Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 40 of 41 FirstFirst ... 30 38 39 40 41 LastLast
Results 781 to 800 of 819

Thread: Assassin's Creed: Unity

  1. #781 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    Eu il am gratuit ca parte a season pass-ului pentru unity. O sa-l instalez diseara cred. Pretul "la liber" pe us store e de 10 dolari

  2. #782 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Am terminat acum DLC-ul Dead Kings si nu stiu cum sa trec inapoi la harta Parisului. Plz help!

    Oricum, au rezolvat mare parte din problemele jocului. Acum merge fara probleme si fara bug-uri idioate si pot spune ca Dead Kings arata foarte bine, aproape real. Au nimerit la fix iluminarea si texturile.

  3. #783 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Online-ul tot varza e? Cand l-am incercat acum o luna sau doua a fost aproape nejucabil.

  4. #784 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    trebuie sa te duci la caruta, e un pin cu P
    ai terminat si jocul?
    ce parere ai avut de poveste?
    eu n-am inteles nimic, motivatie, plot
    si faptul ca nu iesi deloc din simulare a fost dezamagitor
    nici nu trebuia sa-i zica assassins creed jocului astuia

  5. #785 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Nu am terminat jocul pentru ca imediat ce au dat drumu la DLC, m=a bagat automat in DLC, fara sa am de ales si de atunci ma tot chinui sa-l joc. Dar acum ca mi-am facut timp, am vazut cat de bine l-au reparat si chiar mi-a placut.

    Dar vreau sa continui povestea principala.

    Tudor, eu nu am avut probleme cu MP-ul nici in primele zile de la lansare si am jucat cateva ore bune. Asa ca nu stiu la ce te referi.

    PS: ma refer la versiunea de Xbox.

  6. #786 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Deci tine de platforma. Pe PS4 era imposibil de jucat decent acum ceva timp. Habar n-am cum e acum ca nu m-am mai obosit sa il incerc.

  7. #787 SP
    Member micul_'s Avatar
    Maine vreau sa ma duc la un prieten (e fan AC) cu consola mea și vroiam sa știm dacă jocul merge și fără net.

  8. #788 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    da. normal. vezi sa ai ultimu update facut sa nu-ti mai ceara aplicatia de telefon sa deschizi cesturile galbene (parca)

  9. #789 SP
    Junior Member Twistertempo58's Avatar
    Intr-un fel ma bucur ca nu poți ieși din simulare.Eu nu suportam și nici nu suport misiunile în abstergo

  10. #790 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    Subscriu. Stricau imersiunea si erau stresante asa zisele alea misiuni in care umblai de bezmetic printr-un birou de corporatie prost texturat. Fac asta destul zi de zi.

  11. #791 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Fazele din Abstergo din ultimile titluri, da, au fost oribile. Dar din trilogia cu Desmond au fost chiar bine facute.

  12. #792 SP
    Member kkkotto07's Avatar
    incerc sa joc co op cu un prieten in campania mea, ii dau "invite" dar nu ma pot conecta, mi-a dat initial un mesaj legat de Nat type iar acum imi zice ca "invite not available". Cand ma invita el merge, care sa fie problema? Ps4-ul il am legat la un router prin cablu.

  13. #793 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Probabil e de la routerul tau. Trebuie sa ai NAT open.

  14. #794 SP
    Member kkkotto07's Avatar
    adica am nat 3 aka strict? Cum ii dau open?

  15. #795 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Cauta si tu pe google cum setezi NAT open la routerul tau.

  16. #796 SP
    Junior Member bodada's Avatar
    Salut mi-am luat de curand assasins creed unity pe xbox one si mi se vede cam sacadat....o fi de la consola sau este de la joc???

  17. #797 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    E de la ambele!

  18. #798 SP
    Junior Member bodada's Avatar
    Pai cu ce este devină consola . Daca la altele nu-mi sacadeaza????

  19. #799 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Exact!

    Permite-mi o paralela. E ca si cum ai intreba:

    "Nu stiu sa scriu/ vorbesc corect. E de la mine sau de la profesori?"

    Too much?

  20. #800 SP
    Member LordKratos's Avatar
    Încearcă sa faci un update la Joc

    Trimis de pe Lună

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 40 of 41 FirstFirst ... 30 38 39 40 41 LastLast

Similar Threads

  1. Assassin's Creed V: Unity precomanda By cata13nci in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 34 Last Post: 10-09-2014, 23:38

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts