Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 10 of 10 FirstFirst ... 8 9 10
Results 181 to 194 of 194

Thread: Pro Evolution Soccer PES 2015

  1. #181 SP
    Banned tezuka_2014's Avatar
    PES = FIFA ???





  2. #182 SP
    Member ciypriyan's Avatar
    imi aduce aminte de pes 05, 06 ))

  3. #183 SP
    Member nutzule's Avatar
    no way

    daca vezi portarul iesit si incerci un sut... uneori iti iese golul
    sau cand degajeaza portarul de la marginea careului, ai timp sa l surprinzi cu un sut, ceea ce s a intamplat si in filmuletul de mai sus, cred.

  4. #184 SP
    x2z
    Senior Member x2z's Avatar
    Quote Originally Posted by ciypriyan View Post
    imi aduce aminte de pes 05, 06 ))
    Acum oricât de bun mi s-ar părea pes 2015 cu 5 și 6 sigur nu seamănă. Acelea erau chiar rapide. Pes 2015 e super slow. Dar, fără doar și poate, este interesant.

  5. #185 SP
    Member flightcrank's Avatar
    Pe mine a inceput sa ma enerveze jocul.Va rog sa mi spuneti si mie cum sa fac o preluare din prima??!o pasa in fata portii este preluata de 2 ori si pana isi face mingea pe sut vin 4 fundasi langa tine.Apararea mi se pare haotica,jucatorii f lenti,se intorc greu cu mingea la picior,paseaza destul de greoi.....

  6. #186 SP
    Member nutzule's Avatar
    nu te enerva, ai ce juca...
    la mine de ieri nu merge sa joc online, imi apare azi mesaj ca pana pe 28, "din parti" online

    - preluare? pai cu R3 + directia dorita, din cate stiu
    - incearca mai multe decisive, sa nu mai sara apararea pe tine (sau pune 2-3 atacanti, sa ai cu cine combina), cand sutezi tine si pe R2 sa bagi ceva efect
    - nu paseaza greoi daca faci 1-2, sau pasezi rapid, nici nu trebuie sa se intoarca cu minge, o paseaza cu calcaiul (sau cu mana )
    - cu cat tii mingea mai mul cu atat o pierzi mai repede

    ce nu mi place la pes 15:
    - uneori, oriunde ai directiona sutul (pe spatiul portii) si oricat efect ai baga, jucatorul suteaza direct in portar, pe mijloc
    - la unele faze, goluri esti spectator, nu ai ce face, se inscrie foarte usor

  7. #187 SP
    Banned tezuka_2014's Avatar
    Quote Originally Posted by nutzule View Post
    no way

    daca vezi portarul iesit si incerci un sut... uneori iti iese golul
    sau cand degajeaza portarul de la marginea careului, ai timp sa l surprinzi cu un sut, ceea ce s a intamplat si in filmuletul de mai sus, cred.


    Nu era cazul cu degajarea portarului.

  8. #188 SP
    Junior Member eusuntr0's Avatar
    ma intreba un prieten daca la pes 2015 iti cere cod ca sa joci online, eu nu mai tin minte daca am bagat un cod ca sa joc online parca doar ca sa iti dea un jucator pentru echipa aia care o creezi tu.stiu ca la pes 2013 iti trebuia un cod ca sa joci online , pes 2015 are cod de genul asta?

  9. #189 SP
    Member flightcrank's Avatar
    nu are cod

    ---------- Post added 26-11-2014 at 23:28 ----------

    O porcarie de joc,gameplay muci.Astia au gandit jocul ca pe un meci de futsal,nu poti tine de minge 2 sec ca si o pierzi,au copiat *****ul ala de fifa,dar macar ala este mai rapid.Practic jocul se rezuma la pase si 1-2 uri,foarte rar/greu se poate iesii din aparare cu mingea la picior.S au dus vremurile cand Pes era un joc tacticizat..Cred ca o sa mi cumpar NBA2015 2K

  10. #190 SP
    Banned asperas's Avatar
    ia fa tu trainerul si mai vorbim! E mult mai reusit decat alte ghidusii scoase de catre niponii nostrii..

    Fifa intradevar este peste Pes dar asta numai daca sti cum sa te bucuri de el (nu cu exploits si alte rumegusuri)

    Spor cu Nba 2k15 dar..

  11. #191 SP
    Banned tezuka_2014's Avatar
    Pasa la portar.



  12. #192 SP
    Banned tezuka_2014's Avatar

  13. #193 SP
    Junior Member Clautec's Avatar
    ID : Clautec

  14. #194 SP
    Junior Member pasar3's Avatar
    Puteti juca gratuit MyClub daca aveti un cont de PSN pe Japonia.
    Winning Eleven 2015 MyClub Edition Free in Japanese PSN Store - Operation Sports Forums

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 10 of 10 FirstFirst ... 8 9 10

Similar Threads

  1. Pro Evolution Soccer PES 2018 By ConuGeo in forum Console Club
    Replies: 35 Last Post: 06-03-2022, 22:59
  2. Pro Evolution Soccer PES 2019 By nutzule in forum Console Club
    Replies: 56 Last Post: 01-11-2018, 18:14
  3. Pro Evolution Soccer PES 2017 By Dant3 in forum Console Club
    Replies: 129 Last Post: 24-03-2017, 12:18
  4. Pro Evolution Soccer PES 2010 By AndRewqp in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 101 Last Post: 06-12-2009, 10:38
  5. Pro Evolution Soccer PES 2009 By richardm27 in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 14 Last Post: 14-10-2008, 00:30

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts