Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 27 of 54 FirstFirst ... 17 25 26 27 28 29 37 ... LastLast
Results 521 to 540 of 1064

Thread: Diablo III

  1. #521 SP
    Member valentin2007's Avatar
    Te-ai pus pe treaba asa dimineață sa ai spor

  2. #522 SP
    Member styng's Avatar
    eu inelul l-am gasit in stash, doar infernal pauldrons le aveam in inventar

  3. #523 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar

    Diablo III

    Va anunt ca am trimis un mail pentru a anula comada facuta la altex pentru diablo 3 si am primit raspuns : comanda mea a fost anulata. Asadar cei de la Altex nici nu au plasat-o la curier deoarece nu cred ca puteau anula comada de indata ce a ajuns pe masina.

  4. #524 SP
    Member cr0c0's Avatar
    ha ! am anulat o comanda la altex - am primit confirmarea pe mail si urmatoarea zi ma cauta curierul

  5. #525 SP
    Member chesterb's Avatar
    Aș anula-o și eu, dar am făcut prostia să o plătesc dinainte. Acu' n-am decât de așteptat și să stau cu unghia înfiptă-n gât.

  6. #526 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar
    Quote Originally Posted by Tempest View Post
    Poti sa dai mai multe detalii ? Am intrat pe linkul de bnet, am conectat conturile si nimic... Cum ar trebui sa primesti inelul ? Direct in inventar ? Via game mail ? Mai trebuie sa faci ceva extra ?
    Am creat din joc contul pe battlenet. Nu aveam unul. După care am dat link și cam asta a fost.

  7. #527 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Excelent jocul, I'm all set pana la Destiny, am trimis deja cateva Legendare la unii din prieteni, si am si primit, nice.
    L-am luat direct din magazin eri, bine ca am anulat comanda online fiindca se pare ca mai multi au avut probleme cu ele
    Am fost surprins cand am vazut ca scrie in romana pe coperta si cartonasele din interioru carcasei...

  8. #528 SP
    Junior Member Tempest's Avatar
    Quote Originally Posted by Einherjar793AD View Post
    Am creat din joc contul pe battlenet. Nu aveam unul. După care am dat link și cam asta a fost.
    Ok, thx pt info. Eu am facut linkingul folosind PC-ul, poate asta este problema... An sa incerc din nou din joc (de data asta) cand ajung acasa

  9. #529 SP
    Member chesterb's Avatar
    În sfârșit mi-a venit și mie jocul și nu știu cu ce clasă să încep

    Pot să reiau jocul pe dificultate mai mare cu eroul la level maxim?

    @vali ai avut dreptate. A venit cu Nemo

  10. #530 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar
    Eu am inceput cu Crusader dar l-am ales doar pentru ca e o clasa noua, insa se dovedeste a fi una interesanta .

  11. #531 SP
    Member geo971986's Avatar
    Sa va zic si eu o intamplare demna de filmele cu prosti. Ma duc in altex-ul din Obor sa cumpar reaper of souls (ps4). Ma bucur ca e in raft, ma duc la casa sa il platesc...toate bune. Tanti de acolo imi spune ca nu il gaseste in baza de date. Vine un pusti (angajat) il ia verifica niste chestii si imi zice vesel: Nu se poate vinde pt ca nush ce stocuri nu au fost actualizate bla bla bla...Astia sunt pe bune?!

  12. #532 SP
    Member AndreiChirita's Avatar
    Quote Originally Posted by geo971986 View Post
    Sa va zic si eu o intamplare demna de filmele cu prosti. Ma duc in altex-ul din Obor sa cumpar reaper of souls (ps4). Ma bucur ca e in raft, ma duc la casa sa il platesc...toate bune. Tanti de acolo imi spune ca nu il gaseste in baza de date. Vine un pusti (angajat) il ia verifica niste chestii si imi zice vesel: Nu se poate vinde pt ca nush ce stocuri nu au fost actualizate bla bla bla...Astia sunt pe bune?!
    Pai ti l-a vandut pana la urma? Ori era angajat nou si nu stia ca se poate vinde chiar daca nu era marfa pe stoc, ori era prost. Trebuia sa-i spui sa cheme pe un superior si se rezolva.

  13. #533 SP
    Member geo971986's Avatar
    nu mi l-au vandut, m-au invitat sa vin in alta zi. Am sunat apoi la relatii clienti si o tipa a zis ca verifica si revine in cateva minute, am asteptat o ora si am sunat eu iarasi pentru ca atunci cand am vrut sa imi iau PS4-le la fel mi-au facut (au asteptat sa se termine programul si nu m-au mai sunat deloc) dar ma rog asta e deja alta poveste (finalizata prin comanda in alta parte). Tipa mi-a spus cu tupeu ca ea a sunat mult si nu am raspuns eu cand defapt asteptam cu telefonul in mana nerabdator ) Mi l-am cumparat pana la urma de pe playstation store...

  14. #534 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Eu la Altex:

    "Buna ziua, puteti verifica daca aveti un joc PS4 pe stoc si ce pret are va rog?"

    Angajatul lunii:

    "Pai l-ati gasit pe site??"(un ton usor deranjat si iritat de intrebarea mea impertinenta)

    "Da, este pe site, pe mine ma intereseaza daca il aveti fizic in magazin deoarece nu-l vad pe rafturi."

    "Nu, nu-l avem, il comandati de pe site si va anuntam noi cand vine"(tonul a devenit si mai iritat si mi-am dat seama ca in acest moment al discutiei nici macar nu ma intrebase despre ce produs e vorba - Diablo 3)

    Eu la plecare:

    "Nu stiu cine p... m.... voastre va angajeaza, multumesc pentru informatii."(tonul meu USOR iritat)

    The end.

  15. #535 SP
    Junior Member spiderman1313's Avatar
    Buna ziua fellow gamers.

    Am cumparat joi Diablo 3 Ultimate Evil Edition pt PS3 din magazin Altex.

    In carcasa am si cod pt infernal pauldrons.
    Am introdus codul imi arata ca s-a dwl dar in joc nimic.
    Dupa am inceput jocul si am ales sa joc cu monk.
    In inventar nu am nimic... in stash aveam doar blizzard ring dupa ce am legat contul de PS3 cu cel de Blizzard.
    Ce se intampla? Ma puteti ajuta? Fac eu ceva gresit?


    Multumesc

  16. #536 SP
    Member chesterb's Avatar
    După ce downloadezi add-onul, îl instalezi, apoi restartezi Diablo. Ar trebui să fie în invenyory.

  17. #537 SP
    Junior Member spiderman1313's Avatar
    Multumesc pt raspuns.
    Pai dupa ce ii dau sa se dwl nu se instaleaza automat?
    Cat despre restartat.. am inchis consola si am deschis-o a doua zi.

    Eventual mai incerc odata sa fim siguri.
    Banuiesc ca nu are nimic daca dau direct dwl inca odata

    Apropo chesterb, tie ti-a mers codul? ai mai primit ceva in plus? unde voi gasi pauldrons in stash sau inventar?

  18. #538 SP
    Member chesterb's Avatar
    Pauldrons in inventar, inelul in stash. Mi-a mers perfect.

  19. #539 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Incearca sa mergi in Settings si sa dai Restore Licenses. La mine dupa asta a mers.

  20. #540 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Pe PS3 nu cred ca are optiunea de restore licenses

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 27 of 54 FirstFirst ... 17 25 26 27 28 29 37 ... LastLast

Similar Threads

  1. Diablo III - X360 By andreiaka in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 9 Last Post: 28-06-2013, 08:23
  2. Diablo III Videos By RonanN1 in forum Videos
    Replies: 6 Last Post: 28-08-2010, 00:28
  3. Diablo III By 5uNNy in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 2 Last Post: 24-08-2009, 18:08

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts