Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 159 of 185 FirstFirst ... 59 109 149 157 158 159 160 161 169 ... LastLast
Results 3,161 to 3,180 of 3692

Thread: Fifa 14

  1. #3161 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    Mai bine ia-l pe Dayro tots..o sa te convingi cat de bun e. La cuadrado nu e atat de mare diferenta intre tots si if de exemplu

  2. #3162 SP
    Senior Member Marinake's Avatar
    Ok. Nu e scump deci ii dau o sansa

  3. #3163 SP
    Junior Member EdenIsNotEnough's Avatar
    Este cineva dispus sa ma ajute cu niste trofee pentru FIFA, pe PS4? Urmaresc sa ii fac platinum cat mai repede, ca nu mai e mult si vine 15-ele. (toti prietenii mei inca se joaca pe PC...).

    Trebuie sa fac:

    Bros Gonna Bro - Start a Co-op Season with a Friend
    Best Friends Forever - Finish a season in Online Friendlies

    PM me daca aveti timp/chef , mersi frumos.

  4. #3164 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    marinake, sa-mi spui ce parere ai de Dayro, incearca suturi finesse si voleuri...plus lovituri libere

  5. #3165 SP
    Junior Member magneziu's Avatar
    Ultimate team:formula de joc si custom tactics păreri ?

  6. #3166 SP
    Member gl79lui's Avatar
    Quote Originally Posted by reddyBo View Post
    marinake, sa-mi spui ce parere ai de Dayro, incearca suturi finesse si voleuri...plus lovituri libere
    Foarte bun Dayro, il folosesc cu James Rodriguez Tots si Falcao in atac in formatie de Serie A. Cred ca e cel mai reusit hybrid pe care l-am incercat pana acum.

  7. #3167 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    e ca? daca ai si skill..pff...rupe

  8. #3168 SP
    Member gl79lui's Avatar
    Cu Rodriguez numai pe skill si sut faci treaba cu el

  9. #3169 SP
    Member Alexandru97's Avatar
    imageuploadedbytapatalk1402675894.647956.jpg


    ))))))))

  10. #3170 SP
    Senior Member Marinake's Avatar
    Il am pe Dayro SIF pe pozitia se CAM si se descurca chiar bine. Am dat ceva goluri cu el si e super ca playmaker. Inca am o problema cu suturile, problema care isi are originile in Fifa 13, dar incerc sa ma obianuiesc cu un stil de joc mai putin agresiv si sa o ard chill si tehnic. Deocamdata sunt in Div5 si pana aici am batut cam tot ce mi-a iesit in cale.

  11. #3171 SP
    Member AlexXxNik's Avatar
    Am spart si eu peste 300k si am prins Suarez, Iniesta, Robben, Balotelli, Reus si inca cativa destul de ok. Am cam 700 de jucatori. Am luat si mondialul de 2 ori COOP.

  12. #3172 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Cine are FIFA 14 ps4 şi vrea să facă share.

  13. #3173 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    In sfarsit am mai avut si eu ceva noroc la pack-uri (pe UT normal, nu WC) - Aguero si Rooney. Ii am dubluri, deci vor merge la vanzare, dar astept sa vad daca fac vreo branza in primul meci din grupe. Lui Van Persie i-a crescut pretul cu vreo 15k dupa dubla de aseara.. La fel si lui Robben.

  14. #3174 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    M-ati facut curios cu Moreno TOTS, l-am cumparat si eu impreuna cu restul atacului si am facut un hibrid COL+BRA+SerieA.. O sa-l incerc diseara, sa vedem ce iese...

    Acum nu-mi mai trebuie decat vreo 270k pt Pedro SIF, Benatia IF si recuperarea lui Xavi...

  15. #3175 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    Azi s-a intors roata..am luat gol in finala la ultima faza.. Insa am avut ceva noroc la 2 packuri de k trase dupa finala. Falcao, Mandzukic si J.Boateng.

  16. #3176 SP
    Member Alexandru97's Avatar
    Daca nu ma insel, nu fac chemistry intre ei nu?

  17. #3177 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    Nu. Dar la sud america jucam cu di maria si Jo in atac.. iar la europa cu jones ca dc langa hummels. Acum e si link intre def. Nu stiu cu cine sa joc la EU in atac. Acum am sturridge si remy..dar la unul renunt pt Mandzukic..si nu stiu la care

  18. #3178 SP
    Member gl79lui's Avatar
    La remy

  19. #3179 SP
    Member AlexXxNik's Avatar
    Iar am spart 200 k azi numai mizerii ianfara de Mata, Chielini si Gomez nimic. Am 860 de jucatori dar Ronaldo Messi T. Silva, Hazard, Aguero numa nu vor sa pice. Am mai castigat finala inca odata, 3 pana acuma.

  20. #3180 SP
    Senior Member Marinake's Avatar
    Mi-am facut un squad de Serie A pe 3-5-2 cu Balotelli si Cerci TOTS in atac. Balotelli are 5 meciuri si 12 goluri iar Cerci 5 meciuri, 6 goluri si 6 assists. Nice, huh?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 159 of 185 FirstFirst ... 59 109 149 157 158 159 160 161 169 ... LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts