Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 282 of 283 FirstFirst ... 182 232 272 280 281 282 283 LastLast
Results 5,621 to 5,640 of 5659

Thread: Ce se intampla cu Altex / Media Galaxy?

  1. #5621 SP
    Junior Member andrei_867's Avatar
    Salut! Am primit azi FF7R Deluxe dar nu am primit nici-un cod pentru pre-order totusi. Se mai poate obtine?

  2. #5622 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Mi-a scris cineva pe PSN că și-a făcut cont dar nu merge să acceseze forumul sau să posteze.

    Și că și el a dat pre-order la FF7 și nu a primit steelbook-ul și nici dlc-ul de preorder. Order #: ATX000033646084

  3. #5623 SP
    Junior Member valuta's Avatar
    Tocmai ce am primit mesaj de la Cargus ca imi livreaza un pachet de Altex. Sper sa fie steelbook-ul ca altceva nu astept.

  4. #5624 SP
    Member tudort's Avatar
    Mulțumesc Altex s-a rezolvat

    Trimis de pe al meu XQ-DQ54 folosind Tapatalk

  5. #5625 SP
    Member rzv31's Avatar
    Acum am primit si eu de la cargus ca livreaza colet. Multumim ATG-MG!

  6. #5626 SP
    4_2
    Member 4_2's Avatar
    Bucuresti? .... pe CJ nu am primit nimic

  7. #5627 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by andrei_867 View Post
    Salut! Am primit azi FF7R Deluxe dar nu am primit nici-un cod pentru pre-order totusi. Se mai poate obtine?
    Salut! Trimite-mi te rog un PM cu numarul comenzii. Multumesc.

  8. #5628 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Salut ATX-MG, ceva vesti legate de castile PlayStation PULSE Elite si Explore?

  9. #5629 SP
    Member rzv31's Avatar
    Quote Originally Posted by 4_2 View Post
    Bucuresti? .... pe CJ nu am primit nimic
    Craiova

  10. #5630 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by sexbobomb91 View Post
    Salut ATX-MG, ceva vesti legate de castile PlayStation PULSE Elite si Explore?
    Salut! Nu avem inca o data exacta. Ar trebui sa primim marfa la sfarsitul lui martie, inceputul lui aprilie.

  11. #5631 SP
    Junior Member Teutzul's Avatar
    Si eu la fel am dat precomanda la FF7 Rebirth din noiembrie si n-am primit nici Steelbook-ul, nici codul de precomanda…

  12. #5632 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by Teutzul View Post
    Si eu la fel am dat precomanda la FF7 Rebirth din noiembrie si n-am primit nici Steelbook-ul, nici codul de precomanda…
    Salut! Lasa-mi te rog PM cu numarul comenzii.

  13. #5633 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Încă un user îmi zice pe PSN că a încercat să-și facă cont aici dar nu a fost aprobat. @MonkY poți verifica ce se întâmplă? De nu au cum să-și facă cont sau nu e aprobat. Subgrupul ăsta legat de Altex e pentru paid users?

    Meanwhile, @ATX-MG se pare că și pt pre-comanda: ATX000035971366 nu a venit steelbook

    Sent from my KB2005 using Tapatalk

  14. #5634 SP
    4_2
    Member 4_2's Avatar
    Cred ca nu au trimis niciuna in 29. Cineva o fi uitat sa bifeze un checkbox in sist de livrari

    Ori aplicatia resp nu avea optiunea de 29.02. Am mai vazut si la case mai mari

  15. #5635 SP
    Manager paul's Avatar
    Quote Originally Posted by LucKos View Post
    Încă un user îmi zice pe PSN că a încercat să-și facă cont aici dar nu a fost aprobat. @MonkY poți verifica ce se întâmplă? De nu au cum să-și facă cont sau nu e aprobat.
    Si-au verificat adresele de email? Trebuie sa le verifice, dupa care postarea initiala la Intro.

  16. #5636 SP
    Junior Member Teutzul's Avatar
    Quote Originally Posted by paul View Post
    Si-au verificat adresele de email? Trebuie sa le verifice, dupa care postarea initiala la Intro.
    Eu am avut problema asta de cateva luni, am accesat acel link de la mail, imi zicea ca s-a activat dar nu ma lasa sa vad nimic, de la forum la setarile profilului. La mine s-a rezolvat dupa ce am dat mail inapoi explicand problema...

  17. #5637 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Quote Originally Posted by paul View Post
    Si-au verificat adresele de email? Trebuie sa le verifice, dupa care postarea initiala la Intro.
    Eu zic că e de verificat asta cu userii noi. Deja am primit 2 mesaje random pe PSN cu același issue. Că si-au creat user și nimic... Poți verifica la un user ce zice că și-a ales alias MotaN?

    Și @Teutzul mi-a scris ieri, dar văd că i-a mers acum să posteze deci s-a remediat accesul.

  18. #5638 SP
    Manager paul's Avatar
    Spune-i lui MotaN sa-i dea PM lui MonkY.

  19. #5639 SP
    Junior Member Teutzul's Avatar
    Quote Originally Posted by LucKos View Post
    Eu zic că e de verificat asta cu userii noi. Deja am primit 2 mesaje random pe PSN cu același issue. Că si-au creat user și nimic... Poți verifica la un user ce zice că și-a ales alias MotaN?

    Și @Teutzul mi-a scris ieri, dar văd că i-a mers acum să posteze deci s-a remediat accesul.
    Eu cand am avut problema asta nu puteam sa dau nici pm— nu puteam face absolut nimic, spune-i sa dea mail la [email protected] asa am rezolvat eu.

  20. #5640 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Quote Originally Posted by paul View Post
    Spune-i lui MotaN sa-i dea PM lui MonkY.
    Nu poate să facă absolut nimic. Pt orice acțiune care încearcă să o facă primește mesajul "contul tău trebuie să fie activat de un moderator".

    Sent from my KB2005 using Tapatalk

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Replies: 47 Last Post: 10-03-2015, 23:09
  2. Concurs "Hai la Altex/Media Galaxy" By MonkY in forum Concursuri
    Replies: 108 Last Post: 30-08-2014, 22:12
  3. Replies: 2 Last Post: 17-08-2012, 19:52
  4. Replies: 7 Last Post: 24-05-2012, 14:04

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts