Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 6 1 2 3 ... LastLast
Results 1 to 20 of 114

Thread: FarCry Primal

  1. #1 SP
    Senior Member dark18's Avatar

    FarCry Primal




    Exista acest teaser pe canalul lor de YouTube de mai bine de cateva ore. Videoclipul este live si da zoom-out o data la ceva timp.

    Oare ce joc va fi?

    IGN Turkey au dezvaluit din greseala despre ce joc este vorba pe contul lor de Twitter.



    Far Cry Primal'dan ilk görseller geldi http://fb.me/2cakV7S6P
    Attached Images Attached Images proxy.jpg

  2. #2 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Se numește Far Cry Primal

  3. #3 SP
    Senior Member dark18's Avatar
    Pai asta am vazut si eu la cei de la IGN Turkey... dar tot am sperat sa fie altceva, dar nu Far Cry . Un nou IP sau poate ceva legat de Prince of Persia.

  4. #4 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Farcry Primal? First person cu sageti, sulite, buzdugane si rasturnat de stanci peste mamuti? Cool man cool!

  5. #5 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Dar se stia de ceva timp ca urmatorul Far Cry va fi in preistorie. Dar poate nu se refera la el ci la un concurent direct pentru Horizon: Zero Dawn

  6. #6 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    Nu, e far Cry 5.

  7. #7 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Alt FPS... Astea apar ca ciupercile dupa ploaie, parca s-au tacanit toate companiile. Am jucat si eu cu placere destule FPS-uri, dar ce-i prea mult nu-i sanatos.

  8. #8 SP
    Member theusher's Avatar

    Ubisoft Montreal’s next Far Cry game is a Stone Age-era open world game called Far Cry Primal, and it launches for PS4 and Xbox One on February 23, 2016. A PC release will follow in March, 2016.

    Set in 10,000 BC, Far Cry Primal follows Takkar, "a seasoned hunter and the last surviving member of his hunting group." As players survive in the land of Oros, "they will have to craft weapons and tools partly from the bones of slain beasts, hunt for food, master fire, fend off fierce predators and face off against other tribes to conquer Oros."



  9. #9 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    din punctul meu de vedere ubisoft s-a bazat mereu pe genul de "aventura" , mie imi place ideea

  10. #10 SP
    Member AndreiRobert6's Avatar
    One big happy ****.
    Sunt complet dezamagit de noul joc.

  11. #11 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    Arata ca far cry 4 care arata ca far cry 3 cu skinul schimbat
    Si sunt sigur ca va fi ca in secvebtele in care erai drogat in fc4
    Ciorba de potroace

  12. #12 SP
    ACT
    Member ACT's Avatar
    Daca jocul asta are loc in preistorie, ma intreb de cate arme o sa dispunem. Sper sa nu ma insel, dar far cry se poate traduce "drum lung". Cum o sa ne deplasam rapid daca nu avem masini? oricum, imi surade ideea. E bine venit atata timp cat nu-si are povestea in anul 2070

  13. #13 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Nu-si merita numele de Farcry, pai toata seria a fost cu pac pac, pistoale si pusti. Asta e cu bete!

    @EspiritusSanctus bucurate ca asta nu e FPS ci FPT. Si prin FPT ma refer la first person thrower(pietre, bolovani, sulite, ciocane cu cap de piatra)

  14. #14 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Nu arata ca FC 4 sau 3. Au mai desaturat putin imaginea si au umblat putin la iluminare. + de asta, daca lasa dept of field-u asta (sa fie in blur ce nu e focusat) va arata foarte bine.

    Nu pot sa spun ca ma deranjeaza ca va fi ca portiunile alea din FC4, pentru ca au fost oarecum fun, dar parca nu-mi imaginez un joc FC fara arme adevarate... Mie nici armele din 4 nu mi-au placut.
    Tot 3-u ramane favoritul meu.

    Oricum, pentru mine, daca ar scoate un Far Cry cu mod 3rd person ar fi genial. Chiar si asta nou, chiar si 4 remasterizat sau 3. Asa m-am saturat de FPS-uri...

    LE: Incredibil este faptul ca iese in februarie... Nu inteleg de ce nu si-au luat si 2016 pentru polish. Ar fi fost super ok sa-l scoata in septembrie/octombrie.

  15. #15 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Pana la urma e ceva "nou" nu tot atata pac-pac. Arata bine, imi place seria Far Cry dar SPER DIN TOT SUFLETUL sa nu fie la fel ca fiecare joc facut de Ubi cu Turnuri, colibe, munti etc pentru a descoperii o zona ca deja m-am acrit sa ma catar atata.

  16. #16 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    In asta gasesti ceva animal care nu mai exista si cand il mananci o sa te teleportezi undeva in viitor, ceva gen Fundatia. Prevad

    Cred ca il scot asa repede ca a putut si Bethesda si de ce nu si ubi?

  17. #17 SP
    Senior Member Mayhem's Avatar
    Mie imi place noua directie in care merge jocul, armele nu trebuie sa fie prea multe dar sa fie bine gandite si fun 2 play si mamutii sa nu mi-i dea in DLC in rest se pot face povesti bune si in preistorie, sunt curios cum se va realiza comunicarea, ma gandesc la ceva gen sa predomine mimica si gesticularea.

  18. #18 SP
    Member AndreiRobert6's Avatar
    Dar apre peste 4 luni .Nu este cam mic timpul de dezvoltare?

  19. #19 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Ma bucur nespus sa vad ca nu vedem un Far Cry 3.2, ultimul (asa zisul 4), m-a dezamagit enorm fiind prea putin diferit fata de FC3. Vreau sa vad mai multe decizii curajoase precum cea facuta cu acest Primal.

  20. #20 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Mie îmi place idea, sunt sătul de modern day shooters.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 6 1 2 3 ... LastLast

Similar Threads

  1. Primal Carnage: Genesis By ReNeGaDe124 in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 28-10-2014, 00:49
  2. Replies: 0 Last Post: 18-06-2014, 09:17
  3. Replies: 0 Last Post: 26-03-2013, 10:46

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts