Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 11 of 14 FirstFirst ... 9 10 11 12 13 ... LastLast
Results 201 to 220 of 273

Thread: Battlefield: Hardline

  1. #201 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    PS4, mai mult pt ca pe Pc va trebui sa folosesti Origin-ul celor de la EA...
    Sau gandeste-te bine pe ce platforma ai cei mai multi prieteni cu care sa te joci.

  2. #202 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Si eu zic tot PS4. Pt mine alegerea se datorează faptului ca sunt putin paranoic cand joc ceva pe PC (mi-e frica de codati ) Pe ps4 am scăpat de frica asta.

    Si m-am saturat sa stau la birou la mouse si tastatura. Cu Dualshock-ul stau cum vreau eu

  3. #203 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Cat de mare este monitorul pe care ai pc-ul si cat de mare e tv-ul pe care ai consola?

  4. #204 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar
    Quote Originally Posted by G-XtremE View Post
    Sunt convins ca mai exista persoane puse intr-o situatie similara:
    First world problems -
    Am PC care-l va duce perfect in 2K si totul pe mega extra full iar pretul de achizitie va fi ceva mai redus dar comunitatea PC mi-e mai straina comparativ cu cea PSN.
    PS4 va fi ceva mai limitat vizual, e mai scump dar sunt convins ca va fi placut online.
    Pe ce platforma sa-l achizitionez? (nu doresc sa incep un flame, as dori sa fiti obiectivi)
    PC... intotdeauna Battlefield a avut probleme pe Ps... Eu unul il iau pentru Xbox 360 pentru ca pc-ul meu e mooort si new gen poate sa mai astepte!

  5. #205 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    O mica prezentare a campaniei:

  6. #206 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Trebuie sa recunosc ca este orecum interesanta ideea campaniei, insa nu suficient de interesanta incat sa-l cumpar day 1.

  7. #207 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Quote Originally Posted by FallouT View Post
    PC... intotdeauna Battlefield a avut probleme pe Ps... Eu unul il iau pentru Xbox 360 pentru ca pc-ul meu e mooort si new gen poate sa mai astepte!
    Si pe PC si pe console a avut probleme...

  8. #208 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Battlefield Hardline FULL GAME Walkthrough No Commentary

  9. #209 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    patru ore? Nota DOI!!

  10. #210 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    eu nu stiu de ce va agitati atat cu campania la jocuri , toate tin in medie undeva la 6-8 ore
    poate la order 1886 sa vrei mai mult fiind doar SP, insa la un MP de baza cum este acest joc nu conteaza cat tine campania

  11. #211 SP
    Senior Member Minimize's Avatar
    Nu se plange nimeni cand iese un joc bazat pe SP si nu are MP deloc , dar cand iese un joc bazat pe MP si campania nu e suficient de lunga "everyone loses their mind" , SP warriors , fiecare cu ce-i place.

  12. #212 SP
    Member legokid220's Avatar
    cel mai probabil nici n-o sa joc campania La BF 4 am jucat foarte putin ..

  13. #213 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Hai lego ca ai inceput sa te misti mai bine la BF4

    salut Minimize, long time no hear.. poate iei si tu hardline si mai lasi destiny si dragonu' ..

    apropo , au aparut si in BF4 niste sniperi d-astia comando , de alearga pe harta si fac 40-50 de killuri fara camparea de baza

  14. #214 SP
    Senior Member Minimize's Avatar
    Quote Originally Posted by poiuyt View Post
    Hai lego ca ai inceput sa te misti mai bine la BF4

    salut Minimize, long time no hear.. poate iei si tu hardline si mai lasi destiny si dragonu' ..

    apropo , au aparut si in BF4 niste sniperi d-astia comando , de alearga pe harta si fac 40-50 de killuri fara camparea de baza
    'Tf you on about ? nu am intrat pe PS4 de aproape o luna. Nu imi iau Hardline iar in beta am avut Rank ~70 , 3.5 kd agressive sniper play cu ~ 550-600 $/min.

  15. #215 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    pai si deci , nu-l iei, dar ce , ti-a interzis nevasta sa mai stai la ps4 ?!
    ti-a furat cablu de alimentare ?!

  16. #216 SP
    RPG and FPS fan G-XtremE's Avatar
    Quote Originally Posted by bicky1310 View Post
    Si eu zic tot PS4. Pt mine alegerea se datorează faptului ca sunt putin paranoic cand joc ceva pe PC (mi-e frica de codati ) Pe ps4 am scăpat de frica asta.

    Si m-am saturat sa stau la birou la mouse si tastatura. Cu Dualshock-ul stau cum vreau eu
    Singleplayer pe PC oricum l-as juca cu xbox360 controller. Mai departe, in multiplayer nu cred ca ar fi un inconvenient sezutul la birou. Intr-adevar Battlefield 4 e plin de jucatori suspecti pe PC dar trebuie luati in considerare si consolistii care joaca de la tastatura si mouse.

    Quote Originally Posted by ComaLight View Post
    Cat de mare este monitorul pe care ai pc-ul si cat de mare e tv-ul pe care ai consola?
    Atat PC-ul cat si PS4 sunt cuplate la un 40" TV sau 32" TV. Ambele ma multumesc in mod egal. Am si un monitor de 24" folosit pe post de display secundar pentru PC.

  17. #217 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    No campania e buna pana acum , am jucat vreo 3 episoade ( sunt 11 in total ). E interesant cum e structurata povestea pe episoade si este exact ca la un serial cu "mini trailere" gen previously on hardline sau next time on hardline.

    Niste gameplay de la mine necompresat pur 1080p 60 fps maxout de pe PC , imi poate spune cineva cum se compara cu xbone/ps4 ? Nu ma intereseaza compararile de 2 lei de pe Youtube si numai am chef sa cumpar aceelasi joc pe 2-3 platforme.
    https://dl-web.dropbox.com/get/Battl...udMEj2PtQ&dl=1

    P.S: Multi ar trebuii sa scape de mentalitatea "e mai bun ca mine , are coduri"

  18. #218 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    aseara l-am pus si eu pe PS4 dar se facuse deja 12:40 si n-am mai apucat sa joc (dureaza 40 de minute full install cu update cu tot 47Gb), iti zic mai pe seara cum arata , adica daca este mai bun ca grafica decat beta.

  19. #219 SP
    Banned asperas's Avatar
    Quote Originally Posted by bicky1310 View Post
    Si eu zic tot PS4. Pt mine alegerea se datorează faptului ca sunt putin paranoic cand joc ceva pe PC (mi-e frica de codati ) Pe ps4 am scăpat de frica asta.

    Si m-am saturat sa stau la birou la mouse si tastatura. Cu Dualshock-ul stau cum vreau eu
    a..
    si consolele,crezi ca nu isi au ''codatii'' si ofticosii lor ? Sunt garla din astia chiar si pe psfo' asa ca..damn lazy bastards!

  20. #220 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Da-mi exemplu de codati pe PS4? Ce poți sa rulezi pe consola in afara de jocuri si aplicații oficiale? Probabil ca mai e cate unul cu lag switch, dar nu se compara cu wallhack-urile si aimboti de pe PC

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 11 of 14 FirstFirst ... 9 10 11 12 13 ... LastLast

Similar Threads

  1. Battlefield Hardline amanat By paunstefan in forum Console News
    Replies: 3 Last Post: 24-07-2014, 11:42
  2. Battlefield Hardline la E3 By paunstefan in forum Console News
    Replies: 2 Last Post: 15-06-2014, 21:49

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts