cu un titan. Dupa ce am terminat cu astea m-am dus sa imi preadu bountyurile si am primit bounty exotic COMBOx3 la exotic in 30 de minute dar pacat ca numa 2 exotice poti avea pe tine weapon/armor.
    Pai de-aia nu nimerim noi, le consumi tu pe toate! Mie mi-o dat chest de Titan, puslamaua.
    Dar azi am farmat ca lumea public event-uri si materiale, am facut si eu 26, inca putin si fac 27. So, intreb aici:

    Cine este dispus sa ne bagam in seara asta, eventual pe la un 22:30-23:00 la raid? Vreau si eu sa intru sa vad cum e, dar daca tot o fac macar s-o fac ca lumea. Prin urmare, 5 oameni de MINIM 26 sa-mi dea PM sau sa scrie aici, eventual imi dati add daca nu ma aveti (ID in semnatura). Dar vreau sa fie oameni disponibili in fiecare seara, vreau sa termin chestia asta in cateva zile maxim si va trebui mereu sa fim aceiasi playeri. Deci, care se baga?

  18. #1358 SP
    Member Kupy's Avatar
    Asa este, știu. Un revive, un aggro când trebuie , un suport, toate sunt ok; dar nu e indicat. Plus ca ala era 20, nu 21. Și diferențele sunt mari.
    Eu sunt de părere ca fireteam - ul trebuie să fie compus doar din prietenii din lista, asa știi exact pe cine sa înjuri
    Un sfat pentru cine mai încearcă weekly : sa aveți arme cu solar damage (pt wizards).

  19. #1359 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    Pai de-aia nu nimerim noi, le consumi tu pe toate! Mie mi-o dat chest de Titan, puslamaua.
    Dar azi am farmat ca lumea public event-uri si materiale, am facut si eu 26, inca putin si fac 27. So, intreb aici:

    Cine este dispus sa ne bagam in seara asta, eventual pe la un 22:30-23:00 la raid? Vreau si eu sa intru sa vad cum e, dar daca tot o fac macar s-o fac ca lumea. Prin urmare, 5 oameni de MINIM 26 sa-mi dea PM sau sa scrie aici, eventual imi dati add daca nu ma aveti (ID in semnatura). Dar vreau sa fie oameni disponibili in fiecare seara, vreau sa termin chestia asta in cateva zile maxim si va trebui mereu sa fim aceiasi playeri. Deci, care se baga?
    la legendara aia de la event ti-a dat chest de Titan mi-o dai mie?

    Inca o chestie, cand gasiti un chest si mai aveti un prieten cu voi, sa nu-l deschideti pana nu il deschide si el, sau invers, ca dispare...si e pacat de ce e in el

  20. #1360 SP
    Junior Member EdenIsNotEnough's Avatar
    @kupy omul parea serios, primele dati cand am murit am zis ca meh, poate nu intelege omul bine, mai gresesti, dar ultima data a fost pur si simplu "imma gonna do a leeroy", asta dupa ce am stat sa vorbim sa discutam strategia, si este atat de usor sa il omori, trebuie doar sa stai in stanga si sa omori wizards cand vin si knights, ceilalti nu fac agro de pe cealalta parte a hartii...

    In schimb, tocmai am facut niste bounty-uri cu un coleg, la munca in 40 de minute, am dat redeem la 4 pve bounty si am primit bounty-ul de exotics: pulse rifle - pulse rifle, heavy rifle - super good advice, fusion rifle - pocket infinity. Nu stiu ce sa aleg .

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 68 of 186 FirstFirst ... 18 58 66 67 68 69 70 78 118 168 ... LastLast

Similar Threads

  1. Destiny By costy29lan in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 4 Last Post: 09-03-2015, 06:22
  2. X-Men: Destiny By Nash in forum Console Club
    Replies: 4 Last Post: 24-03-2011, 16:26

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts