Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 134 of 185 FirstFirst ... 34 84 124 132 133 134 135 136 144 184 ... LastLast
Results 2,661 to 2,680 of 3692

Thread: Fifa 14

  1. #2661 SP
    Member sollo's Avatar
    in sfarsit am castigat si eu liga 1 la seasons, dupa 6 incercari(la limita am scapat de retrogradare, facem egal dupa egal), si jucand cu aproape toate echipele de 4.5 din fifa, m-am oprit la Portugalia, si dupa 4 victorii consecutive am zis sa continui tot cu ea( chiar daca dupa 3 meciuri schimbam mereu echipa), dupa a urmat 1 infrangere, 1 victorie si 1 egal, dar tot am continuat cu Portugalia, si in ultimile 3 meciuri am reusit 3 victorii, obtinand 25 puncte si castigand trofeul cel mult visat

    PS: bun rau Ronaldo de la Portugalia, daca nu era el, nu castigam nici acum liga 1...dadea adversarul 1 gol, el dadea 2, dadea adversarul 4 goluri, el dadea 5...prea bun

  2. #2662 SP
    Member Alexandru97's Avatar
    Am si eu o intrebare. De ce Martins are doar 6 chemistry si Johnson 9 ( daca il pun pe Martins in locul lui Johnson ) ? Singura mea teorie ar fi pt ca Johnson si Dempsey joaca la aceeasi echipa si sunt de aceeasi nationalitate, pe cand Martins joaca la aceeasi echipa dar este de nationalitate diferita. EA nu a scris nicaieri ca exista o "chimie" mai mare intre jucatori de la acelasi club si de aceeasi nationalitate.

    imageuploadedbytapatalk1398033594.850814.jpg

  3. #2663 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Ca sa ai chemistry 9-10 pe fiecare jucator trebuie ca jucatorii sa fie ori de aceeasi natonalitate ori din acelasi campionat. Nu trebuie sa ai linii rosii intre ei. Ai amestecat Serie A cu Bundesliga?

  4. #2664 SP
    Member Alexandru97's Avatar
    Johnson are 9 chemistry si Mlapa 10. E un hybrid foarte bun, am luat Eggcelent din a doua incercare si Champions Shield din prima. Habar nu ai ce fac Johnson si Mlapa in atac 😈

  5. #2665 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Johnson are 9 datorita legaturii puternice cu Dempsey (acelasi club + aceeasi nationalitate), chiar daca celelalte 2 legaturi sunt rosii.
    Martins are 6 pt ca are doar o legatura buna cu Dempsey si 2 rosii cu ceilalti.

    Daca pui un antrenor american sau care sa activeze in MLS, o sa rezolvi orice probleme de chemistry cu Martins si chiar cu Dempsey (ca vad ca si la el ai 2 legaturi rosii). De fapt uita-te la care din jucatori ai chemistry mai mic de 10 si in functie de asta pui manager USA + USA/GER/ITA.

    ---------- Post added 21-04-2014 at 23:00 ----------

    Trebuie sa ma corectez, un antrenor iti ofera maxim 1 pct in plus la chemistry individual. Ori e aceeasi liga, ori aceeasi nationalitate.. chiar daca le indeplineste pe amandoua, tot cu 1 pct contribuie.

    Nu-ti va rezolva problema cu chemistry 6, dar .. va fi ceva mai bine.

  6. #2666 SP
    Member Nestea's Avatar

  7. #2667 SP
    Member Yanciu's Avatar
    Traiasca Ronaldo atacant si triunghiul Unii inca nu au descoperit celelalte butoane

  8. #2668 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    unii au curajul sa recunoasca

    mi-am cumparat alt controller de xbox one, mi-am upgradat echipele, ambele sunt hybrid, BPL-GER si..evident.. GER-BPL

    BPL-GER FIFA 14 Ultimate Team Squad by reddy | Futhead

    GER-BPL FIFA 14 Ultimate Team Squad by reddy | Futhead

    am renuntat la jucatorii IF, Benteke era praf...pe Schurrle nu stiam eu sa-l joc ..iar de Ksocielny chiar imi pare rau.. Adrian Ramos IF..era petarda..avea degeaba 87 Pace si Heading...

    ---------- Post added 23-04-2014 at 19:13 ----------

    Ce de if's azi in pack uri. Poate o sa trag si eu 2 pack uri...oricum nu o sa intre nimic..garantat.. cred ca si daca o sa fie numai if in toate pack urile..mie tot fellaini o sa mi pice..

    ---------- Post added 23-04-2014 at 20:54 ----------

    Alta viata cu aguero in atac... am tras si un pack si robinho best player

  9. #2669 SP
    Member gl79lui's Avatar
    5 packuri de 15000 deschise , cel mai bun jucator gasit Vermaelen..............

  10. #2670 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    am deschis si eu 2, nimic deosebit

  11. #2671 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    daca aveti 12000 de fifa points, atunci merita sigur va pica ceva... Nepenthez a avut 12000 si pana la 6900 doar 2 TOTS i-au picat, insa ala are puncte mereu, si zicea ca pack-urile sunt pline de astfel de jucatori ...ceea ce este total neadevarat!!!

  12. #2672 SP
    Member Alexandru97's Avatar
    Cert este ca sunt mult mai multi jucatori TOTS ca in anii trecuti.

  13. #2673 SP
    Member AngelOfPain's Avatar
    Am deschis 5 jumbo si cel putin 10 gold de 7500, cel mai buni jucatori au fost Cavani si Cech .

    Nu mai deschid pachete inafara de alea primite bonus.


    Peste tot dau de jucatori care pana si pasele de 3m le dai cu L1+triunghi. E oribil...

  14. #2674 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    daca ai vreo 12.000 fifa points, deschide, sigur intra ceva saptamana asta...dar nu deschide din coins-urile pe care te-ai chinuit sa le faci atata timp..caci nu merite...nu merita sub nici o forma...e tzeapa preferata a hotilor de la EA

  15. #2675 SP
    Member gl79lui's Avatar
    vandut KPBoateng cu 150 coins , cumparat Isco cu 700 coins, Juan Mata cu 16000 , Chiellini cu 1800, Tevez 3100, Balotelli 6600, Carlos Vela IF cu 17500...e praf marketul...
    PROFITATI baieti cei ce mai aveti banuti, investiti in jucatori sunt f ieftini acum ; nu dati banii pe prostiile alea de packuri numai balarii sunt prin ele

  16. #2676 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    am luat si eu lahm, gotze, niste IF-uri...ca tot i-am prins la ieftineala

  17. #2677 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Si eu am cumparat de 700k jucători

  18. #2678 SP
    Member Alexandru97's Avatar
    O sa mai scada jucatorii la pret, asta e doar inceputul 😈

  19. #2679 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    Quote Originally Posted by Cristian2191 View Post
    Si eu am cumparat de 700k jucători
    Sunt curios cand or sa inceapa sa creasca...ca sa ii poti vinde in profit.
    De crescut sigur cresc, nu stiu daca mai ajuns la pretul de acum o saptamana...dar cand?

  20. #2680 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Momentan este f profitabila piata.. am strans 70k in 2 zile, o sa incerc sa-mi fac echipa de Bundesliga acum cat sunt preturile jos. Dupa ce trece toata nebunia si preturile revin mai la normal, probabil o sa-mi vand echipa de BBVA si o sa completez BPL/Bundesliga cu ce mai e nevoie.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 134 of 185 FirstFirst ... 34 84 124 132 133 134 135 136 144 184 ... LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts