Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 6 of 14 FirstFirst ... 4 5 6 7 8 ... LastLast
Results 101 to 120 of 273

Thread: Battlefield: Hardline

  1. #101 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Da...nu stiu cum poate cineva sa joace asa ceva. Grafic este absolut hidos in mare parte, foarte putine poligoane in orice, texturi prea mici si intinse, totu doar ca sa mearga la 100 fps-uri sau cate vor ei. Masinile alea n-au pic de fizica si de impact in accidente sau loviri de orice altceva, daca intrii in oameni, acestia trec prin masina.

    Am incercat 2 din cele 3 moduri de joc si l-am sters. Efectiv nu vad cum ar putea cineva sa dea bani pe asa ceva.

  2. #102 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Damn, acum sunt si mai curios. Cred ca o sa cumpar (again) Battlefield 4, in cazul asta

  3. #103 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    bai , nu cred ca-i adevarat ce zice Razvan, in fond este un altfel de BF4 (unde la general jocul straluceste pe PS4 ) , deci ori sunt tampiti ori varianta beta are prea multe lipsuri

    si ca sa o dau in fanboy :

    BF4 pe xbox one 720p @ 60fps vs ps4 900p @ 60fps

    Hardline xbox one 900p @ 60fps (beta), 1080p @ 60fps (targeted) vs ps4 1080p @ 60fps

    eu cred totusi ca beta e o gluma daca e cum zice Razvan , asa cum a fost si beta BF4

  4. #104 SP
    Senior Member BizZare's Avatar

    Battlefield: Hardline

    Inca nu ma pot pronunta pentru ca nu l-am jucat...insa imi place ce vad aici:

    Sunt curios cum se va misca pe ps3-ul meu....asta daca o sa apuc sa joc beta-ul

  5. #105 SP
    Member MENTATAL0R's Avatar
    Horibil-mai ales grafica.

  6. #106 SP
    Member cipvas's Avatar
    Vad ca a aparut pe Store Romania. 10,8 GB.

  7. #107 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    Voi chiar nu ați mai jucat pana acum niciun beta de la battlefield?
    Pentru ca ați fi știut ca nu se compara cu jocul final grafic. Nu ai ce sa discuți de grafica la beta.

  8. #108 SP
    Senior Member Razzosinni's Avatar
    Pana se instaleaza, o sa fie gata perioada de beta.

  9. #109 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    11.6Gb , i-am dat sa traga.

    ---------- Post added 03-02-2015 at 16:11 ----------

    L.E.

    Se pare ca in prima faza trage 2.77Gb(s-au tras deja) dupa care trage in background restul pana la 11.61 , insa jocul se deschide cu cei 2.77Gb dupa care arata cat % mai are pana termina downloadul

  10. #110 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    vad ca deja se joaca cativa
    Attached Images Attached Images 1.jpg

  11. #111 SP
    Member dragosbc's Avatar
    pe store us a aparut sau doar pe ro si uk ?
    multumesc

  12. #112 SP
    Member Buyk's Avatar
    Nu a aparut, cel putin eu nu vad nimic si sunt pe US.

  13. #113 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Quote Originally Posted by poiuyt View Post
    vad ca deja se joaca cativa
    ...pana scap eu de la munca si ajung acasa se epuizeasa stocul

  14. #114 SP
    Member legokid220's Avatar
    Dumnezeule !! sta in meniu cu 39% de o ora... ce inseamna asta?

  15. #115 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Netul tau nu sta prea bine

    Am jucat cam 3 ore astazi. Per total sunt multumit. Beta-ul se prezinta ireprosabil. Fara bug-uri, lag. Cele 2 mape date sunt finisate ok, insa nu sunt atat de mari ca cele din BF4. Armele sunt pe doua categorii: Cele pentru politie si cele pentru hoti si sunt destul de echilibrate, 70% arme din BF4.

    Sunt 3 moduri de joc. Clasicul Conquest, Heist si Hotwire in care trebuie sa furi niste masini.

    La mape am inteles ca-s mai multe...insa nu stiu de unde sa le iau...posibil sa le bage pe parcurs.

  16. #116 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    O sa ma intorc la BF4

  17. #117 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    De acord cu zero...imi pare rau ca m-am grabit sa vand bf4.
    Am jucat 3 runde de conquest pe ps3:
    Armele se aud ca niste pocnitori si trag ca niste pistoale cu bile, singura arma cu care m-am distrat a fost shotgun-ul ...poate pentru ca e overpowered.
    Masinile se conduc foarte prost.
    Grafica este acceptabila, in general nu pun foarte mare accent pe grafica.
    ...sa compari hardline cu bf4 e ca si cum ai compara saints row cu gta5, e ok daca vrei sa incerci ceva nou dar nu la pretul de lansare.

  18. #118 SP
    Member BlackSnake's Avatar
    Am jucat 4 ore varianta pe pc. Imi plac noile moduri bank heist si hardwired chiar fun . Beta-ul nu are nici o problema, buguri, lag sau alte probleme. Ar fi bine sa fie si varianta finala la fel ca beta-ul, sa nu fie cum a fost cu BF4 in prima luna de lansare.

  19. #119 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    bun , parerea mea

    daca asta este varianta finala eu nu sunt impresionat (totusi este un beta , in general mult mai slab decat varianta finala),insa pana acum BF4 este the s h i t

    modul preferat de joc ramane tot Conquest , insa aici nu prea mai pui baza pe vehicule (masini, motorete, elicopter care se conduc infect) , cam se pune accent pe infanterie care se misca cam artificial (fata de BF4) , tinta pare dubioasa cu anumite arme si mai ales cand pui arma la ochi , iar sunetul lasa de dorit.

    customizarile se fac pe baza de dolari (practic ii zice altfel la experienta) , armele si stilul de joc dupa parerea mea duc spre Call oF Duty , iar grafica este sub BF4 (insa este beta) , singurul plus ar fi fluiditatea (pare mult mai fluid)

    cert e ca daca te mai obisnuiesti putin cu stilul de joc incepe sa fie mai okis, insa nici pe departe la fel de misto ca BF4, betaul asta pare un joc de copii

    daca varianta finala o sa fie tot asa eu sunt dezamagit (iar o sa-l cumpar ca si pe COD AW ca sa joc campania si cateva ore online), oricum nu o sa il cumpar day one.

  20. #120 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Astazi au mai bagat o harta. Sa vedem ce si cum

    Pana acum imi place. Am descoperit ca avem si muzica in masini O sa astept review-uri inainte sa-l cumpar totusi, sa vedem ce se schimba fata de beta.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 6 of 14 FirstFirst ... 4 5 6 7 8 ... LastLast

Similar Threads

  1. Battlefield Hardline amanat By paunstefan in forum Console News
    Replies: 3 Last Post: 24-07-2014, 11:42
  2. Battlefield Hardline la E3 By paunstefan in forum Console News
    Replies: 2 Last Post: 15-06-2014, 21:49

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts