Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 25 of 283 FirstFirst ... 15 23 24 25 26 27 35 75 125 ... LastLast
Results 481 to 500 of 5659

Thread: Ce se intampla cu Altex / Media Galaxy?

  1. #481 SP
    Member Snake's Avatar
    Quote Originally Posted by tezuka_2014 View Post
    Primit toate produsele. Altex giugiuc.
    Neprimit niciun produs. Altex sugiuc.

  2. #482 SP
    Member BlackSnake's Avatar
    Deci le-am trimis si eu un mail sa intreb de jocurile de vita de ce nu au ajuns si raspunsul lor este:

    Buna ziua,

    Va multumim pentru feedback-ul transmis.

    Va informam ca sunteti un client important pentru noi si ca urmare a celor sesizate de dumneavoastra am demarat actiuni pentru a gasi o solutie.
    Revenim in cursul zilei de maine, 20.03.2015 cu o propunere pentru dumneavoastra

  3. #483 SP
    Member Aliosa's Avatar
    De curiozitate am dat cautare ieri pe olx dupa Kyrat (0 rezultate).
    Azi vad ca au aparut deja 3 vanzatori.
    Kyrat - OLX.ro
    Bisnita e in floare

  4. #484 SP
    Member robertfelixx's Avatar
    Premiul pentru curierul anului merge la Nemo "Express" .... primit sms de dimineata ca urmeaza sa primesc coletul (imi schimb programul ,nu aveam chestii importante de facut dar... zic sa stau totusi pana pe la 12 acasa poate apare) ,nu apare,plec imi fac treburile il sun pe la 3 imi zice ca este in zona si in maxim o ora ajunge ..se face 7:30.... il sun sa vad ce are de gand si surpriza ..nu a avut timp sa treaca dar maine am prioritate...

  5. #485 SP
    Banned tezuka_2014's Avatar
    La mine a fost asa: am primit sms azi pe la ora 10 ca azi o sa-mi soseasca coletul. In sms era trecut nr. de telefon al curierului respectiv. I-am dat sms ca la adresa de livrare ma gaseste pana la ora 17 (eram la serviciu) si pe la ora 15 si ceva a sosit coletul.

  6. #486 SP
    Member BlackSnake's Avatar
    Iautati-l pe baiatul asta din Timisoara cate are de la Altex

    Cristi Timisoara • Anunturi OLX.ro

  7. #487 SP
    Member robertfelixx's Avatar
    Si ce preturi

  8. #488 SP
    Member BlackSnake's Avatar
    Inca unul. Din cauza asta nu mi-au ajuns mie jocurile de vita ca sunt la baiatul asta.

    Andrei Chitescu Calarasi • Anunturi OLX.ro

  9. #489 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Se stia ca acolo se va ajunge.

  10. #490 SP
    Member eastbason's Avatar
    Incredibil ce fac astia de la Altex. Nu de putine ori am vazut cum mutau dintr.o parte in alta cutiile collectors edition cu picioarele. Oare ei cand vad un astfel de pachet nu se gandesc ca e posibil sa vina cine sa.l cumpere care nu este interesat doar de joc? Eu unu nu as putea sa tin o cutie cum era cea postata. Merita sa te duci sa le dai cu ea in cap. Cum poti sa strici munca unor oameni cu scotch ....incredibil.

  11. #491 SP
    Banned tezuka_2014's Avatar
    Quote Originally Posted by C3zar View Post
    Inca unul. Din cauza asta nu mi-au ajuns mie jocurile de vita ca sunt la baiatul asta.

    Andrei Chitescu Calarasi • Anunturi OLX.ro

    Natural Doctrine PS VITA de la 26 lei la 90 lei asta da bisnis.

  12. #492 SP
    Member Zahpeter's Avatar
    A comandat cineva FF Type 0 de la Altex ? Teoretic maine ar trebui sa se lanseze...dar...nu telefon de confirmat precomanda, nu nimic. Trebuie sa-i sun eu sa-i intreb ?

  13. #493 SP
    Member eastbason's Avatar
    Acum inteleg de ce au fost atat de putine CE-uri. Nemernicii astia au scos la pret redus tot ce nu reuseau sa vanda in conditii normale. Sa fim seriosi....cine da pretul intreg pe un produs lipit cu scotch. Si aseara cand am fost in mediagalaxy editia de pc de la Far Cry 4 arata infiorator....

  14. #494 SP
    Member Aliosa's Avatar
    Quote Originally Posted by Zahpeter View Post
    A comandat cineva FF Type 0 de la Altex ? Teoretic maine ar trebui sa se lanseze...dar...nu telefon de confirmat precomanda, nu nimic. Trebuie sa-i sun eu sa-i intreb ?
    Uite aici:

    Quote Originally Posted by solecon View Post
    Ce ma amuza cei de la altex. Vad ca au bagat la precomanda toate cele 3 editii pentru Type-0, acum au si Nightmare Edition... au new Nintendo 3DS Monster Hunter 4 Special Edition!. Cine ii vede chiar zice ca sunt oameni de treaba. Dar nu inteleg de ce mai incearca, si-asa nu o sa onoreze comenzile alea. Ultima mea precomanda la ei a fost pentru Kingdom Hearts 2 Limited si a fost facuta la misto, sa-i dovedesc unui prieten cat de praf sunt. Desigur ca nu au dezamagit si mi-au trimis un mail in care ma anuntau ca produsul e pe stoc, dar nu l-au trimis niciodata .

    @DeathOfArt: Da, cred ca asta voiau sa-mi sugereze cand m-au anuntat ca il au in stoc. Dar tocmai pentru asta facusem PREcomanda, ca sa nu mai fiu nevoit sa fac comanda, cand se lansa jocul. De-asta spun ca sunt amuzanti ca le au de acum. Macar le pun pe site cand se lanseaza si putem sa le luam atunci. Dar nu, ei sunt ambitiosi...precomanda ca la America, tati .

  15. #495 SP
    Member Zahpeter's Avatar
    Wow, eram oarecum constient de Altex (cumpar destul de mult de la ei, dar intodeauna e o aventura, am avut si ocazia sa primesc televizor resigilat la pret de televizor nou ) dar nu ma asteptam la asta. O sa le dau un telefon maine sa-i intreb care e treaba dupa care comand din UK. Comert de 2 lei.

    Multumesc de informatie!

  16. #496 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Aliosa, dupa fiasco-ul cu comenzile anulate si preorder-uri care nu mai vin, eu m-am decis sa apelez la altii. Prin urmare am comandat de aici. Deja am primit de la curier instiintare ca maine mi-l livreaza:

    FINAL FANTASY TYPE-0 HD STEELBOOK EDITION - PS4 - 217.30 RON
    FINAL FANTASY TYPE-0 HD STEELBOOK EDITION - XBOX ONE - 217.30 RON

  17. #497 SP
    Senior Member ilie11's Avatar
    Pai eu ce sa mai zic, comanda mea apare inca *inregistrata*. Presupun ca nu o sa mai primesc nimic. Imi pare rau doar de arma aia de la jocul de Wii

  18. #498 SP
    Junior Member catalin0009's Avatar
    Quote Originally Posted by ilie11 View Post
    Pai eu ce sa mai zic, comanda mea apare inca *inregistrata*. Presupun ca nu o sa mai primesc nimic. Imi pare rau doar de arma aia de la jocul de Wii
    mie imi spui !?!?!?
    abia asteptam sa o incerc

  19. #499 SP
    Member flamer's Avatar
    @ C3zar: http://nl.altex.ro/media/newsletter/...11097745038569 (nu-ti pot rasp pe privat - ai depasit nr max de mesaje primite)

  20. #500 SP
    Member nutzule's Avatar
    Quote Originally Posted by C3zar View Post
    Inca unul. Din cauza asta nu mi-au ajuns mie jocurile de vita ca sunt la baiatul asta.

    Andrei Chitescu Calarasi • Anunturi OLX.ro
    parca sunteti copii, majoritatea "afaceristilor" au cont si pe CG (unde gasesc ponturile cu reduceri), probabil ati facut schimb cu ei candva dar nu va mai amintiti numele, nr de tel, asta macar a pus si numele

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 25 of 283 FirstFirst ... 15 23 24 25 26 27 35 75 125 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 47 Last Post: 10-03-2015, 23:09
  2. Concurs "Hai la Altex/Media Galaxy" By MonkY in forum Concursuri
    Replies: 108 Last Post: 30-08-2014, 22:12
  3. Replies: 2 Last Post: 17-08-2012, 19:52
  4. Replies: 7 Last Post: 24-05-2012, 14:04

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts