Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 28 of 31 FirstFirst ... 18 26 27 28 29 30 ... LastLast
Results 541 to 560 of 617

Thread: Mortal Kombat X

  1. #541 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    se baga cineva la un vs? (ps4)

  2. #542 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    acum n-o sa vada Baciu ce i-am scris, imi cer scuze dar ma repet:

    Baciule, ce faci maine dimineata?

    Multumesc, cu respect!

  3. #543 SP
    Member clovnusor's Avatar
    Am si eu o intrebare pt cei cu ps+. Pot cumpara credit cu cardul bancar sau imi trebuie gift cards sau mai stiu eu ce?
    Legat de asta, daca joc online cu romani, are lag blana sau pot executa combouri fluent?
    M-as baga sa ma joc cu cei de aici si de-aia intreb.

  4. #544 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar
    @Rasko nu stiu daca am asa mult timp maine dimineata, mai ales ca am cumparat si Witcher 3, dar nu iti fa griji imi fac timp sa te caftesc la cateva meciuri.

  5. #545 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Si eu am Witcheru' ma, facem umpic pauza ca o sa uiti combourile alea de 50% +!!!

  6. #546 SP
    Member clovnusor's Avatar
    Merci de raspuns, sunteti foarte generosi.

  7. #547 SP
    Senior Member Minimize's Avatar
    Scz, chiar nu am vazut intrebarea.
    Daca iti cumperi jocul de pe Store Romania poti cumpara direct cu cardul bancar altfel ai nevoie sa iti cumperi carduri valorice , UK , US in functie de ce contul tau de PSN.

    Daca esti in romania si joci cu romani lagul este aproape insesizabil , poti juca linistit daca ai cu cine. Eu pot sa iti spun ca nu stiu multi romani care sa joace MKX pe ps4.

  8. #548 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar
    1. Poti cumpara PS+ direct cu cardul de credit numai de pe PS Store Romania, altfel trebui sa cumpari PSN Cards de pe diferite siteuri ( ex: Electronic First - Instant Email Delivery for Microsoft Xbox, Playstation & CD Keys for Games )

    2. Cu romanii nu ai probleme daca folosesti wired connection, daca ai wireless poti sa iti iei adio de la online. Trebuie sa iei in considerare si ca jocul pe PlayStation e blocat pe regiuni, asa ca iti recomand sa iti cumperi zona 2 (EU) pentru a putea juca cu majoritatea de pe forum.

  9. #549 SP
    Junior Member kerjo's Avatar
    Legat de conexiune, eu am inceput sa joc online si aveam consola pusa pe wireless si mergea cam nasol ce-i drept. Apoi am trecut pe wired si pot zice ca rar mai gasesc un meci in care lagul sa influenteze.

    Btw, psn id XiballbaX, pentru cine vrea sa jucam

  10. #550 SP
    Member clovnusor's Avatar
    Merci guys. Trebuie sa verific daca mai functioneaza cablul ethernet ca e posibil sa mi-l fi taiat muncitorii. Jocul il am de la altex, iar ps storu imi afiseaza alea in romana, deci sper sa pot cumpara si cu cardul. Daca o merge, va anunt poate reusesc sa casapesc si eu oameni pe aici.

  11. #551 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    Merge asa il am si eu de la altex si kombat packul Dupa contul de ro, eu intru cam zilnic 1-2 h sa fac misiunile de la faction si cateva meciuri online , Apropo mi se pare cel mai bun joc de fight si Sunt fan tekken

  12. #552 SP
    Member clovnusor's Avatar
    Si eu eram fan Soul calibur cand eram mai mic, dar mkX chiar m-a prins. Ma bucur ca l-au facut competitiv, in stilul street fighter si ca au mai schimbat de prin personaje. Din astia cu care m-am antrenat cel mai mult imi plac thunder god raiden, gunslinger erron black, flame fist liu kang si assassin kitana. Oricum mai am sa ma antrenez cu jumate din roster ca sa stiu la ce ma astept.

    ---------- Post added 26-05-2015 at 17:17 ----------

    Scuze pentru dublu post. Pt cei interesati sa jucam mk x, raging_booboo e psnid-ul meu.

  13. #553 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Mortal Kombat X was released for the PlayStation 4, Xbox One, and PC last month. Meanwhile, PlayStation 3 and Xbox 360 owners are still waiting.
    The game was originally slated for simultaneous release across all the platforms mentioned, but the publisher announced earlier this year that the last-gen consoles will be getting their fill in Summer 2015 still. This was disappointing, but at least they gave us a date to hold on to (June 2). Recently though, some GameStop employees had the misfortune of being given the privilege of informing folks that the June 2 release date was being moved to December 31, New Year’s Eve. They also quietly adjusted the release date on their website. Sneaky, sneaky.

  14. #554 SP
    Member MultiAmSaPopesc's Avatar
    Stream Mortal Kombat X in NeXus Pub:
    Twitch

  15. #555 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Tanya lookin' good.

  16. #556 SP
    Member ragnarlodbrok23's Avatar
    Se baga cineva la meciuri pe Online 3v3 ? Eu am echipa cu un baiat, ne mai trebuie 1 om

    PSN: ionascu23

  17. #557 SP
    Senior Member Minimize's Avatar
    Poate ma bag eu, cand asta ?

  18. #558 SP
    Member ragnarlodbrok23's Avatar
    Astazi/Maine cand ai timp/chef.

  19. #559 SP
    Admin MonkY's Avatar
    kpy_here va ofera un cod cadou pentru Goro. Daca e cineva doritor: http://www.consolegames.ro/forum/f76...4/#post1260478.

  20. #560 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    LIVE! Mortal Kombat X - Community Effort Orlando 2015 Finals Day - Twitch


Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 28 of 31 FirstFirst ... 18 26 27 28 29 30 ... LastLast

Similar Threads

  1. Mortal Kombat X (X1) By kent4nzw0w in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 6 Last Post: 13-09-2015, 17:59
  2. Mortal Kombat By Rasko in forum Console Club
    Replies: 2401 Last Post: 04-04-2015, 18:49
  3. Mortal kombat 9 - kombat pass By wasssu in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 4 Last Post: 26-04-2012, 19:10

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts