Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 18 FirstFirst 1 2 3 4 12 ... LastLast
Results 21 to 40 of 348

Thread: Call of Duty: Ghosts

  1. #21 SP
    Senior Member calin_kalf's Avatar

  2. #22 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    same bulls**t

    col of dutii zece!

  3. #23 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Quote Originally Posted by Cristy View Post
    same bulls**t

    col of dutii zece!
    Asa spunem cu totii, si la aparitie sa vezi cum sarim pe el

  4. #24 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Eu îl iau...fk it....i'm a booist hahahahahahah..BEAST!!!!

  5. #25 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Quote Originally Posted by fishybon3 View Post
    eu îl iau...fk it....i'm a booist hahahahahahah..beast!!!!
    gungah gungah

  6. #26 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Quote Originally Posted by iry View Post
    Asa spunem cu totii, si la aparitie sa vezi cum sarim pe el
    Ai dreptate, insa daca ne-am indura majoritatea din noi sa nu mai luam produsul un an de zile sa vezi cum se schimba situatia...

  7. #27 SP
    Banned tacconi's Avatar
    Nu se va schimba nimic.. black 2 a avut vanzari de un miliard de dolari in 30 de zile de la data lansarii.. cod este o nebunie.. un drog.. sunt curios ce diferenta va fi la vanzari intre cod10 si gta5..

  8. #28 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    GTA V va fi mult mai vandut, nici nu se compara un master piece cu un joc care are acelasi engine de cativa ani , obiectivele sunt aceleasi si sunt scoase pe piata pe banda rulanta numai pentru a ne mulge de fiecare cent. (sa nu mai zic de dlc-uri care te pot stoarce bine de tot)

    On: Nu cred ca "fantome" se va ridica la numarul precedent.

  9. #29 SP
    Member Zdrutz's Avatar
    Vine cu engine nou, cel putin pe next gen. Va face vanzare si nu trebuie sa se abtina nimeni, parerea mea. Iti place, iei. Nu iti place, nu cumperi si nu incerci sa influentezi si pe altii...
    Personal nu voi sari in el Day1, BO2 nu mi-a placut cine stie ce. Daca va fi ceva de capul lui, mai ales next gen sau PC pe engine nou, il voi lua.
    Si ce daca GTA V va avea vanzari mai putine? Va fi la fel de bun

  10. #30 SP
    Member Florix09's Avatar
    ....
    Attached Images Attached Images 420639_10152807911375374_273453330_n.jpg

  11. #31 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Quote Originally Posted by Zdrutz View Post
    Vine cu engine nou, cel putin pe next gen. Va face vanzare si nu trebuie sa se abtina nimeni, parerea mea. Iti place, iei. Nu iti place, nu cumperi si nu incerci sa influentezi si pe altii...
    Personal nu voi sari in el Day1, BO2 nu mi-a placut cine stie ce. Daca va fi ceva de capul lui, mai ales next gen sau PC pe engine nou, il voi lua.
    Si ce daca GTA V va avea vanzari mai putine? Va fi la fel de bun
    Dimpotriva, prevad ca GTA V va avea vanzari mai mari ca si COD 10 si nu incerc sa influentez pe nimeni in niciun fel... fiecare face ce vrea cu banii lui, eu mi-am spus doar propria parere.

    ON.: Hmm, totusi e destul de interesant acel Hardened Edition sau ce e

  12. #32 SP
    Member Florix09's Avatar
    Quote Originally Posted by Cristy View Post
    Dimpotriva, prevad ca GTA V va avea vanzari mai mari ca si COD 10 si nu incerc sa influentez pe nimeni in niciun fel... fiecare face ce vrea cu banii lui, eu mi-am spus doar propria parere.

    ON.: Hmm, totusi e destul de interesant acel Hardened Edition sau ce e
    De ce trebuie comparat un FPS cu un Open World ca GTA 5 ?

    ---------- Post added 04-05-2013 at 09:10 PM ----------

    Quote Originally Posted by FishyBon3 View Post
    Eu îl iau...fk it....i'm a booist hahahahahahah..BEAST!!!!
    Asa !! Like a boss
    Facem echipa si rupem tot
    Debea astept jocul <3

  13. #33 SP
    Banned tacconi's Avatar
    Cristi cand jucam mw2 ca disperatul nu credeam ca se poate face un joc mai bun.. apoi a aparut mw3 si nu am avut dreptate.. deci am trecut pe mw3.. despre mw4.. daca va fi mai bun ca mw3 insemna ca va fi Dumnezeu pe pamant! Despre gta5.. nu are cum sa bata cod 10 in vanzari... sunt fan gta5 dar cod va avea vanzari cel putin duble fata de gta5...asta e situatia. Gta5 nu are cum sa faca vanzari de un miliard de dolari in prima luna..

  14. #34 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    What the hell is that ? O sa bage "afterlife" in multiplayer ?

  15. #35 SP
    Member Florix09's Avatar
    Call Of Duty - Ghosts PS3 | ALTEX
    cam scump...mai merg taiati 20 de roni

  16. #36 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Gameplay exclusiv
    Attached Images Attached Images 15f9f1ae93a155dbe685b5e0132c0b22-1.gif

  17. #37 SP
    Member Florix09's Avatar
    Quote Originally Posted by Trefla0874 View Post
    Gameplay exclusiv
    nimic nou ....

  18. #38 SP
    Member Florix09's Avatar
    Adevarul crunt...



    Sper sa nu mai fie asa ceva in GHOSTS...poate se trezesc si ei si fac ceva mai bun..:v
    Attached Images Attached Images 163563_532707886771510_809011071_n.jpg 935438_530252630350369_685124465_n.jpg 316021_531996610175971_501609009_n.jpg 27152_528761583832807_362914433_n.jpg 528288_527052984003667_1339282723_n.jpg cod_o_859471.png

  19. #39 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Pana una alta multi joaca(inclusiv eu) COD doar pentru ca este FUN si are o comunitate foarte mare in spate , jocul in sine e foarte sec si lipsit de realism(Go for BF3 if you want hardcore ).
    Comparatia cu GTA 5 nu isi are rostul sincer.

  20. #40 SP
    Member Florix09's Avatar
    Quote Originally Posted by Trefla0874 View Post
    Pana una alta multi joaca(inclusiv eu) COD doar pentru ca este FUN si are o comunitate foarte mare in spate , jocul in sine e foarte sec si lipsit de realism(Go for BF3 if you want hardcore ).
    .
    mmm... sec si lipsit de realism ??? bine... poate partea de multiplayer.. dar campaniile din toate titlurile au fost epice... chiar am ramas fara cuvinte la unele...iar partea de multiplayer nu este plictisitoare.. doar repetitiva.. aceeasi dinamica si stil de la mw 2 incoa'
    Modern Warfare 1 este cel mai bun cod de pan' acum din toate punctele de vedere !!! Sa vedem ce fac cei de la Infinity Ward cu Ghosts...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 18 FirstFirst 1 2 3 4 12 ... LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts