Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 284 of 284 FirstFirst ... 184 234 274 282 283 284
Results 5,661 to 5,666 of 5666

Thread: Ce se intampla cu Altex / Media Galaxy?

  1. #5661 SP
    4_2
    Member 4_2's Avatar
    Posibil sa o ofere la un moment dat, dar tot la 350. Nu o lua personal, dar asta e un motiv pt care vanzarea fizica trebuie sustinuta si protestat sau poate chiar boicotat anumite jocuri care in loc de vanzare merg pe licentiere digitala pt o durata de timp

  2. #5662 SP
    Member ymess's Avatar
    Nu o iau personal, o sa cumpar digital atunci cum am facut si pana acum, chiar daca iau 1 2 3 țepe pe an.

  3. #5663 SP
    Member lucicleric's Avatar
    Quote Originally Posted by ymess View Post
    Nu o iau personal, o sa cumpar digital atunci cum am facut si pana acum, chiar daca iau 1 2 3 țepe pe an.
    Sau poti sa te combini cu cineva la achizitiile digitale si faceti jumi-juma. Mai exista si varianta sa iti iei drive separat dar te ajunge mai scump decat consola cu drive incorporat. Ideal este sa faci un mix intre digital si fizic

  4. #5664 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Quote Originally Posted by lucicleric View Post
    Mai exista si varianta sa iti iei drive separat dar te ajunge mai scump decat consola cu drive incorporat.
    Asta daca are Slim... Ca pe PS5 normal n-ai cum sa faci asta.

    Iar cu combinația e mai complicat. Tre sa fie o persoană foarte de încredere si cu care sa te înțelegi foarte bine si sa aveti aceleași gusturi. Altfel o sa apară tot felul de discuții. Unul o să vrea un joc, celuilalt nu-i place. Apoi cum hotărăști pe care cont se fac achizițiile? Ce faci dacă unu vrea sa iasa din schemă? Cui rămâne contul cu jocurile? Etc...

  5. #5665 SP
    Member lucicleric's Avatar
    Ma gandesc ca daca joaca jocuri MP , poate are vreun amic cu consola si fara jocuri. Sau poate gaseste pe cineva de incredere pe aici, nush.

  6. #5666 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by ymess View Post
    Buna tuturor, mi-am achizitionat PS5 digital anul trecut (venind de la Xbox Series S digital). Cumpar anual doar 2-3 jocuri pe langa PS Plus, din ce am observat, acelasi joc cu disk la Altex e 250 de lei, iar in PS Store 350 de lei. Jocul in cauza e WWE 2K24.

    Ma intrebam daca exista o posibilitate ca Altex sa ofere varianta digitala? Stiu ca e un longshot, dar am auzit de la prieteni ca pentru unele jocuri (exemplu Fifa / EAFC) exista aceasta posibilitate. Mersi!

    Salut! Cu exceptia unor editii de colectie care vin cu un cod de activare, restul jocurilor PS5 in format fizic au venit doar sub forma de disc. Code in a box au fost jocurile de PC.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 284 of 284 FirstFirst ... 184 234 274 282 283 284

Similar Threads

  1. Replies: 47 Last Post: 10-03-2015, 23:09
  2. Concurs "Hai la Altex/Media Galaxy" By MonkY in forum Concursuri
    Replies: 108 Last Post: 30-08-2014, 22:12
  3. Replies: 2 Last Post: 17-08-2012, 19:52
  4. Replies: 7 Last Post: 24-05-2012, 14:04

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts