Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 11 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast
Results 21 to 40 of 206

Thread: Batman: Arkham Origins

  1. #21 SP
    Member MSlv's Avatar
    Quote Originally Posted by MSlv View Post
    Mike Hamill
    acum am vazut gogomania, scuzati va rog.

    Mark Hamill am vrut sa zic

  2. #22 SP
    Member Rukax's Avatar
    daca ati observat la numele lui Mark Hamill = M arkham ill

  3. #23 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Mentalism curat

  4. #24 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    "On Tuesday, Warner Interactive surprised with the announcement of Batman: Arkham Origins appearing this October for the current consoles and the PC.
    Meanwhile, the pre-orders have started for the game, besides the standard version and a*collector's edition contains, which has not yet been officially announced by Warner Interactive.*In Germany, the Collector's Edition will be available exclusively at Amazon.de.
    Information about the content you will soon know how it is said by Amazon.de.This price is 99.99 EUR, which suggests that this will again be a bit more extensive."

  5. #25 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

  6. #26 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

  7. #27 SP
    Member batmanfan's Avatar
    Ma bucur nu numai ca revine Joker, dar si pentru Scarecrow!

  8. #28 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Asa mai vii de acasa..il asteptam pe mark hamill cu inca un world class performance..mai e nevoie doar ca wb montreal sa nu dea cu bata-n balta

    Totusi e suspect faptul ca nu avem un trailer si mai e putin pana la e3..la batman ac am avut trailer teaser de la vga(dec 2009)..deci cu aproape 2 ani inainte de lansare

  9. #29 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Tu ai început sa vezi cam des chestii suspecte, am înţeles ca nu iti convine faptul ca s-a schimbat dezvoltatorul jocului, trailer o sa avem in curând, pe GameInformer

    PS mai prost decât AC 3 nu cred ca o sa fie

  10. #30 SP
    Member MSlv's Avatar
    decat joker fara hamill mai bine fara joker. si parca se repeta cam multi "bossi" din primul joc (inca nu am jucat AC)

  11. #31 SP
    Member batmanfan's Avatar
    Nu vad ca se repeta nimic. Posibil Joker sa nu fie atat de important in poveste de aceasta data. Plus ca nu ai cum sa nu refolosesti unii villaini, mai ales cei importanti care practic il definesc la randul lor pe Batman (Harvey, Bane, Scarecrow etc). Astept si eu un trailer, ca sa vad mai exact cum sta treaba, pana atunci nu-mi cresc asteptarile, dar nici nu mi le cobor cum fac unii cand aud de exemplu ca Joker fara M. Hamill nu se poate. Jokerul din Under the Red Hood a fost exceptional, si nu a fost Hamill ci John DiMaggio, asa ca nu vad de ce nu ar fi bun si altcineva. Daca moare Hamill, gata, nu mai folosim pe Joker nici in jocuri nici desene? Nu prea cred...

  12. #32 SP
    Member MSlv's Avatar
    exceptional? Parerile pot diferi, sper ca esti de acord cu mine.

    Ideea este ca Hamill nu a murit, cat timp suma e potrivita si scenariul ii convine el poate fi in continuare vocea lui Joker. Nu este de neinlocuit (era o vorba cu cimitire pline). La fel cu Heath Ledger, ar fi absurd sa nu se mai faca niciun film cu joker...

    Si daca te-ai referit la mine, asteptarile nici nu au crescut nici nu au scazut (ba au crescut putin cand s-a spus ca actiunea va avea loc iarna), in rest sunt de acord cu tine, sa apara un trailer, ceva ca sa ne facem o impresie.

  13. #33 SP
    Member batmanfan's Avatar
    Foarte multi sunt sceptici, ce-i drept Hamill a facut o treaba foarte buna de-a lungul timpului, dar s-a saturat si el probabil ori simte ca-l lasa vocea, cine stie. Dar da, daca i se ofera suma potrivita si ii place proiectul s-ar putea sa se razgandeasca asa cum a facut ptr Arkham City.
    Referitor la tine, nu numai tu ziceai ca 'decat joker fara hamill mai bine fara joker', atat ca eu asta am inteles ca nu mai vrei pe Joker daca nu-l interpreteaza Hamill, ceea ce mi se parea mai mult decat aberant, cand de fapt putem asista la cea mai buna versiune a lui de pana acum in aceasta serie avand in vedere ca totul are legatura cu "originile", dar stii cum se zice, vorba lunga saracia omului, ramane sa vedem trailerul si abia atunci puterm discuta.

  14. #34 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Lăsaţi-l măi sa se pregătească pt noua trilogie star wars ep.7 întoarcerea bunicilor jedi

  15. #35 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

  16. #36 SP
    Senior Member OlBlueEyes's Avatar

  17. #37 SP
    Completionist Boghy02's Avatar

  18. #38 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    oh dear....

  19. #39 SP
    Member asari's Avatar
    Kevin Conroy has to come back, he must...he muust

  20. #40 SP
    Member batmanfan's Avatar
    @asari buna aluzia
    Stati calmi e doar un zvon, asa s-a zis si despre Arkham City ca va avea co-op si multiplayer si mai stiu eu ce. Pana nu e oficial nu e nimic grav.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 11 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast

Similar Threads

  1. Batman: Arkham Origins Blackgate By Dant3 in forum Console Club
    Replies: 8 Last Post: 21-02-2014, 10:50
  2. Batman: Arkham Origins Blackgate By Dant3 in forum Console News
    Replies: 3 Last Post: 10-04-2013, 21:39

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts