Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 9 of 16 FirstFirst ... 7 8 9 10 11 ... LastLast
Results 161 to 180 of 301

Thread: Overwatch

  1. #161 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...inca putin! YOU WILL BE MINE!
    Attached Images Attached Images screenshot_16-11-22_01-03-35-000.jpg

  2. #162 SP
    Senior Member Minimize's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    ...inca putin! YOU WILL BE MINE!
    Chiar nu te inteleg cu Ana pe pc + controller Ai nevoie de precizie cu ea.

    In aceeasi ordine de idei : e aiurea rau ca au eliminat boostul de movement la ultimata.

  3. #163 SP
    Member MultiAmSaPopesc's Avatar
    Probabil ca ei doreau de la bun inceput sa folosesti ultimata ei pe eroi ce deja au mobilitate, nu pe tanci.

  4. #164 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Whatever:



    ...tipa asta n-are ce cauta in acest joc. Sa se duca in saracia ei pt. preselectie la p0rtal 3 si sa ne dea pace

    ---------- Post added 22-11-2016 at 23:34 ----------

    Quote Originally Posted by Minimize View Post
    Chiar nu te inteleg cu Ana pe pc + controller Ai nevoie de precizie cu ea.
    Momentan ma descurc, lumea nu ma injura si primesc si laude (uneori) acum sa vad....ce-i cu sez 3 si ma joc cu mouse + tst.

    Quote Originally Posted by Minimize View Post
    In aceeasi ordine de idei : e aiurea rau ca au eliminat boostul de movement la ultimata.
    Foarte! acum trebuie si mai multa comunicare...ult rein sau d.va doar in timp ce "baga viteza" si ei cu dash sau fly.

    Am inceput sa mai joc si cu Pharah insa...nu-i chiar stilul meu imi place de ea ft. mult dar parca nu-s genu care sa stea in aer mereu. Plus c-am facut niste gafe in trecut, cu ea, si am pieridut cateva meciuri aiurea.

    ---------- Post added 23-11-2016 at 09:33 ----------


  5. #165 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Pe PC sezonul 2 s-a terminat de aproape o ora. Ce sa zic...cam dezamagit de rezultatele finale dar n-am ce sa fac. Is la fel de bun pe cat ii echipa de buna (in 99% toata random).

    READY FOR SEASON3! Astia-s <3
    Attached Images Attached Images sez-3.jpg

  6. #166 SP
    Senior Member Clopotarul's Avatar
    "Overwatch console players LUL" :


  7. #167 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  8. #168 SP
    Banned Templier's Avatar

  9. #169 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    6 wins 3 loss 1 draw si m-o pus in silver frate... 1731

    misto.

    ---------- Post added 01-12-2016 at 16:33 ----------

    Bonus: http://www.facebook.com/OverwatchClu...4733809445665/

    Si chiar am jucat foarte bine o fost meciuri in care n-am murit deloc. Si ei imi dau silver. Foarte dezamagit, ma asteptam macar la gold.

  10. #170 SP
    Senior Member Minimize's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    6 wins 3 loss 1 draw si m-o pus in silver frate... 1731

    misto.

    ---------- Post added 01-12-2016 at 16:33 ----------

    Bonus: http://www.facebook.com/OverwatchClu...4733809445665/

    Si chiar am jucat foarte bine o fost meciuri in care n-am murit deloc. Si ei imi dau silver. Foarte dezamagit, ma asteptam macar la gold.
    Placement matches nu prea au importanta asupra rankului care il obtii la sfarsit . Pleci de la ultimul rank din sezonul 2 si cresti/scazi 100~ puncte indiferent cat de bine/rau te descurci.

  11. #171 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Np, am reajuns la gold (merg spre plat). Sa-i $&^#@ cu placementu lor si mi-am luat si GOLD Biotic Rifle.

    Tre sa recunosc ca-s mai echilibrate meciurile. Acum daca pierd nu mi-e asa ciuda ca stiu c-am facut eu ceva gresit (sau ma rog...stiu unde s-a gresit). Inainte era prea haos era efectiv ruleta sau loto.

    ---------- Post added 03-12-2016 at 01:19 ----------



    ---------- Post added 03-12-2016 at 01:31 ----------


  12. #172 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Hah, ce om

  13. #173 SP
    Senior Member Minimize's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    Hah, ce om
    Nu stiu ce sa zic, cam are dreptate. Ieri am facut un test , placement matches pe un cont fresh, level 30. Am terminat 7-3 ~2680 , deci dupa ce se ghideaza aici daca nu am jucat in sezoanele anterioare ? MMR ascuns , personal skill rating ?. Mentionez ca am avut cam 3 medalii gold average per meci.

  14. #174 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Cand esti bun, esti bun. Fara discutie.

  15. #175 SP
    Senior Member Minimize's Avatar
    Il cunoaste cineva pe Robert - Shadder2k ? Este unul dintre cei mai titrati youtuberi/streamer de Overwatch. Discutabil cel mai bun genji.

    @Ronan : de curiozitate , ce latency ai pe pc ? Pe ps4 nu il pot vedea si uneori am impresia ca ma conecteaza pe server de Usa, este lag simtitor. Roadhog-ul din clipul postat de tine are 5ms latency, consant

  16. #176 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Am intre 20ms si 35ms. Da...pai are 5ms ca ei au servere aproape (ma rog...la ei in tara).

    ---------- Post added 07-12-2016 at 00:25 ----------

    Am dat de curios overwatch console latency (sa vad daca nu exista ceva mod sa-ti arate) si am gasit tone de topicuri si discutii cu probleme (mai ales pe PS4). Wtf? :/

  17. #177 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Stiu ca Overwatch pe PC are servere dedicate, insa nu am gasit nimic despre console.
    Daca pe console este p2p, e clar ca pe ps4 vei avea momente de lag infernal.

  18. #178 SP
    Senior Member Minimize's Avatar
    Vorbim de Blizzard , cu siguranta sunt servere dedicate. Si 20-35ms este foarte bine , ma uitam la unele clipuri ale lui Shadder2k , are ~40ms.

  19. #179 SP
    Senior Member Minimize's Avatar
    Daca intereseaza pe cineva - Win A Custom built Overwatch PC! , daca castig ma mut pe PC . Mi se pare ok si pretul la care se poate cumpara.

  20. #180 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Ala-s eu acum!

    Cele mai follsite cuvinte din overwatch (mai ales in ultima vreme) is: HEAL ME sau BOOST ME! Dar nici un thank you la final! nici din partea jucatorilor si clar nici din partea jocului
    Attached Images Attached Images 15369058_687778061404005_7263354357086317649_o.jpg

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 9 of 16 FirstFirst ... 7 8 9 10 11 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts