Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 24 of 24 FirstFirst ... 14 22 23 24
Results 461 to 479 of 479

Thread: Star Wars Battlefront

  1. #461 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Vreau sa mi comand si eu jocul cu season pass, sper ca ajunge pana de Craciun. Sunt oameni online, merita ?

  2. #462 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Sunt multi mereu online, in toate modurile de joc si pe toate hartile. Nu duce lipsa deloc de jucatori.

  3. #463 SP
    Member blondutzu's Avatar
    poti verifica statisticile pentru SW, as zice ca sunt cam moarte serverele, depinde si pe ce platforma joci. Inca gasesti sesiuni relativ repede.
    Battlefront Stats

  4. #464 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    O sa l joc pe PS4, arata decent serverele

  5. #465 SP
    Junior Member VladS's Avatar
    Depinde mult de ziua si de momentul din ea cand joci. Pentru modurile populare precum Walker Assault sau Blast din jocul original gasesti destul de usor sesiuni pe PS4, dar pentru modurile care se joaca pe harti mai mici precum si pentru primele doua DLCuri sunt destule momente din zi cand astepti mai mult sa se stranga lume.

    Intr-un fel era de asteptat, a trecut un an si intre timp au aparut multe jocuri interesante(BF1, Overwatch...) si publicul a migrat. In plus, ultimele 2 DLCuri au fost dezamagitoare din punct de vedere al cantitatii(Death Star are 3 moduri de joc, iar Scarif 4 comparativ cu cele 11 din jocul principal), iar ultimul(Scarif) cel putin din punctul meu de vedere e dezamagitor ca si calitate(designul hartilor lasa de dorit si se vede ca s-a incercat sa fie "spoiler free").

    La momentul lansarii, Playstastion au oferit bundle consola+joc si asa a atras multi fani SW(inclusiv pe mine care aveam un Xbox360, dar nu eram foarte atras de jucatul pe consola sau de gaming in general). Probabil de aceea PS4 e platforma care cei mai multi jucatori activi.

  6. #466 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Eu mereu joc pe harti full si am varianta cheala fara niciun DLC.

  7. #467 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Eu joc modurile walker assault, blast si turning point, sunt jucatori destui.

  8. #468 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Am jucat si eu acum 2 zile vreo 2 ore, servere full mereu, seems ok. Tot varianta cheala o am.

  9. #469 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar

    Star Wars Battlefront

    Sunt full inclusiv pe cele cu dlc-uri.

  10. #470 SP
    Junior Member Vimpely's Avatar
    Salut! Credeti ca va mai scadea pretul la season pass (sub pretul actual de 90 lei, 59% reducere ) ?

  11. #471 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Salut, nu cred. Insa iti recomand sa-l cumperi de la emag, ultimate edition e 139 lei acum (asta daca inca nu ai jocul cumparat)


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  12. #472 SP
    Junior Member Vimpely's Avatar
    Multumesc de recomandare, am deja jocul nu stiu ce sa fac daca sa ma intorc la el dupa aceasta oferta la Season pass...

  13. #473 SP
    Junior Member VladS's Avatar
    Eu am si jocul si season pass, dar consider ca merita mai mult luat Ultimate Edition decat season pass avand in vedere diferenta de pret. Asa nu te mai complici cu schimbatul discului(daca nu il ai in varianta digitala). Eventual, poti vinde jocul in forma fizica.

  14. #474 SP
    Junior Member Vimpely's Avatar
    Quote Originally Posted by VladS View Post
    Eu am si jocul si season pass, dar consider ca merita mai mult luat Ultimate Edition decat season pass avand in vedere diferenta de pret. Asa nu te mai complici cu schimbatul discului(daca nu il ai in varianta digitala). Eventual, poti vinde jocul in forma fizica.
    Il am in format digital am Deluxe Edition chiar .

  15. #475 SP
    Junior Member VladS's Avatar
    Atunci Season Pass e suficient fiindca Ultimate e format din Deluxe + Season Pass.

  16. #476 SP
    Junior Member Vimpely's Avatar
    Ok, multumesc @VladS, crezi ca se va reduce mai mult ?

  17. #477 SP
    Junior Member VladS's Avatar
    Acuma cat inca e populatie pe server, mai ales ca azi s-a lansat noul film din universul SW, nu cred. Probabil in cateva luni e posibil sa mai piarda cativa lei, dar acum mi se pare ok ca investitie.

    Eu am dat 220 lei pe Season Pass si sa fiu sincer, ma simt putin furat, fiindca de banii aceia consider ca am primit ceva ce trebuia sa fie in jocul de baza. Daca DLC-urile ar fi avut continut mai mult (minim 2 harti pentru fiecare mod per extensie) atunci ar fi fost ok, dar din pacate asta e politica EA - it's in the game DLC.

  18. #478 SP
    Junior Member Vimpely's Avatar
    Quote Originally Posted by VladS View Post
    Acuma cat inca e populatie pe server, mai ales ca azi s-a lansat noul film din universul SW, nu cred. Probabil in cateva luni e posibil sa mai piarda cativa lei, dar acum mi se pare ok ca investitie.

    Eu am dat 220 lei pe Season Pass si sa fiu sincer, ma simt putin furat, fiindca de banii aceia consider ca am primit ceva ce trebuia sa fie in jocul de baza. Daca DLC-urile ar fi avut continut mai mult (minim 2 harti pentru fiecare mod per extensie) atunci ar fi fost ok, dar din pacate asta e politica EA - it's in the game DLC.
    Te inteleg, mai puneai putin si luai un joc nou, dar na...nu doar EA aplica aceasta politica de a retine o parte din continut pentru a il pune intr-un DLC/Season Pass (banul dicteaza pentru ei), dar asta este . May the Force be with you , see you on the battlefront

  19. #479 SP
    Junior Member webdevst's Avatar
    Aici puteti vedea numarul de jucatori online pe fiecare platforma: Battlefront Stats

    Dupa cum se vede, platforma PS4 are cei mai multi jucatori. Din experienta mea pe XBOX, in general gaseam jucatori cam in orice moment al zilei, daca selectati zona Auto. Pe Europe, se gasesc mai greu in prima jumatate a zilei. Acum, am schimbat barca, joc pe PS4 si nu am intimpinat probleme cu lipsa jucatorilor.

    Eu inca joc foarte des jocul asta, cateva ore in fiecare zi. Daca vreti sa jucam impreuna PSN Id: ParadoxLector.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 24 of 24 FirstFirst ... 14 22 23 24

Similar Threads

  1. Replies: 4 Last Post: 19-04-2015, 17:05
  2. Replies: 17 Last Post: 12-02-2015, 18:45
  3. Replies: 2 Last Post: 01-08-2013, 14:39
  4. Replies: 0 Last Post: 16-10-2009, 06:48
  5. Star Wars Battlefront: Elite Squadron By trickz in forum Console News
    Replies: 2 Last Post: 28-05-2009, 09:56

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts