Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 30 of 65 FirstFirst ... 20 28 29 30 31 32 40 ... LastLast
Results 581 to 600 of 1284

Thread: The Division

  1. #581 SP
    Junior Member DIDE's Avatar
    Puneti prea mult pret pe grafica si uitati de gameplay... nu o sa stea niciunul dintre voi mai mult de 10-20 minute sa va holbati la obiectele care se misca sau oricare alt content visual.

  2. #582 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Aoleu, tu ești mai rău
    Am îmbătrânit și eu, ce să fac.Dar nah, chiar îmi părea antică grafica la jocul ăsta pe console și nu cred că m-ați văzut până acum să mă vait pe undeva de grafică.

    Sincer să fiu nici nu știu de ce dracu am cumpărat jocul ăsta, nu prea mă atrage nimic la el din ce am jucat. (poate doar ca să trollez în pvp). Cred că sunt dus cu capu.

  3. #583 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by DIDE View Post
    Puneti prea mult pret pe grafica si uitati de gameplay... nu o sa stea niciunul dintre voi mai mult de 10-20 minute sa va holbati la obiectele care se misca sau oricare alt content visual.
    Recunosc, eu pun, altfel rămâneam la PS3. Pentru mine contează ȘI acest aspect. Îmi plac femeile frumoase care mai au și ceva în cap E plină lumea de femei cu gameplay bun dar cu grafică de PS2

  4. #584 SP
    Senior Member AlanPoe's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    (...) Îmi plac femeile frumoase care mai au și ceva în cap E plină lumea de femei cu gameplay bun dar cu grafică de PS2
    Cred că-i geo-demografic. Pentru mine, e plină lumea (cu care vin eu în contact) de femei 3D 4k, insa nu rulează niciun proces în RAM, n-au niciun script, nu poti avea story. Doar action-multiplayer, dar se pare că asta-i tendința generaţiei actuale.

    Mie-mi place mult The Division din punct de vedere vizual. Acea senzaţie de "organic" despre care am mai vorbit. E drept că şi eu îmbătrânesc, dar sunt şi tipicar din cale afară.

  5. #585 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

  6. #586 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Hai ca nu e rau, pana la urma o sa fie si pve end content .

  7. #587 SP
    Member MultiAmSaPopesc's Avatar
    Jocul asta e un fel de Destiny cu aurolacii de la metrou? Sau un fel de GTA fara NfS dar cu Diablo? Oricum e mai bun Battlefield 4!

  8. #588 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Partea asta cu year one aduce a Destiny foarte mult. Pare interesant insa.

  9. #589 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Quote Originally Posted by MultiAmSaPopesc View Post
    Jocul asta e un fel de Destiny cu aurolacii de la metrou? Sau un fel de GTA fara NfS dar cu Diablo? Oricum e mai bun Battlefield 4!
    Si FIFA. Nu uita de FIFA

    Dubios ca n-au zis nimic de Brooklin. Ma asteptam sa bage si cartieru asta, cumva. Si-mi place ca au planuri pana la sfarsitul anului, dar mi-ar fi placut sa aibe lunar cate un mic expanshion, platit sau nu. Sa stii pentru ce tragi si ce astepti. Nu sa stai din vara pana in iarna si sa astepti.

  10. #590 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    "Destiny cu aurolacii de la metrou"

  11. #591 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Da' in Bronx putem ajunge? As dori sa joc ca si Charles Bronson in cartierul Bronx din New York, USA.

  12. #592 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Am asa un feeling ca asta va fi jocul care nu va livra nici pe departe la cat se asteapta lumea de la el. Desi il vom cumpara aproape toti...fiindca mai is inca 2 luni pana la Uncharted si nu avem ce juca

  13. #593 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Eu am ce să joc dar drogul din Destiny mă face să cumpăr și prostia asta, bineînțeles ca nu din magazin, de la băieții veseli.

  14. #594 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Quote Originally Posted by kobayashi View Post
    Am asa un feeling ca asta va fi jocul care nu va livra nici pe departe la cat se asteapta lumea de la el. Desi il vom cumpara aproape toti...fiindca mai is inca 2 luni pana la Uncharted si nu avem ce juca
    In cazul asta, jos palaria pentru echipa de marketing de la Ubisoft.

  15. #595 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Quote Originally Posted by kobayashi View Post
    Am asa un feeling ca asta va fi jocul care nu va livra nici pe departe la cat se asteapta lumea de la el. Desi il vom cumpara aproape toti...fiindca mai is inca 2 luni pana la Uncharted si nu avem ce juca
    Pana la urma au fost doua beta-uri. Majoritatea au fost in ambele si cred ca si-au facut deja o parere generala despre joc, si cei care sunt cu picioarele pe pamant stiu ce o sa ofere jocul si dc merita cumparat. Sunt sigur ca vor fi si chestii in minus dar asa e la fiecare joc, mai ales la astea online, unde nu poti multumii pe toata lumea.

  16. #596 SP
    Junior Member cromad007's Avatar
    Stie cineva ceva zvonuri despre vre-o lansare oficiala?

  17. #597 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Marti apare.

  18. #598 SP
    Junior Member cromad007's Avatar
    asta stiam...dar ma gandeam ca poate luni seara/noapte sau marti ....dar unde?? location???

  19. #599 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar

  20. #600 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Deja l-am văzut prin magazine, oricum nu ai ce face cu el până marți

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 30 of 65 FirstFirst ... 20 28 29 30 31 32 40 ... LastLast

Similar Threads

  1. The Division intarzie pana in 2015 By MonkY in forum Console News
    Replies: 18 Last Post: 22-06-2014, 08:18
  2. Replies: 0 Last Post: 20-08-2013, 16:34
  3. Replies: 0 Last Post: 20-08-2013, 16:23
  4. Replies: 0 Last Post: 11-06-2013, 02:26

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts