Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 11 1 2 3 ... LastLast
Results 1 to 20 of 218

Thread: E3 2015

  1. #1 SP
    Admin MonkY's Avatar

    E3 2015

    Intrucat GDC-ul a trecut, Pax East a zburat si el, urmatorul mare eveniment in gaming (as spune cel mai mare eveniment) al anului va fi E3 2015 (Electronic Entertainment Expo). Desi mai e ceva timp pana atunci (16 - 18 Iunie 2015), m-am gandit ca nu ar strica sa avem deja threadul pregatit si sa discutam pe tema asteptarilor. Personal speram ca Nintendo sa vina sa-si prezinte noua consola la E3-ul de anul acesta, dar se pare ca detalii despre NX vom avea de-abia anul viitor - sau cel putin asa ne "ameninta" Nintendo. Nu stiu daca vom mai vedea o alta consola anul acesta (poate vreo surpriza marca Google, Apple, Amazon sau Samsung?), prin urmare speranta mare se duce spre jocuri noi, titluri super mari.

    Prin urmare, sunt curios care sunt titlurile cele mai asteptate la E3-ul de anul acesta... postati ce v-ati dori sa vedeti, sau ce asteptati cel mai mult de la E3.

    Eu unul as vrea sa vad Fallout 4, Mass Effect 4, Gears Of War 4, Star Wars Battlefront, The Last Guardian, Red Dead Redemption 2, Elder Scrolls 6, Gran Turismo 7, Mirrors Edge 2... cat despre "clasicele" Uncharted 4, Quantum Break, The Division, Halo 5 nici nu mai vorbim. They must be there!

    Programul E3 2015 cu orele convertite pt. Romania (thx Dant3):

    15 iunie
    Bethesda – 05.00
    Microsoft – 19:30
    Electronic Arts – 23:00

    16 iunie
    Ubisoft – 01:00
    Sony – 04:00
    Nintendo –19:00
    Square Enix – 20:00

    17 iunie
    PC Gaming Show – 03:00
    Attached Images Attached Images e3_xbox_vs_playstation.jpg

  2. #2 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Asteptari prea mari.

    Parerea mea e ca decat sa avem ca anu trecut, unde sa anunte multe titluri pentru 2015, marea majoritate fiind deja amanate pentru 2016, as prefera sa anunte 1-2 jocuri bune care se vor lansa in noiembrie anu asta si ma declar multumit.

    Oricum, cel mai probabil vom vedea cam aceleasi jocuri ca anu trecut, cele ce au fost amanate pentru la anu, asa ca nu va faceti sperante prea mari.

  3. #3 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Razvan ne cam inselam sa nu speram de bine. Phil Spencer ne-a "amenintat" cu o groaza de lansari si IP-uri noi. Ca nu se vor lansa anul asta, nu-i bai, ei sa le anunte, sa le prezinte..si apoi vedem noi cum ne descurcam cu rabdarea. Personal sunt 100% sigur ca ambele companii Sony si Microsoft vor avea niste prezentari foarte tari. Bineinteles ca fanii Sony sunt convinsi ca prezentarea Sony va fi "cea mai tare" !

  4. #4 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    "Cea mai tare din parcare"
    As vrea si eu sa vad un Fallout 4 si un Mass Effect 4, si un demo nou la U4 daca se poate pls, in rest...nu ma intereseaza ce va fi va fi, cat mai multe jocuri noi daca se poate ar fi perfect

  5. #5 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Eu sper din tot sufletul sa ma insel, desi parca mai mare e surpriza cand apare un joc neanuntat, fara super hype in juru lui, ca sa nu te poata dezamagi, decat sa astept 2-3-4 ani si sa nu se ridice la inaltimea asteptarilor.

    Asa ca parca as spera la un E3 mai saracacios, urmand sa ne surprida placut la aparitie, decat 100 de demo-uri si trailere, in care sa vedem tot jocu, iar cand apare sa fim suprasaturati de el.

  6. #6 SP
    Banned cryyo's Avatar
    Cel putin, cat priveste Uncharted 4, NU mai vreau sa vad nimic pana nu il bag in consola. Nu ma pot abtine sa ma uit la trailere sau demo si iar imi stric posibilitatea de a fi surprins. La polul opus e The Last Guardian despre care as vrea sa aud cat mai multe. Parca ar fi bau-baul acestor evenimente, apare, nu apare, ne sperie, nu ne sperie.

  7. #7 SP
    Senior Member OlBlueEyes's Avatar
    Consola noua ? Doar daca vin cu ceva NexT gen nu Gadget-URI care joci de pe Cloud cum e cea de la nvidia care după părerea mea e fail din fașa .

  8. #8 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    O sa vedem 100% 30min de gameplay din Metal Gear 5. Asa a facut mereu Kojima si deja mi-e groaza ca o sa vreau sa ma uit, dar in acelasi timp nu o sa vreau sa ma uit

    De la Uncharted nici eu nu mai vreau sa vad nimic, sper la un Elder Scrolls, dar cum sunt ocupati cu online-ul e mai probabil un Fallout 4. Sper sa schimbe naibii motorul grafic ca e acelasi de la Oblivion. Vreau si eu true next-gen de la Bethesda indiferent ca e vorba de Fallout sau TES. Ca sa fiu sincer as vrea intai Fallout, in felul asta TES e al doilea si le iese mai bine. Poate anunta un Dishonored 2

    The Last Guardian? Voi inca mai credeti in povesti de genul? Atunci eu astept Half Life 3.

    Presimt ca pe langa clasicele shootere "consacrate" o sa fie un E3 concentrat mult si pe DLC-uri si porcarii de genul. Eh, vedem...

  9. #9 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    teaser Gears 4, mai mult ca sigur ca nu vom vedea gameplay

  10. #10 SP
    Junior Member catalynu's Avatar
    vom vedea sigur gameplay la FIFA 16

  11. #11 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Astept Red Dead Redemption 2, The Last Of Us 2... Nici un nou Elder Scrolls nu ar strica...

  12. #12 SP
    Member ymess's Avatar
    Star Wars Battlefront, am inceput sa sar in sus anul trecut cand au lansat teaserul anul trecut.

  13. #13 SP
    Member b615dub's Avatar
    Pacat ca nu sunt acolo ca faceam galerie: NFS, NFS, NFS

  14. #14 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Stai linistit ca iese NFS anu asta. EA lucreaza din greu, chiar si in sediul din Bucuresti

  15. #15 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    da chiar EA are sediu langa AFI , m-am mirat prima data cand l-am vazut.

    eu astept lucruri noi de la acest E3 , nu stiu ceva spectaculos cum este quantum break dar pe ps4 si cu alt nume, nu stiu , vreau sa fiu surprins caci de restul ..tot vin , AC nou , BF5 ..in fine

  16. #16 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Eu (sa nu radeti) mai sper si la un Heavenly Sword. Nu stiu de ce...

  17. #17 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Pai si eu sper de vreo 7 ani dar degeaba. Oricum Ninja Theory lucreaza la jocul ala tot cu o tipa ca protagonista, imi scapa numele. Am mari sperante, mai ales dupa ce au creat cobatul excelent din DMC.

  18. #18 SP
    Junior Member ignatel's Avatar
    Poate se aude ceva si de Mafia 3

  19. #19 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Quote Originally Posted by ignatel View Post
    Poate se aude ceva si de Mafia 3

  20. #20 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Hai cu Doom-ul!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 11 1 2 3 ... LastLast

Similar Threads

  1. F1 2015 By Zero in forum Console Club
    Replies: 16 Last Post: 15-07-2016, 15:44
  2. Brutal Assault 20 (2015) By RonanN1 in forum Travel & Fashion
    Replies: 2 Last Post: 11-08-2015, 12:28
  3. Programul E3 2015 By Dant3 in forum Console News
    Replies: 13 Last Post: 11-06-2015, 02:31
  4. PS Vita in 2015 By nire in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 2 Last Post: 24-02-2015, 13:04

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts