Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 36 of 102 FirstFirst ... 26 34 35 36 37 38 46 86 ... LastLast
Results 701 to 720 of 2021

Thread: Console si accesorii cu preturi bune

  1. #701 SP
    Junior Member 3ndr3's Avatar
    oferta beton pentru cine vrea Xbox One...eu chiar mi-am cumparat consola, dar am vrut neaparat PS4 Alb

  2. #702 SP
    Senior Member mark's Avatar
    E cam păcat sa iei xbox one dacă găsești preț bun si la ps4. E limitat tare in Romanica.

  3. #703 SP
    Member biagyydog's Avatar
    Gata, a fost scoasa de pe site.

  4. #704 SP
    Member nerazzurr's Avatar
    Am impresia ca au fost doar cateva bucati..si ca fac asta pt publicitate...

  5. #705 SP
    Junior Member JohnBA's Avatar
    Quote Originally Posted by nerazzurr View Post
    Am impresia ca au fost doar cateva bucati..si ca fac asta pt publicitate...
    Dupa cum aparea si disparea de pe stoc, tind sa-ti dau dreptate

  6. #706 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Pai voi ați crezut ca asta va fi noul preț al xbox one?

  7. #707 SP
    Junior Member JohnBA's Avatar
    Cine a zis asta?

  8. #708 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    O bucata pe stoc white la 1200 sau cat costa acum, in Unirea Shopping Center, Altex.

  9. #709 SP
    Member robertfelixx's Avatar

  10. #710 SP
    Admin MonkY's Avatar
    In caz ca aveti rude sau prieteni prin Italia: Offerte PS4, PS3 e PSVita - Prezzi e Promozioni con Ritiro dell'Usato | GameStop Italia. La GameStop gasiti PS4 la 199 EURO (bine, nu stiu o iota de italiana, dar cred ca e ceva acolo )!
    Attached Images Attached Images 1.jpg 3.jpg

  11. #711 SP
    Senior Member AlanPoe's Avatar
    Da, daca le duci la schimb PS3-ul tau, sau Xbox-ul 360, sau Wii U-ul. Oricum ai posibilitatea unui upgrade, ceea ce pe la noi nu se poate.

  12. #712 SP
    Member Remediu's Avatar
    Am vazut eu azi in Altex din Unirea Xbox One la 1225 lei. Chiar daca l-au scos de pe site.
    Nu cumva o fi resigilat, ca am inteles ca mai practica magazinele la super oferte din aste...

    Intrebare: Ca tot am citit pe alt topic ca a avut cineva probleme cu garantia ps4 de la Orange, acestia din urma avand contract cu service-ul Depanero. Daca cumpar de la Emag o consola, la fel patesc, ca ei tot la depanero serviseaza?
    Depanero cica nu repara console.

  13. #713 SP
    Member abrakadaver07's Avatar
    Quote Originally Posted by AlanPoe View Post
    Da, daca le duci la schimb PS3-ul tau, sau Xbox-ul 360, sau Wii U-ul. Oricum ai posibilitatea unui upgrade, ceea ce pe la noi nu se poate.
    mda, o sa treaca mult timp pana o sa ajunga la noi moda. si la telefoane, nu doar la console.

    am vazut ca in Anglia se mai practica si la jocuri, doar ca la alt mod. iti cumperi un joc din magazin, iti faci treaba cu el si dupa aia il poti vinde inapoi magazinului, eventual platesti diferenta si iti iei alt joc nou.

  14. #714 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Remediu View Post
    Intrebare: Ca tot am citit pe alt topic ca a avut cineva probleme cu garantia ps4 de la Orange, acestia din urma avand contract cu service-ul Depanero. Daca cumpar de la Emag o consola, la fel patesc, ca ei tot la depanero serviseaza?
    Depanero cica nu repara console.
    Man, poate cu Orange nu au contract pt. asa ceva... e bizar ce-a patit omul, pentru ca stiu pe multi care si-au dus consolele la garantie la eMag... si le-au fost schimbate. Deci de la eMag chiar poti cumpara linistit, chiar daca nu se ocupa service-ul lor, se schimba consola defecta.

  15. #715 SP
    Member Remediu's Avatar
    Multumesc pentru raspuns. Asa stiu si eu ca emag nu fac faze nasoale.
    Mi-as lua azi consola dar sunt indecis daca sa o iau la pretul actual sau sa astept vreo saptamana, poate mai apare vreo promotie.

  16. #716 SP
    Member kpy_here's Avatar
    Quote Originally Posted by Snick View Post
    Si va cumpar eu Sunet Overdrive , ca sa mai amortizati din investitie
    Cat valoreaza ? Inca nu stiu daca merita sa il joc sau nu. Prea ocupat cu The Witcher

  17. #717 SP
    Senior Member Snick's Avatar
    Poi , jocul ramane pe consola .. digital download ... so nu atat de mult la vanzare ... sunt unii care incearca sa scoata mai multi bani pe el ... dar nu stiu cat succes au cu el

    Nu-l mai caut in acest moment

  18. #718 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Quote Originally Posted by Remediu View Post
    Multumesc pentru raspuns. Asa stiu si eu ca emag nu fac faze nasoale.
    Mi-as lua azi consola dar sunt indecis daca sa o iau la pretul actual sau sa astept vreo saptamana, poate mai apare vreo promotie.
    Ai răbdare ca 100% mai apar promoții. Îți pare rău după aia. Singura conditie e sa te uiți zilnic pe aici ca sa vezi când apar.

  19. #719 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Gasit deal-ul asta pe reddit: PS4 Console + The Witcher 3: Wild Hunt + TLOU Remastered + Project Cars + 3 Months PS Plus for £281.99 on Amazon UK : PS4 .

    PS4 + Witcher 3 + The Last Of Us Remastered + Project Cars = 1704 RON (transport inclus) .

    Nu stiu cum se procedeaza cu garantia pe Amazon sau daca PS4 are garantie internationala la noi dar pretul e destul de bun.

  20. #720 SP
    Member Remediu's Avatar
    Nu am mai asteptat promotie. Am cumparat ieri ps4 de la emag cu 1698 lei. Interesant este ca pe noul ps4 cumparat ieri nu mai am problema cu store-ul care nu se incarca, problema ce o aveam frecvent pe vechiul ps4 pe care l-am vandut.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 36 of 102 FirstFirst ... 26 34 35 36 37 38 46 86 ... LastLast

Similar Threads

  1. Televizoare cu preturi bune By MonkY in forum HiFi
    Replies: 72 Last Post: 09-10-2022, 13:08
  2. Componente PC cu preturi bune By MonkY in forum Hardware
    Replies: 42 Last Post: 07-03-2021, 12:01
  3. Replies: 20 Last Post: 04-02-2010, 10:51

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts