Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 39 of 41 FirstFirst ... 29 37 38 39 40 41 LastLast
Results 761 to 780 of 819

Thread: Assassin's Creed: Unity

  1. #761 SP
    Junior Member beasst's Avatar
    Am inceput si eu sa joc de 2 zile si am jucat prima misiune co-op. Foarte misto.
    Problema e cand am jucat-o pe a doua. ma uitam pe harta si am vazut o misiune cu dificultate maxima, eu abia fiind la inceput si 2 stelute la rating. Imi aparea optiunea play si am dat sa joc sa vad ce sa intampla. Nu mi se parea normal sa ma lase sa joc o misiune grea eu fiind la inceput. Asa ca am intrat in joc, am picat cu inca 3 care aveau rang maxim si au facut ei misiunea, iar eu am luat o gramada de bani degeaba.
    Nu mi se pare normal sa fac bani asa usor nefacand nimic.

  2. #762 SP
    Senior Member nina's Avatar
    d'ale lu' mitica.o sa-l vedeti pe beast in aceea emisiune
    "am gasit un portofel plin cu bani pe jos.nu mi se pare normal sa am norocul asta.prea usor am castigat un ban nemuncit....daca erau acolo i-am luat dar urasc chestia asta"
    sau
    " am gasit un portofel pe jos.m-am uitat in portofel sa vad un act de identitate ca sa-l returnez posesorului.am vazut teancul de bani si i-am luat.ce urasc chestia asta dar o fac...de curiozitate... sa vad ce se intampla"

  3. #763 SP
    Junior Member beasst's Avatar
    @nina, nu e chiar asa. E ca si cum mergi sa dai cea mai tare spargere din istorie si il iei pe unu care nu stie nimic, dar i-ar placea si lui si nu face nimic si la sfarsit impartiti banii

  4. #764 SP
    Senior Member nina's Avatar
    esti ridicol ca te plangi de ceva ce ai obtinut fara nici un efort
    daca as da o spargere si nu trebuie sa implic pe nimeni,i-as da 40% din captura omului sau oamenilor cu care trebuia sa dau lovitura
    adica sa taca din gura fiindca cealalta solutie ar fi sa ii/le iau gatul/gaturile daca vreau sa nu ii/le dau nimic

  5. #765 SP
    Member eastbason's Avatar
    Incredibil.....

  6. #766 SP
    Senior Member Mayhem's Avatar
    Eu am gasit odata un portofel plin cu bani, si ca un bun crestin m-am intrebat: ,,Dar oare Hristos ce ar face in cazul asta"? Si am transformat banii in vin.

    On topic abia astept sa fac coop-ul din unity, astept sa-si ia niste tovarasi jocul sa fim toti 4

  7. #767 SP
    Junior Member beasst's Avatar
    @nina, ma plang pentru ca au fost multe jocuri prea usoare si acum faza asta unde iei bani degeaba. Nu o sa mai fac, dar mi se parea normal sa nu te lase, mai ales ca au optiunea pay to win.
    @mayhem ai fost un bun crestin

  8. #768 SP
    Senior Member nina's Avatar
    si eu sunt foarte bun
    nu m-a atins o lama de cand joc unity,n-am folosit un item de health niciodata
    pentru mine trebuie sa faca developerii difficulty beast
    oponentii mei pot avea lamele si gloantele imbibate in tot felul de otravuri ca e degeaba

  9. #769 SP
    Junior Member beasst's Avatar
    nu am zis ca sunt foarte bun, doar ca ma astept sa mai mor din cand in cand, ceea ce se intampla la unity si e ok. Numai ca daca stau si fac vreo 3-4 misiuni cum am descris mai sus, o sa am bani de iteme peste nivelul curwnt de joc si o sa fie prea usor. Stiu ca pot sa aleg sa nu fac asta si nu o sa fac, doar ca ma miram ca de vreme ce au bagat optiune sa dai bani reali sa ai iteme, de ce au lasat free farm.

  10. #770 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Prea mult offtopic. Omul doar si-a spus parerea, nu trebuie sa-l luati la misto. Rautatea asta...

  11. #771 SP
    Junior Member beasst's Avatar
    Mersi iry

  12. #772 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar

  13. #773 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Pare interesant

  14. #774 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    Da. Anu asta doar 4 Creeduri...

  15. #775 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    5, o sa mai vină un joc pe generația veche

  16. #776 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    pai ziceau ca Rogue e ultimu. testezi la bucuresti?

  17. #777 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Eu nu, umbla o vorbă

  18. #778 SP
    Member Twiztid's Avatar
    In loc sa piarda timp si resurse pe 3 jocuri care par mai degraba jocuri de tableta/smartphone decat de consola/pc, mai bine ar fi pastrat cele 3 locatii (China, Rusia, India) pt niste jocuri full (oricum sunt convins ca vor mulge vaca AC si dupa ce intra in putrefactie...nu ca n-ar fi intrat deja de vreun an incoace)...
    Sunt in cumpana daca mai cumpar sau nu ceva AC related anul asta intrucat Unity mi-a lasat un gust prea amar cu toate problemele lui...speram sa ia totusi o pauza macar un an si sa get their sh.t straight dar se pare ca foamea de bani e mare de tot la Ubisoft...

  19. #779 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    Copii mici il adora...

    ---------- Post added 21-04-2015 at 10:28 ----------

    Assassin's Creed Chronicles: China Review - IGN

  20. #780 SP
    Member adin33's Avatar
    L-ati cumparat careva ? Ceva pareri ?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 39 of 41 FirstFirst ... 29 37 38 39 40 41 LastLast

Similar Threads

  1. Assassin's Creed V: Unity precomanda By cata13nci in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 34 Last Post: 10-09-2014, 23:38

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts