Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 6 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 LastLast
Results 61 to 80 of 109

Thread: E3 2009

  1. #61 SP
    Member St Mael's Avatar
    Quote Originally Posted by nightprowler View Post
    ce e de asteptat sa fie anuntat in conferinta celor de la EA ?
    Capul de afis pentru ei e Mass Effect 2.

  2. #62 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    Poze Forza 3
    Forza Motorsport 3 Screenshots: E3 2009 Edition | Galleries | Media | Forza Motorsport
    Nu-mi place din ce am vazut la conferinta pentru ca pare sa o arda spre arcade... Maybe it's just me

  3. #63 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    interviul din Famitsu cu Hideo Kojima. complet Google Translate

  4. #64 SP
    Senior Member SublimingSun's Avatar
    Project Natal blew me the f u c k away... Mi-am imaginat pt. o secunda cum ii bat pe homeless-ii din Condemned 2 si acum vreau sa ma transport in viitor, sa-mi cumpar un "Natal box" din ala mai repede .

  5. #65 SP
    Member zNowkid's Avatar

  6. #66 SP
    Member MSlv's Avatar
    la ce ora e conferinta sony? doar ce am urmarit-o pe cea de la xbox si nu sunt prea optimist... natal e grozav, dar pentru casual gaming si nimic mai mult.

    am vazut si faza cu kojima... si mi-a placut ca aia de la xbox aveau orgasm ca au si ei in sfarsit mgs si se plimba solid snake si cu analoagele lor, si hideo le-a intors-o scurt: "dar cine a pomenit de Solid Snake?" In orice caz, parca mai multa greutate a avut anuntul cu gta4. MGS fara Snake (nici macar in primul sfert de joc, ca in mgs2) nu prea e metal gear solid...

  7. #67 SP
    Member oBL1O's Avatar
    Quote Originally Posted by MSlv View Post
    la ce ora e conferinta sony? ..
    la 21:00

  8. #68 SP
    Junior Member phasola's Avatar
    Conferinta Nintendo e epic fail. Poate o sa anunte ceva spectaculos pe sfarsit dar ma indoiesc.
    Se apropie periculos de cea de anul trecut :B.

  9. #69 SP
    Member MSlv's Avatar
    doamna nu creeaza jocuri din cauza ca nu se prea pricepe sa joace... dar oare poate sa le vanda? Din acelasi motiv, sesigur...

    EA n-a pomenit absolut nimic despre fifa 10, ceea ce e de inteles, astia din SUA nu prea le au cu "soccer"-ul. Si n-am inteles o kestie la ei. S-a spus ceva despre o noua politica la unele jocuri, de a sta 2 ani in development... si se mai spunea despre rotatia studiourilor... asta inseamna ca nu va mai iesi in fiecare an un nou nfs sau ca vor exista versiuni ale jocurilor cu 1 an sau 2 ani de development?

  10. #70 SP
    Junior Member phasola's Avatar
    Style Savvy **** yeah !

  11. #71 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Conferinta asta a reusit doar sa-mi aminteasca sa pun mana sa-mi iau un DSi mai repede

  12. #72 SP
    Senior Member Christien's Avatar
    Mai sunt 36 de minute pana la conferinta celor de la Sony, sa vedem ce noutati vor prezenta.

  13. #73 SP
    Member MSlv's Avatar
    15 minute. inca putin

  14. #74 SP
    Member yoyokid's Avatar
    Nu cred ca vor aduce ceva mai bun decat Natal.Sau daca vor fi asa multe "surprize".

  15. #75 SP
    kkk
    Banned kkk's Avatar
    acuma o da-ti in fanboy-isme

  16. #76 SP
    Member Vami's Avatar
    PSP-ul nou zici ca e un GPS =/

  17. #77 SP
    Junior Member phasola's Avatar
    PSP 250$/€
    wow....

  18. #78 SP
    Senior Member Christien's Avatar
    E clar . Este anul PSP-ului.

  19. #79 SP
    Senior Member Madk91's Avatar
    1 iunie....Ziua Copilului/ Independence day for MGS.
    Sincer am vazut discutiile din thread. Eu unu zic ca nu are rost sa va certati....MGS tot MGS ramane....indiferent de consola.
    Si sa fim seriosi...MSG (tactical espionaje game)! Ceva ma face sa cred ca e "sub acoperire chiar jocul in sine"....poate ne trezim ca apare si pe Wii....


    Am ratat E3-ul....insa am incercat sa caut si eu poze cu Natal...dar nu am dat decat de un Cocosel pe google images.(google- natal game)

  20. #80 SP
    Junior Member phasola's Avatar
    Final Fantasy XIV exclusiv pe PS3.
    WAT?!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 6 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 74 Last Post: 10-08-2009, 11:22
  2. Ce ne va aduce 2009? By G3ox in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 62 Last Post: 27-01-2009, 19:01

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts