Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 45 of 284 FirstFirst ... 35 43 44 45 46 47 55 95 145 ... LastLast
Results 881 to 900 of 5666

Thread: Ce se intampla cu Altex / Media Galaxy?

  1. #881 SP
    Member eNHajeL's Avatar
    Asta e, unii dintre noi sunt mai norocosi, altii inca nu au invatat minte de unde comand E mai bine asa, daca nu simti pe pielea ta prostia, nu o sa inveti din greseli

  2. #882 SP
    Member LeicaBogdan's Avatar
    wtf? si am intrat pe site si nu il gasesc
    Attached Images Attached Images wtf.jpg

  3. #883 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Haha, astia probabil trimit mail-ul asta in ziua lansarii, indiferent daca chiar au sau nu produsul in stoc

  4. #884 SP
    Member geo971986's Avatar
    A ajuns si la mine fara intarzieri...poate ca dracu nu e atat de negru

  5. #885 SP
    Member LeicaBogdan's Avatar
    ce a ajuns geo? collector edition?

    mama deci chiar o sa ma oftic daca aduc acuma collector edition. ca banii care ii aveam pentru el i-am cheltuit pe alte jocuri si niste tricouri cu minions ieri

  6. #886 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Eu am comandat 2 jocuri deodata: Witcher si Wolfenstein. Se pare ca cel din urma a disparut in eter, atat pe siteul Altex cat si pe cel al curierului imi apar doar informatii despre Witcher.... N-ai domle ce sa mai....

  7. #887 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Ce scrie acolo? Ca nu se prea vede...
    Attached Images Attached Images wtf.jpg

  8. #888 SP
    Senior Member AlanPoe's Avatar
    Da, Ronan, si eu am primit mesajul asta. Insa l-am primit si acum si in urma cu vreo trei luni, deci...

    @Rasko: mai nou iti trimit pe mail un link pentru confirmarea precomenzii. La Witcher sigur era precomanda, so check your spam folder. Imi pare rau de Wolfenstein, l-am precomandat amandoi in acelasi timp cred. Eu l-am primit. Iti recomand sa incerci si aici, desi scrie ca lansarea ar fi pe 2 iunie...

  9. #889 SP
    Member flightcrank's Avatar
    Am primit si eu mesaj de la Nemo,in cateva ore il primesc

  10. #890 SP
    Member LeicaBogdan's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    Ce scrie acolo? Ca nu se prea vede...
    collector`s edition. link-uri de pe ebay. cu ce urmeaza sa adaug la colectie

  11. #891 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by Rasko View Post
    Eu am comandat 2 jocuri deodata: Witcher si Wolfenstein. Se pare ca cel din urma a disparut in eter, atat pe siteul Altex cat si pe cel al curierului imi apar doar informatii despre Witcher.... N-ai domle ce sa mai....

    Nu, deci eu nu mai am cuvinte.... De fapt a ajuns Wolfenstein(care dupa cum spuneam disparuse total din peisaj) si Witcher nu. Eu nu pot sa-mi imaginez ca o companie e atat de prost organizata si de azi cred cu toata taria ca sunt trolli care rad precum prietenul nostru de mai jos de necazurile noastre.


  12. #892 SP
    Member biagyydog's Avatar
    ehhh... uite ca nu sunt singurul care a patit asta.
    Dar ma gandesc altfel: daca nu ar exista Altex si ar trebi sa asteptam sa apara vreo reducere amarata la emag, ce ne-am face?

  13. #893 SP
    Member Andrei260191's Avatar
    A ajuns si la mine coletul.

  14. #894 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Witcher 3 livrat in ziua lansarii de la Altex, nu am ce sa cer mai mult, they are ok in my book

  15. #895 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Si eu l-am primit in urma cu 2/3 ore (Cluj) totul ok.

  16. #896 SP
    Senior Member Florin85's Avatar
    Am o problema , acum 5 zile am luat din Altex ( de la raft ) un joculet sigilat Lego Batman 3 : Beyond Gotham , problema sta in felu urmator , bag discu in consola si nu imi citeste nimic , Black Screen sta asa pana ...... Sau daca il citeste sta in loading screen si nimic . Sau daca il citeste pana la urma mi se vad personajele si se aude muzica in fundal pe un ecran negru ( doar personajele mi se vad). Acum am incercat din nou , nimic sta in Black Screen . Daca ma duc la Altex cu problema asta rezolv ceva ?
    Mai am bonu de achizitie , am si filmat problema , totusi sunt 150 lei ma asteptam sa mearga struna .

  17. #897 SP
    Member valentin2007's Avatar
    Se rezolva sigur. Du-te

  18. #898 SP
    Senior Member Florin85's Avatar
    Consola merge brici superslim , bag MK9 in 2 secunde il ia ,sau alt joc, iau si bonu de achizitie de la ps3 ( tot de la ei am luat ) ca sa nu existe nelamuriri.

    ---------- Post added 24-05-2015 at 17:08 ----------

    Am rezolvato , ia-m aratat filmarea , nici nu o vrut sa mai stea la discutii , mi-a luat bonu a scris retur produs sigilat , si ma trimis la casa unde mi-am primit banii inapoi. Atat ca astept diseara un telefon de la baiat , ia discu la el acasa sa il incerce. Daca la el merge mi-a zi sa vin cu consola si imi dea banii inapoi si pe consola / imi da alta . Da cel mai probabil o sa imi primesc banii inapoi si de pe ps3 , din ce a dat el de inteles.Ca s-ar putea sa fie de vina blocu optic. Restu jocurilor merg fara probleme si online si offline.

  19. #899 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    Discul arata de parca ar fi avut pete de ulei pe el?

  20. #900 SP
    Senior Member Florin85's Avatar
    Nu.. avea pete normale doua degete , ( am un disc pe care nici nu il dau la schimb sau vand mult mai patat si il citeste) , o sters baiatu discu , arata normal..

    ---------- Post added 24-05-2015 at 17:20 ----------

    Din start a si zis daca e zgariat nici nu il schimb.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 45 of 284 FirstFirst ... 35 43 44 45 46 47 55 95 145 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 47 Last Post: 10-03-2015, 23:09
  2. Concurs "Hai la Altex/Media Galaxy" By MonkY in forum Concursuri
    Replies: 108 Last Post: 30-08-2014, 22:12
  3. Replies: 2 Last Post: 17-08-2012, 19:52
  4. Replies: 7 Last Post: 24-05-2012, 14:04

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts