Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 5 FirstFirst ... 2 3 4 5 LastLast
Results 61 to 80 of 89

Thread: Assassin's Creed Rogue

  1. #61 SP
    Member Mechatronick's Avatar
    Daca este cineva interesat de joc pe ps3 promo copy la un pret decent astept P.M.
    L am incercat 30 de minute insa m-am plictisit de un alt AC4

  2. #62 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by poiuyt View Post
    m-am apucat si eu sa joc la el :

    - grafica foarte misto pt oldgen (ai iarba, fum pe cosurile caselor , zapada, ploaie, soare si nori cu apusuri interesante)
    - este un AC4 in mare mult mai bine optimizat
    - personajul principal este intr-adevar neinspirat, storylineul pana acum este ok dar nu revolutionar
    - pare un DLC la AC4

    mie unu imi place , sper sa ma tina in priza,iar pana am sa-l termin sa apara un nou patch la Unity
    Si mie mi-a placut, dar ti-am spus, pare mai mult un expansion. Dpdv grafic e super ok

  3. #63 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    L-am terminat si eu , destul de bun , 8/10. Mi-a placut endingul cum leaga Rogue cu Unity ( screenshot mai jos , minor spoilers pentru inceputul de la Unity )
    Attached Images Attached Images arno.jpg

  4. #64 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    eu cred ca sunt pe la jumatatea jocului , mie imi place foarte mult , desi are mecanica de AC4 totusi este altceva si are o multime de lucruri de facut pe toate hartile, iar sistemul de navigatie pt mine pare un "fun" infinit ) oi fi fost pirat in alta viata..

    din ce am vazut prin studioul Anonimus , cred ca urmatorul AC o sa fie prin Egipt sau ceva cu vikingi

    ---------- Post added 16-11-2014 at 17:30 ----------

    chiar ca apare Margelatu' in joc )

  5. #65 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by poiuyt View Post
    chiar ca apare Margelatu' in joc )
    Si eu cred la fel, parca am scris pe topicul celălalt.
    Ti-am zis ca apare Margelatu

    PS poate chiar Japonia

  6. #66 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Il joc si eu si is deja undeva pe la jumatatea campaniei. Sunt fan AC dar Rogue nu prea ma atrage.

    Vine cu putine chesti noi inovatoare, personaje de care nu te atasezi si ce este mai important este ca ii lipseste foarte tare misterul, misterul ala care in unele dintre partile anterioare te tinea cu controlerul in mana ore in sir doar ca sa mai dezvaluiesti din story.

    Nu am acapareaza cu nimic si nici nu mai imi da mare ambitie sa fac side-uri ca sa-mi pot face upgrade la nava etc etc.
    Grafic vorbind, precum ziceau si baietii mai sus e ok pt old gen. Sper ca Unity sa fie mai bun desi nu am sa-l cumpar doar dupa inca cateva patch-uri serioase, asta daca vor fi daca nu dumnezo cu ei.

    ah si poate sa-mi spuna si mie cineva ce a jucat jocul de unde naiba am din senin


    P.S. Nu-i lipsestc bug-urile si glitch-urile

  7. #67 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    nu o ai de nicaieri, isi trage o bandana d-aia peste fata , nimic spectaculos.

  8. #68 SP
    Member b615dub's Avatar
    Guys am o problema. S-a blocat PS-ul tocmai cand dadea save si dupa ce am dat restart si am incercat sa intru iar in joc, imi arata Loading Save Data... si asa ramane Vreo idee cum as putea rezolva problema. Daca dau restore la PS3 merge?

  9. #69 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Nu mai ai ce sa faci, corrupted save si o iei de la capat. Asta e ghinion curat. Verifica salvarea separat, daca iti apare un ? e pa

  10. #70 SP
    Member b615dub's Avatar
    Salvarea arata ok din partea mea. Am scris si un ticket la Ubisoft sa vad ce zic ei.
    Attached Images Attached Images 25122014790.jpg

  11. #71 SP
    Junior Member grant's Avatar
    Daca ultimul assasins creed jucat este assassins creed 2,in ce ordine ar trebuii sa le joc ca sa nu ma incurc?

  12. #72 SP
    x2z
    Senior Member x2z's Avatar
    Brotherhood, Revelations, III, Black Flag, Rogue și Unity.

  13. #73 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    Assassin's Creed III: Liberation intre 3 si black flag

  14. #74 SP
    Junior Member grant's Avatar
    Multumesc!

  15. #75 SP
    x2z
    Senior Member x2z's Avatar
    Quote Originally Posted by DeathOfArt View Post
    Assassin's Creed III: Liberation intre 3 si black flag
    Ar mai fi si Freedom Cry după Black Flag dacă joci si aceste DLC-uri.(nu știu sigur dacă asa se numesc)

  16. #76 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    Freedom Cry e DLC ca apoi sa-l faca stand alone
    Assassin's Creed III: Liberation e stand alone

  17. #77 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Deci wow, desi grafic si gameplay este un AC4 reciclat, povestea este de nota 10.
    A avut unul dintre cele mai bune fire epice din toata seria sau cel putin la acelasi nivel cu 1 si 2.
    Nu numai asta, dar si povestea din viata reala este foarte buna, recomand sa gasiti toate collectibles si sa reparati toate PC-urile din prezent.

  18. #78 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    da, e interesant. imi place ca cele 3 harti sunt mari cu multe de facut. Prea multe chiar. Am stat sambata vro 5 ore fara sa fac macar o misiune din poveste si am umblat teleleu pe acolo.
    este si bine optimizat, nu are patchuri de 7 gb (doar unul de vro' 60)
    Ai si rope-ul din Ac 3 care mie mi-a placut la nebunie.
    ce nu imi place e ca New York-ul e cpy+paste din AC3

  19. #79 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Rogue > Unity , pacat ca multi vor rata Rogue chiar daca se va lansa si pe current gen.

    Decat un joc inovator neterminat vai mama lui , mai bine un joc asa "reciclat" cu o poveste buna si cateva lucruri noi interesante.

  20. #80 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Inca nu am jucat Unity ca sa ma pronunt 100% dar oricum, Rogue a fost foarte bun din punctul meu de vedere.
    Iar scenele de la Polul Nord si cea din Lisabona, I mean WOW, ****ing WOW. Unele dintre cele mai bine realizate gaming moments ale generatiei trecute.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 5 FirstFirst ... 2 3 4 5 LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts