Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 7 of 7

Thread: Doresc sa achizitonez un Xbox

  1. #1 SP
    Junior Member marian.m992's Avatar

    Doresc sa achizitonez un Xbox

    Salutare.Sunt nou in acest domeniu,si as dori sa achizitionez o consola xbox 360.Intrebarea mea este:Ce tip de consola imi recomandati dintre slim si elite?Si daca imi puteti argumenta de ce sa aleg slim si nu elite,sau invers.Multumesc

  2. #2 SP
    Member ununou's Avatar
    Pentru ca slim,ca 2013 si nou.

  3. #3 SP
    Senior Member Marinake's Avatar
    Foarte inteligent si amuzant :not:

    Cauta Slim deoarece nu ai probleme cu RRoD sau alte bazdaganii. De asemenea ai Wi-Fi integrat, iar daca ai chef sa te conectezi fara 10m de cabluri se va dovedi util.

  4. #4 SP
    Senior Member RaverX's Avatar
    Quote Originally Posted by marian.m992 View Post
    Salutare.Sunt nou in acest domeniu,si as dori sa achizitionez o consola xbox 360.Intrebarea mea este:Ce tip de consola imi recomandati dintre slim si elite?Si daca imi puteti argumenta de ce sa aleg slim si nu elite,sau invers.Multumesc
    Eu iti recomand slim pentru ca e mai nou si pentru ca din seria consum mai mic de curent.
    Plus ca slimul e mult mai silentios, are sanse mai mici sa "moara".

    Insa incearca sa iei versiunea cu hard, nu cea de 4 GB, vei avea multe avantaje asa, poti instala jocurile pe HDD, poti descarca jocuri si demo-uri de pe XBOX Live, poti rula multe jocuri XBOX Clasic, etc.

  5. #5 SP
    Junior Member marian.m992's Avatar
    Am inteles,deci vad ca ma indrupat spre "slim".......eu mai astept niste pareri,pe data de 16 voi achizitiona consola....deci pana atunci am ceva timp sa ma hotarasc.Daca mai are altcnv si alte pareri,le ascult!

  6. #6 SP
    Senior Member Marinake's Avatar
    Pai, in momentul asta, Slim este cea mai buna versiune pe care o poti achizitiona. Daca iti permite bugetul, ai putea sa mergi spre un Xbox One, deoarece este next-gen si o sa aiba durata de viata lunga. Xbox 360 nu cred ca mai prinde mai mult de 3 ani de acum incolo.

    Daca totusi esti hotarat sa iei un Xbox 360, mergi pe un Slim de 250GB. Ai o gramada de jocuri bune care nu merita ratate. Dupa ce achizitionezi consola, lasa-mi un PM si iti dau o lista cu ce merita jucat.

  7. #7 SP
    Member ununou's Avatar
    Quote Originally Posted by Marinake View Post
    s Xbox 360 nu cred ca mai prinde mai mult de 3 ani de acum incolo.
    .
    Dar ai uitat sa-i spui ce librarie mare detine 360 pe cand xbox one(abia aparut)nu prea are ce sa joace decat cateva titluri.
    Eu iti recomand un xbox 360 slim iar peste vreun an sau doi sa iti achizitionezi un ONE.Spor!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Doresc alt OS By Mihail in forum Software
    Replies: 15 Last Post: 25-03-2012, 17:44
  2. DORESC CARCASA PSP,ajutor By gogutz in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 3 Last Post: 10-02-2011, 18:09

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts