Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 152 of 185 FirstFirst ... 52 102 142 150 151 152 153 154 162 ... LastLast
Results 3,021 to 3,040 of 3692

Thread: Fifa 14

  1. #3021 SP
    Senior Member silvian92's Avatar
    Asta nu e roman? Si cred ca e facuta poza in meciul cu Grecii? Macar asa sa fim si noi in Fifa
    Attached Images Attached Images uploadfromtaptalk1401528767111.jpg

  2. #3022 SP
    Member asari's Avatar
    Ronaldo asta are ceva cu mine de tot imi pica gratis ))
    Attached Images Attached Images 10359098_693626940692417_8917349832219135632_o.jpg

  3. #3023 SP
    Member nomak2008's Avatar
    Ala din poza e mAXIM al nostru . E jucatorul perfect pentru forfeit

  4. #3024 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Incredibil ce se întâmpla in jocu' asta... Ma chinui sa castig un meci 5-4 in prelungiri, doar ca sa pice serverele si sa imi dea DNF. De asta iubesc eu EA!

  5. #3025 SP
    Member bungabunga's Avatar
    Quote Originally Posted by adibose View Post
    In sfarsit devii si tu amuzant!

    Sunt plin de bani (reali) si mi-am cumparat nu un milion, nu doua, ci doua milioane si jumate de coins ca sa ma dau mare la prieteni
    Acum ca ai aflat adevarul, te poti intoarce la super-trading-urile pe care le faci si nu le divulgi pe forum ca nu cumva sa se imbogateasca cineva inaintea ta
    Diferenta e ca in urma trade-urilor alora pe care le fac regulat vad cei care ma au in friends cum creste transfer profit, asa usor-usor, cum e normal cand castigi bani din trade. In timp ce la tine au vazut cei care te au in friends cum ti-au aparut acolo brusc niste milioane profit si ce sa vezi, s-a gasit si explicatia, ti l-au dat pe CR in pack doar ca ai uitat sa faci o amarata de poza

    Ma rog. ce sa mai discutam ca n-are rost

    P.S. Cand faci poze la televizor incearca sa fie pe un screen unde se vede si numele clubului Nu e greu.

  6. #3026 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    la naiba..ce moare omu' )))))
    Vezi ca pozele sunt 99% la fel, intr-una apare numele clubului in alta nu dar sunt identice, acelasi TV aceleasi reflexii in TV...etc dar nah...cand iti ia oftica mintile nu mai vezi detalii.

    Si ce gulme pe astia de la EA cu mine..auzi si tu, sa-mi dea pe modul de World Cup, un Ronaldo si un Messi...asta e chiar de tot


    Nu te mai stresa, las-o asa, unii fac bani cu taraita din trading(Cum si eu am facut pana sa pice CR) altii dau buf-uri la bulan! Asta e viata, fie ca tu accepti asta fie ca nu. PACE!


    Lasand oftica la o parte, legat de UTWC, mie chiar imi place modul de joc, e la fel de scriptat si enervant dar mai schimba ceva, aduce un aer "fresh" jocului, ca sa faca asteptarea mai usoara pentru FIFA15.
    Partea nasoala e ca ai dreptul la o singura echipa, dar la 4 meciuri faci rotatia si aia e...

  7. #3027 SP
    Senior Member silvian92's Avatar
    Eu am observat ca portarul apare mai bine la loviturilr de cap ... si nu mai are iesirile alea tampite .. eu am nevoie de fundasi in Wk ...

  8. #3028 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Cate free packs se dau la World Cup? Eu am primit doar 1, parca spuneau ca o sa fie 5 sau 12 or whatever...

    Iar acel free 1 player pack se primeste dupa fiecare meci?

  9. #3029 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Cât timp o sa poți juca WC in UT ?

  10. #3030 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    Eu primesc cate un free pack dupa fiecare meci, insa contine un singur jucator.
    Sper sa tina pana in toamna. Nu cred ca au ceva de pierdut atat timp cat vand fifapoints pt packuri
    Freepack am avut unul singur. Starter-ul. Nu tin minte sa mai fi primit...posibil ca da, nu-mi amintesc

  11. #3031 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    Mi-am facut 2 echipe, una de Europe (cred ca toata lumea are una de EUR) si una de America de Sud. (m-am legat si de CR si Messi...)
    Aseara mi-a picat Yaya in 5k pack si o sa incerc si Africa de Sud.
    La voi cum merge?

    PS: destul de interesante pack-urile alea de 5k, de cele mai multe ori prinzi Modifier Cards destul de scumpe si bune, cat si Chem Style cards..una peste alta sunt ok, chiar daca primesti jucatorii de W.C untradeable..
    Attached Images Attached Images yaayaat.fut.wc.jpg

  12. #3032 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    numai sa ai aia 5k, eu deabia am o mie, si am tras vreo 10 pack-uri cred , insa fara nici un jucator peste 76 rating neymar e singurul bun insa mi-a picat in pack dinala de dupa meci...

  13. #3033 SP
    Member Alexandru97's Avatar
    Bag picioru daca nu ma credeti imageuploadedbytapatalk1401696396.861139.jpg

  14. #3034 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    bravo! eu o singura data am trecut de grupe

    PS: app...nu se vede useru, deci e fake )

  15. #3035 SP
    Member Alexandru97's Avatar
    Ok, cum zici

  16. #3036 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Data viitoare faci un selfie cu TV-ul )

  17. #3037 SP
    Junior Member cofetaru's Avatar
    ce mizerii sunt astia de la EA...treb sa-mi iau iar consola...toti jucatorii sunt mai ieftini de 3-4 ori decat pe pc...ex:Iniesta FIFA 14 - 95 TOTY Team of the Year - Ultimate Team *** Stats | Futhead

  18. #3038 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    nu inteleg de ce ai renuntat la ea...nu ai avut xbox 360?

  19. #3039 SP
    Junior Member cofetaru's Avatar
    si pe web app nu mai pot sa intru de o luna

    ---------- Post added 02-06-2014 at 10:00 ----------

    ba da ...mi-am luat ps4 si nu m-am inteles cu joistik-ul

    ---------- Post added 02-06-2014 at 10:01 ----------

    chiar vroiam sa te intreb cum te intelegi cu consola

  20. #3040 SP
    Member nerazzurr's Avatar
    nici eu tot cam de o luna....

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 152 of 185 FirstFirst ... 52 102 142 150 151 152 153 154 162 ... LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts