Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 21 of 23 FirstFirst ... 11 19 20 21 22 23 LastLast
Results 401 to 420 of 450

Thread: Call of Duty: Black Ops III

  1. #401 SP
    Senior Member Florin85's Avatar
    Floris30k id ps4 pentru BO3 online.Intru online în fiecare seara.

  2. #402 SP
    Junior Member phaze0r's Avatar
    Weekendul asta am fost deturnat de oameni si doze de bere, dar mai sunt 2 weekenduri de Challenge Division. Va dau add diseara pe PS4 si incingem niste noobi (n-am DLCul, asa ca no tryhards in my lobbies har har har).

    PS. Da, cand joci solo pierzi in 80% din partide, oricat de bine ai juca. D-aia nu trebuie sa joci solo BO3

  3. #403 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Cei care au dlc-ul pe ps4: merita 15€ hartile din dlc-ul Awakening?

  4. #404 SP
    Junior Member sergiuvl's Avatar
    Quote Originally Posted by BizZare View Post
    Cei care au dlc-ul pe ps4: merita 15€ hartile din dlc-ul Awakening?
    Si tacerea e un raspuns


    Sent from my Nokia 3310

  5. #405 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Merita daca stii ca ai sa-l joci mai des si ai prieteni care au DLC-ul si nu vrei sa-i blochezi in a juca content nou cand esti cu ei in party. Desi probabil prietenii ar fi mai bucurosi sa fie grupati cu cei care nu au dlc-ul ca se zvoneste ca ar fi mai usor si mai multi noobi intre cei fara dlc. Eu unul am simtit ceva diferente in sesnsul ca dau mai des de meciuri grele de cand am luat dlc-ul decat intalneam inainte.
    Hartile is acceptabile, nimic stralucit la ele, mie imi plac 2 din cele 4, cea cu parcul de distractii (Splash) si cealalta mai mare (Rise). Celelalte 2 is mai mici si au spawnuri cam aiurea, mai ales cea remake de pe avion (Skyjacked) unde se schimba spawnul odata la 10 secunde

  6. #406 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  7. #407 SP
    Member justamodel's Avatar

  8. #408 SP
    Junior Member sergiuvl's Avatar
    Quote Originally Posted by justamodel View Post
    weekendul asta devin master ))

    Thanks for the info



    Sent from my Nokia 3310

  9. #409 SP
    Junior Member Vader's Avatar
    Are cineva idee de ce tot primesc "Lost connection to host"? E prima data cand am probleme mari cu online-ul in bops3, ori ma deconecteaza in timpul meciului, ori e un lag infernal. La net de 1 Gbps prin cablu, nu ar trebui sa faca probleme.

  10. #410 SP
    Senior Member Florin85's Avatar
    E lag . Mulți avem problema , mai ales în week-end .

  11. #411 SP
    Member BlackSnake's Avatar
    Nu conteaza ce conexiune aveti cand jucati Call of Duty. 1 Mbps sau 1Gbps e lag oricum in majoritatea meciurilor la Blops 3.

  12. #412 SP
    Senior Member TiBiKiMiR's Avatar
    In zilele mele bune...fac prapad
    Attached Images Attached Images call-duty-_-black-ops-iii_20160226181513..jpg

  13. #413 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Quote Originally Posted by C3zar View Post
    Nu conteaza ce conexiune aveti cand jucati Call of Duty. 1 Mbps sau 1Gbps e lag oricum in majoritatea meciurilor la Blops 3.
    Ai pe jumatate dreptate. Adica lagul nu tine exact cont de netul ce il ai, eu am de 1 Gbps si tot am intampinat lag uneri si asta presupun ca se intampla fiindca host-ul care e ales nu e bun tot timpul. Insa in ultimele saptamani jocul a mers foarte bine in 90% din meciurile ce le-am jucat. Doar cand mai iasa cate un server patch pt 2-3 ore se intampla sa fie lag dupa care isi revine. Cel putin asta a fost experienta mea.

  14. #414 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Am farmat si am deschis 6 cutii la ultima mi-a picat si mie o arma
    Attached Images Attached Images 2016-03-01_00001.jpg

  15. #415 SP
    Junior Member sergiuvl's Avatar
    Quote Originally Posted by BizZare View Post
    Am farmat si am deschis 6 cutii la ultima mi-a picat si mie o arma
    Nice! Real nice !


    Sent from my Nokia 3310

  16. #416 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Din pacate e folositor doar in HARDCORE, in CORE mai bine joci la cutit decat cu Marshal

  17. #417 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Eu doar butterfly knife am prins pana acum...prestige max+ cu peste 200 de cutii dinalea de 30 deschise pana acum cred, daca nu chiar mai multe, nu am stat sa le numar. Pacat ca au recurs la sistemul asta de RNG tampit (read=money-hungry system), eu nu am sa le dau bani pe cod points niciodata, in schimb daca le-ar fi vandut separat la niste preturi modice (2-3 dolari/arma) as fi cumparat cu siguranta cateva, asa sa se spele pe cap cu ele.

  18. #418 SP
    Senior Member TiBiKiMiR's Avatar
    Mie mi-a picat MXGarand de 2 ori

  19. #419 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Am "cules" un MxGarand de la un inamic si mi se pare identic cu Sheiva...

    ---------- Post added 03-03-2016 at 16:16 ----------

    Dupa jumatate de an s-au gandit sa modifice stattrak-ul ala...
    https://youtu.be/tcqeuTxj87E

  20. #420 SP
    Senior Member TiBiKiMiR's Avatar
    Nu-mi place deloc cum arata culorile acestui stattrak Imi placea mult mai mult cel dinainte...as fi preferat sa ramana asa cum a fost

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 21 of 23 FirstFirst ... 11 19 20 21 22 23 LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 16-06-2015, 06:16
  2. Replies: 18 Last Post: 06-05-2015, 22:49
  3. Replies: 0 Last Post: 27-04-2015, 01:07
  4. Replies: 0 Last Post: 21-06-2011, 17:59

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts