Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 3 FirstFirst 1 2 3
Results 41 to 53 of 53

Thread: Decizie consola

  1. #41 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by Vgeorge View Post
    Presimteam ca asa o sa se intample.
    Nu vreau sa creez confilcte intre cele 2 tabere.
    Dupa cele enuntate, sunt 80% convins de un PS3. Intrebarea mea: din cate am citit pe net, pe PS3 merge pus hdd de laptop.Deci pot lua versiune slim chiar si fara hdd, ulterior adaugand eu un hdd. Am dreptate?
    da, eu mi-am cumparat un super slim de 12 gb si am facut un upgrade cu asa ceva

    HDD notebook Western Digital 500 GB SATA 5400 RPM 8 MB WD Scorpio Blue - PC Garage

  2. #42 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    Quote Originally Posted by divayo View Post
    Stiu a ce se subintelege, insa urate vorbe spuse din partea unui om care probabil pretinde respect, insa daca nu respecti cum vrei sa fi respectat?
    Oricum vorbe de genul''palme peste ochi'' tot urat ramane spus indiferent ca sunt metaforic spuse, chiar crezi ca le-am luat la propriu?cred ca s-a inteles ideea unui asemenea vocabular.
    Si sunt chill, crede-ma insa urate vorbe, ce s-o mai lungim atat, nu asa se atentioneza un user, cu palme si alte vorbe de genul, daca pe tine nu te deranjeaza asemenea adrese cand ti se fac, nu comentez, insa pe mine, da ma deranjeaza mai ales cand vin din partea unui ''oficial'' al forumului.
    Nu pretind respect, nu de la tine. Ma scuzi ca nu ti-am zis saru'mana, ca te-a durut in cot de postul meu. Iti cer scuze ca ti-am adresat asemenea cuvinte urate. Promit ca nu se va mai repeta si pe viitor voi da direct ban. Preferam sa vii cu subintelesuri decat cu faptul ca ai facut ceva pe atentionarea mea din post. Seara buna si sper sa nu ne mai intersectam in posturi pe viitor si nici offtopic.

  3. #43 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    cel mai bine ar fi sa inchideti topicul, omul vad ca s-a hotarat deja

  4. #44 SP
    Senior Member divayo's Avatar
    Quote Originally Posted by Dj Mo View Post
    Nu pretind respect, nu de la tine. Ma scuzi ca nu ti-am zis saru'mana, ca te-a durut in cot de postul meu. Iti cer scuze ca ti-am adresat asemenea cuvinte urate. Promit ca nu se va mai repeta si pe viitor voi da direct ban. Preferam sa vii cu subintelesuri decat cu faptul ca ai facut ceva pe atentionarea mea din post. Seara buna si sper sa nu ne mai intersectam in posturi pe viitor si nici offtopic.
    Nu e vorba nici pe departe de saru-mana si d'astea, doar ca nu asa se adreseaza unuia de langa tine, eu unul tind sa cred ca suntem ca o familie pe aici, dar...
    Si aici inchei.

  5. #45 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    Nu vrei sa pricepi, hai sa iti desenez...

    Dj Mo - potoliti-va, ca intervin
    divayo - sony lala, 360 lala (trollism), cu alte cuvinte ma ... pe postul tau dj mo
    Dj Mo - iti dau o palma peste ochi
    divayo - ofuscat

    Sfarsitul telenovelei. Intre timp s-a hotarat si omul.

  6. #46 SP
    Junior Member Vgeorge's Avatar
    Mai am o intrebare, conteaza ce model de slim imi iau?
    Vad aici ca spune Model : CECH 2004A. Conteaza ce model?Daca da, dupa ce sa ma uit mai exact. Totodata, banuiesc ca versiunea se poate schimba, nu?

  7. #47 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    N-are nicio treaba...doar daca o iei pt. modare, eu cred ca ţi-ai făcut o idee, nu mai pune gaz pe foc , du-te la magazin, cumpăra, stai pe jocuri originale, fa abonament ps plus si nu vei regreta nicio clipa!

  8. #48 SP
    Junior Member Vgeorge's Avatar
    Ok, se poate inchide topicul.
    Daca mai am intrebari, le voi pune in topicul special creat pt PS3.
    Multumesc tuturor si scuze pt certurile create.

  9. #49 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Cu mare drag te vom ajuta, încearcă sa o cumperi cu garanţie!

  10. #50 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    Si daca o modeaza ce mai face cu garantia?

  11. #51 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    50 de oameni seriosi in thread si nu va dati seama ca initiatoru' e trollu sef?

  12. #52 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Eu zic ca ar trebui inchise automat astfel de threaduri.

  13. #53 SP
    Junior Member Vgeorge's Avatar
    @Raskolnikov, nu stiu ce ai vrut sa spui cu asta, am cerut doar o parere.Hai sa le dam in cap la toti incepatorii.Toti cei care vor sa intre in hobby-ul asta.WTF, are you serious?
    @Dj-mo, nu o modez, vreau sa ma bucur de multiplayer.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 3 FirstFirst 1 2 3

Similar Threads

  1. Decizie next-gen, X1 sau PS4 By Dant3 in forum Console Club
    Replies: 37 Last Post: 12-06-2014, 05:23
  2. Decizie grea pentru anul care vine By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 222 Last Post: 27-02-2014, 13:59

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts