Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 14 FirstFirst 1 2 3 4 5 13 ... LastLast
Results 41 to 60 of 273

Thread: Battlefield: Hardline

  1. #41 SP
    Member caine_rau's Avatar
    Acu am primit. Dar nu vad codul. Oi fi eu chior.
    Pe bune stie cineva cum sa vad codul?
    Au mai trimis un mail cu OOOppppsss here is your beta code ....

  2. #42 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    ah, ma enervezi !
    eu nu am primit nimic , de 3-4 zile..

  3. #43 SP
    Member caine_rau's Avatar
    Nu dispera tu, dispera-i pe ei. Eu am trimis de dimineata de 8 ori iarasi cerere pt cod beta. Probabil s-au saturat de solicitarile mele

  4. #44 SP
    Member Hansel31's Avatar
    eu am trimis de 3-4 zile si tot nu am primit nimic...chiar sunt magari astia!

  5. #45 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Probabil trimit la cei care au cumpărat jocul, eu l-am luat digital şi a două zi l-am primit, am mai făcut o cerere dacă este să mai primesc unul îl voi dona

  6. #46 SP
    Member cipvas's Avatar
    Digital il am si eu. Si am si Premium. Si am si "aia" a mamii lor, dar tot n-am primit nimic.

  7. #47 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Este mult hype pt. nimic, cred că am jucat 30 de minute, sincer vă zic, nu se compară nici cu BF3, eu unul nu îl voi cumpăra.

  8. #48 SP
    Member DiablQ's Avatar
    Eu am primit acum un email,si l-am gasit in Origin>Mygames.Eu astept sa primesc si pe ps3,sau mi-a trimis doar un cod si gata?!.

  9. #49 SP
    Member cipvas's Avatar
    Codul pt ce platforma este?

  10. #50 SP
    Member j0hnnyReaper's Avatar
    @DiablQ

    BETA este exclusiva pentru PS4 si PC. Open-BETA, care fi valabila pe toate platformele, se va desfasura probabil cu aproximativ 2-3 saptamani inainte de lansarea oficiala a jocului.

  11. #51 SP
    Member DiablQ's Avatar
    cipvas:
    Am vrut sa spun "email'.

  12. #52 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Quote Originally Posted by Se7en Fury View Post
    Este mult hype pt. nimic, cred că am jucat 30 de minute, sincer vă zic, nu se compară nici cu BF3, eu unul nu îl voi cumpăra.
    asa de rau sa fie ?!
    deci ramanem la bf4 , de fapt au si zis baietii ca nu scot nimic anul asta, hardline este marca visceral , nu DICE

  13. #53 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Mie unul aşa mi-sa părut, chiar nu mă atrage cu nimic, este un haos total, hoţi fură bani şi poliţişti fură bani de la hoţi, aş prefera ceva de genul SWAT, cu arestări, imobilizari, tactică, ostatici, să ai timp să gândeşti, dacă am 60£ aş prefera să cumpăr altceva.

  14. #54 SP
    Member j0hnnyReaper's Avatar
    ^ Nu-i vorba de asta, sa fii sigur ca vor mai baga si alte game mode-uri mai interesante decat acestea de la BETA.

    Problema e ca jocul este doar un re-skin tematic, facut fara niciun fel de inspiratie dupa Battlefield 4. Grafica este 99% aceeasi. Sistemul legat de arme, respectiv aim-ing si tot tacamul, arata de asemenea exact la fel.

    Recomandarea mea, de la un veteran BF3, ar fi sa asteptati urmatorul joc Battlefield facut de DICE, respectiv Bad Company 3 (preferabil) / BF5 / BF Vietnam sau WW2 themed BF. Acesta va fi prezentat probabil la E3 2015, urmand sa apara in toamna, daca respecta reteta.

    Daca aveti cerinte mari de la aceasta franciza, nu-l cumparati, daca totusi va place sa jucati din cand in cand shootere ca acesta, luati-l. Faceti cum doriti, normal.

  15. #55 SP
    Junior Member alphacristi's Avatar
    Am un cod de acces pt PS4 BF Hardline care doreste sa imi dea un PM.
    Au prioritate cei care imi da un cod pt PC. ( Cod de acces pt BF Hardline).
    Multumesc

  16. #56 SP
    Member Caponescu's Avatar
    Battlefield Hardline beta performance analysis • Eurogamer.net
    40-60fps si 1600x900 nativ, desi este un beta se pare ca cei de la SONY iar mint in legatura cu 1080p si 60FPS.

    la minutul 2:00 scade la 30 fps, sper totusi ca varianta finala va fi cum au promis- 1080p@60fps.

  17. #57 SP
    Member Hansel31's Avatar
    va spun eu cum sa faceti rost de beta ... instant

  18. #58 SP
    Junior Member alphacristi's Avatar
    Quote Originally Posted by Hansel31 View Post
    va spun eu cum sa faceti rost de beta ... instant
    Pentru PC?

  19. #59 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Quote Originally Posted by Hansel31 View Post
    va spun eu cum sa faceti rost de beta ... instant
    pai zi-ne

  20. #60 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Tipul grăiește adevăr, BF Hardline nu e nimic altceva decât un pachet de texturi!

    Nu joc mizeria asta nici dacă mi-o dau gratis la Plus! Huo!


Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 14 FirstFirst 1 2 3 4 5 13 ... LastLast

Similar Threads

  1. Battlefield Hardline amanat By paunstefan in forum Console News
    Replies: 3 Last Post: 24-07-2014, 11:42
  2. Battlefield Hardline la E3 By paunstefan in forum Console News
    Replies: 2 Last Post: 15-06-2014, 21:49

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts