Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 7 of 10 FirstFirst ... 5 6 7 8 9 ... LastLast
Results 121 to 140 of 183

Thread: Rainbow Six Siege

  1. #121 SP
    Member Darthstone's Avatar
    Ignorand ultimul post, am luat si eu jocul. Sper sa merite si sa ma tina ocupat.

  2. #122 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Pentru cei putini interesati de aici, Lord Tachanka buff:


  3. #123 SP
    Junior Member VladS's Avatar
    Intre 2 si 6 februarie este Play For Free Weekend pe toate platformele. Enjoy!

  4. #124 SP
    Member KiritoStefan's Avatar

    A jucat cineva Tom Clancy's Rainbow Six: Siege Xbox On?

    Ma gandeam sa il cumpar find primul shooter pe consola , e la altex Tom Clancy's Rainbow Six: Siege Xbox One (include Rainbow Six Vegas 1&2) se merita?

  5. #125 SP
    Member Darthstone's Avatar
    Pe XOne nu am jucat dar il am pe PS4 si pot sa spun ca odata ce te obisnuiesti cu aimingul e chiar ok, greu de stapanit dar nu imposibil. Eu m-am obisnuit cu shooterele pe consola, dupa ce am jucat si Destiny si Titanfall 2, si ce pot sa spun ca mi-am pierdut din dexteritate pe PC in ceea ce privesc shooterele, parca nu mai sunt obisnuit si imi tremura mausul

  6. #126 SP
    Junior Member floxrin's Avatar
    psn id: floxrin
    adaugati pt rainbow siege. Si nu numai

  7. #127 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Mai e lume care joaca jocul asta?

  8. #128 SP
    Member DiablQ's Avatar
    Practic da,mai joacă.

    Trimis de pe al meu SM-A510F folosind Tapatalk

  9. #129 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    Se joaca. E cel mai serios shooter si se bucura de suport din partea producatorilor si au inca planuri de viitor cu el.

  10. #130 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Sa reformulez:

    Mai e lume de pe acest forum care mai joaca acest joc pe PS4, si daca da, joaca cu randomi sau joaca doar cu prieteni?

    Intreb pentru ca cei cu care jucam de obicei nu mai joaca, si m-am cam saturat de randomi care nu vorbesc engleza, sau sunt atat de noi in joc incat nu cunosc hartile.

    P.S: Nu sunt cel mai bun jucator, dar in zilele bune "i can hold my own", am toti operatorii deci exista versatilitate, pot fi "anchor" sau "roamer", depinde de ceilalti coechipieri si de harta. Nu sunt cel mai competitiv din lume, dar nici nu imi place sa imi bat joc intr-un joc ranked.

  11. #131 SP
    Member mirciulik.6's Avatar
    Salut!
    Eu ma joc destul de des cu inca 2 prieteni, eu sunt plat 3/gold 1, ei plat 3 si plat 2, poti sa ma adaugi PSN: mirciulik

  12. #132 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    S-a dus pe pl si asta, vroiam sa-l cumpar luna viitoare, asa raman cu banii si o sa ii cheltui pe ceva ce merita.


  13. #133 SP
    Member Mishy's Avatar
    Lootbox-urile sau alpha packs cum le zice in R6S sunt ca cele din Overwatch unde nu poti deschide decat skin-uri, care nu ofera nici un avantaj in joc, asa ca eu nu inteleg de ce e toata lumea revoltata. Outbreak, un mod PVE care chiar ofera content e free pentru toata lumea, dar lumea e revoltata pentru niste chestii care nu au nici un impact asupra gameplay-ului. Singura greseala care au facut-o e ca acele alpha packs pot fi cumparate doar cu bani si nu pot fi cumparate cu in-game currency.

  14. #134 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    FFS, sunt lucruri COSMETICE. Da, e naspa ca poti sa le iei doar cu bani, dar cui ii pasa? Nu afecteaza gameplay-ul absolut deloc, o sa tragi la fel de bine sau prost chit ca esti imbracat in roz sau nu. Inteleg ca e un subiect taboo pentru ca Battlefront II ruined it for everyone, dar deja se exagereaza.

    Sa nu mai spun de faptul ca Siege inca primeste support la 3 ani de la lansare, cu tot ce conteaza in joc putand fi unlockat pe moka. Doamne fereste sa mai arunci niste haine in cutii ca te-ai fript. This guy knows it.
    Attached Images Attached Images screenshot_1.png

  15. #135 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Nu conteaza sub ce forma apare in joc, nu ar trebui sa fie acolo si punct. Nu stiu cum puteti fi asa de confortabili. In fine fiecare face ce vrea pana la urma nu? Eu am ales sa nu iau parte la mizeriile astea si nu o sa dau nici macar un ban pe un joc care are lootbox in orice forma a ei, macar eu pot sa zic NU.

  16. #136 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    In curând n-o sa mai joci nimic...

  17. #137 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Quote Originally Posted by bicky1310 View Post
    In curând n-o sa mai joci nimic...
    Asta e, gasesc altceva de facut

  18. #138 SP
    Member Mishy's Avatar
    Rainbow Six Siege: Operation Chimera and Outbreak | Full Teaser Trailer


  19. #139 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Quote Originally Posted by Mishy View Post
    Rainbow Six Siege: Operation Chimera and Outbreak | Full Teaser Trailer

    O sa fie free intre 15 și 20 februarie, știe careva dacă o sa conțină și acest add-on ?

    Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

  20. #140 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Nu, inca nu este lansat pe aceasta data. Plus ca daca esti nou in joc, nu va conta, pentru ca operatorii noi costa cam 25K in game currency, iar harta este free anyway.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 7 of 10 FirstFirst ... 5 6 7 8 9 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 16-06-2015, 03:26
  2. Replies: 0 Last Post: 16-06-2015, 03:26
  3. Replies: 0 Last Post: 25-04-2015, 15:20
  4. Replies: 2 Last Post: 10-06-2014, 14:36
  5. Replies: 0 Last Post: 10-06-2014, 07:29

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts