Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Hey there!

It looks like you're enjoying Console Games but haven't created an account yet. Why not take a minute to register for your own free account now? As a member you get free access to all of our forums and posts plus the ability to post your own messages, communicate directly with other members and much more. Register now!

Already a member? Login at the top of this page to stop seeing this message.

---

Hello!

Se pare ca iti place Console Games insa nu ti-ai creat inca un cont. Pentru a beneficia de toate avantajele iti ia doar un minut sa te inregistrezi si este gratuit. In plus ca membru poti accesa nelimitat toate functiile acestui website, comunica direct cu ceilalti si participa la concursuri, tournaments, arcade, etc. Multumim anticipat pentru intelegere ! Inregistreaza-te acum !

Daca esti deja membru ConsoleGames.ro si inca iti apare acest mesaj, te rugam sa te loghezi cu userul si parola pentru a nu mai fi deranjat. O zi buna !

Page 16 of 23 FirstFirst ... 6 14 15 16 17 18 ... LastLast
Results 301 to 320 of 450

Thread: Call of Duty: Black Ops III

  1. #301 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    A downloadat jocul ceva cand a facut sinc insa am jucat toata ziua si nu am avut probleme...

  2. #302 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Ce face omu' la 1 dimineata
    Attached Images Attached Images 20151112010101.jpg

  3. #303 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    umbrella corporation?

  4. #304 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Da si evident cu sange o sa mai modific chestii dupa ce ajunga acasa de la servici ca mi-au mai venit idei de embleme, lol. Vreau in weekend sa.mi fac si pt. cateva arme, cu STARS.

  5. #305 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Pharo(smg) pt. run&gun si H.I.V.E.
    Attached Images Attached Images fri_nov_13_18-20-19_utc2b0200_2015.png

  6. #306 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    I-ai macelarit

  7. #307 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Daca pui silencer pe arma intri in ei ca in branza.

  8. #308 SP
    Member Downshifting's Avatar
    De la update-ul de ieri (33.16.18) ma baga numai in lobby-uri in care toata lumea are 2 sau maxim 3 bare de conexiune, inclusiv eu. Pana ieri, mergea perfect, toti aveam 4 bare. Vi s-a intamplat la fel? Joc pe PS4.

  9. #309 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Putem planifica acolo intalniri, etc. pt. noi astia care-l jucam pe XO iar acest topic sa ramana pt. discutii generale

    ---------- Post added 15-11-2015 at 00:45 ----------

    LIVE!!! Call of Duty: Black Ops III Tournament | Totino's Invitational - Twitch

  10. #310 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    N-am inteles nimic din story. Incredibil ce tampenie, dar dpdv al gameplayului e super-distractiv.

  11. #311 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Haha story ce story!? E varza campania, cea de anul trecut a fost cu enspe clase mai buna. Insa multiplayerul e fun, mult mai bun decat AW de anu trecut, unde topaiau toti cu jetpackuri peste tot ca nu mai intelegeai nimic
    Anul asta au adus mult mai multa varietate cu toate clasele astea din mp, cu diferite puteri si costume de deblocat, hartile is mai misto, si armele mi se par foarte bine balansate, am incercat o gramada si cu toate se poate juca bine. "War machine FTW"
    In weekend am descoperit perkul de wall hack: Awareness, asta daca jucati cu headphones binenteles. Se aud pasii inamicilor de la 15-20 de metri

  12. #312 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    Quote Originally Posted by Rasko View Post
    N-am inteles nimic din story. Incredibil ce tampenie, dar dpdv al gameplayului e super-distractiv.
    Dar ai vazut cum se misca norii in campanie?

    Dead Ops ati jucat?

  13. #313 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Profitati cat puteti de VMP, cred ca-i cea mai buna arma din joc momentan. Parca vad ca urmeaza nerf lol.

  14. #314 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    E buna de aproape, mi se pare ca are cel mai scurt time to kill, dar la departare e slaba, nu reuseam sa nimeresc mai nimic cu ea. Eu prefer auto rifles, am rezultate pozitive mai tot timpul cu ele pe cand cu smg-urile nu-mi iasa tot timpul, depinde de harti
    Dead ops e fun, dar solo e cam greu, nu am reusit sa ajung prea departe, in co-op probabl ca e mai usor si poti sa rezisti mai mult.

  15. #315 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Quote Originally Posted by iry View Post
    Profitati cat puteti de VMP, cred ca-i cea mai buna arma din joc momentan. Parca vad ca urmeaza nerf lol.
    Poti fi sigur, daca nu acum la primul DLC cand vor baga o arma noua...
    Arma mea favorita este kn-ul aka ak-47 este foarte versatila, iar daca deblochezi rapid fire se apropie de un smg.

  16. #316 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Eu zic ca M8a7 e op. Am pus mana pe ea aseara si mi-a crescut K/D ul instant in meciurile urmatoare, facand peste 30 de killuri in TDM cateva meciuri la rand. That thing is a freaking laser, nu are recul deloc
    Nu am putut sa ma abtin sa nu o deblochez permanent la prestige, vreau sa profit de ea cat mai mult pana nu o nerfuiesc astia

  17. #317 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Inca nu am apucat sa joc cu M8a7...am fost ocupat sa fac gold pt kn, dar am sa o incerc.

  18. #318 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Va dau cu Argusu' de nu intelegeti nimic 10 fac din 10 focuri

  19. #319 SP
    Member Iarba's Avatar

  20. #320 SP
    Member snpz's Avatar
    gg 4 in a row.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 16 of 23 FirstFirst ... 6 14 15 16 17 18 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 16-06-2015, 06:16
  2. Replies: 18 Last Post: 06-05-2015, 22:49
  3. Replies: 0 Last Post: 27-04-2015, 01:07
  4. Replies: 0 Last Post: 21-06-2011, 17:59

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts