Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 21 to 30 of 30

Thread: Child of Light

  1. #21 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Am facut si eu rost de joc, pe PS3 a întâmpinat cineva problema descrisa de Koba?

  2. #22 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Am vreo 7 ore de gameplay, un joc superb, vi-l recomand cu plăcere! Nu am întâmpinat nicio problemă pe PS3.

  3. #23 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    aveam chef de ceva nou si l-am cumparat si eu (15$ pe us ,ps4) ,un joc foarte frumusel ,recomand

  4. #24 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Am terminat si eu jocul dupa aprox. 20 de ore. Opera de arta nu altceva, soundtrack foarte frumos, o grafica superba, o pictura pe care o înţeleg si care imi bucura ochii. Un joc extraordinar, 10 cu felicitări.

  5. #25 SP
    Senior Member Razzosinni's Avatar
    Dezgrop acest thread fiindca tineam neaparat sa imi exprim undeva surprinderea in ceea ce priveste jocul asta. Rar se intampla sa joc ceva care sa aiba o atmosfera atat de frumoasa, un environment atat de placut si o coloana sonora atat de buna. Muzica din joc mi-a taiat respiratia din primul minut. Asta cred ca e cel mai bun joc pe care l-a lansat Ubisoft anul trecut, cot la cot cu Valiant Hearts. Totusi, Child Of Light e altceva. Atmosfera e sublima. Sunt prin partea a 5-a si imi place din ce in ce mai mult.

    Chiar nu imi vine sa cred ce bun e jocul asta. Trebuia sa il joc mai demult.

  6. #26 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Eu cand ziceam ca a fost GOTY pentru mine, ma facea lumea nebun!

  7. #27 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    a fost misto jocul. singurul lucru care a stricat jocul asta si Valiant Hearts a fost faptul ca are acelasi level design cu Rayman

  8. #28 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Uhm, nu au DELOC acelasi level design ca rayman. E ca si cum ai spune ca toate platformerele au acelasi level design.

    Sent from my HTC One M8s using Tapatalk

  9. #29 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    nu spun ca toate au, ma refer la jocurile facute cu Ubi FrameArtwork sau cum se cheama engine-ul.

    mergi de la stanga la dreapta, cobori putin si in spate, sub drumul pe care ai venit e un omulet albastru, un obiect sau niste chest-uri.
    raymanu si valiant hearts sunt facute chiar de acelasi studio Ubisoft Montpellier.
    si daca te uiti aici au acelasi level designer

  10. #30 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Stiu ca sunt facute de acelasi studio, dar in afara de structura fizica e level-ului (ceea ce e o mica parte din level design) nu seamana deloc intre ele. Mi alea mi se par comune in aproape toate platformerele multilevel veritcal.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2

Similar Threads

  1. Child of Light ajunge si pe PS Vita By flavi_us in forum Console News
    Replies: 7 Last Post: 23-05-2014, 11:17
  2. Replies: 5 Last Post: 29-04-2014, 09:51
  3. Replies: 0 Last Post: 09-04-2014, 09:21
  4. Replies: 0 Last Post: 09-04-2014, 09:21

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts