Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 6 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast
Results 21 to 40 of 114

Thread: FarCry Primal

  1. #21 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Imi place ce vad, dar nu inteleg de ce nu au scos jocul asta ca un nou IP!?
    Iar Dan Hay imi inspira incredere, el s-a ocupat si de Far Cry 3. Doar timpul ne va lamuri cand de bine va fi pus in practica acest concept deosebit.

  2. #22 SP
    Member zoli86's Avatar
    Jocul arata bine si ma bucur ca mai sunt doar 4 luni pana la lansare, dar totusi Ubisoft...Unde este Blood Dragon 2?

  3. #23 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Momentan nu stiu ce sa cred, am prea multe intrebari:
    In loc sa arunci cu grenada, arunci cu stupul de albine?
    In loc de planor, imblanzesti un pterodactil?
    In loc de turnurile de radio te urci in bananieri?
    Dar "amele" vor avea animal print camo?

  4. #24 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  5. #25 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Akita, akita! Tumak.......Loana!

  6. #26 SP
    ymy
    Member ymy's Avatar
    Quote Originally Posted by BizZare View Post
    Momentan nu stiu ce sa cred, am prea multe intrebari:
    In loc sa arunci cu grenada, arunci cu stupul de albine?
    In loc de planor, imblanzesti un pterodactil?
    In loc de turnurile de radio te urci in bananieri?
    Dar "amele" vor avea animal print camo?
    Apropo de arme, probabil upgradeul la sageti si sulite cu varf din os, va fi doar obsidianul, ca de fier nu poate fi vorba in epoca de piatra.

  7. #27 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    Din punct de vedere istoric era interesant daca plasau actiunea undeva spre sfarsitul neoliticului. Atunci oamenii incepeau sa foloseasca tot mai mult metalele, in special cuprul si bronzul, apropiindu-se de epoca eponima. Si astfel ar fi putut justifica evolutia unor arme.

    PS: si cercetand un pic ar putea justifica si existenta sporadica a unor mamuti care au disparut spre inceputul epocii geologice a Holocenului (care din punct de vedere istoric corespunde cu neoliticul si inceputul epocilor metalice)

  8. #28 SP
    Member vladthegamer's Avatar
    Cartonaș roșu pentru Ubisoft!
    Attached Images Attached Images far-cry-primal..jpg

  9. #29 SP
    Banned cryyo's Avatar
    Nici pomeneala, Sid urmeaza fub forma de DLC. Extra content, Scrat.

  10. #30 SP
    Senior Member Razzosinni's Avatar
    Corect.

  11. #31 SP
    Senior Member Mayhem's Avatar
    +Eddie si Crash

  12. #32 SP
    Senior Member Clopotarul's Avatar
    Far Cry Primal Gameplay Walkthrough – Developer Commentary


  13. #33 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Paleta de culori aleasa, iluminarea si depth of field-ul imi plac. Ramane de vazut ce ofera jocu, mai mult de atat. Ca grafic, e la nivelul FC 4.

    Ce e tare, e ca au renuntat la radio towers (dar avem bonfire ) si au schimbat destul de mult mecanica de actiune. Acum chiar pare ca trebuie sa te gandesti inainte si sa folosesti animalele.

    Oricum, pare mai slow paced si mult mai interesant decat 4 (care a fost doar un alt 3).

    Totusi, nu prea inteleg de unde avea bufnita aia fire bombs...

    Overall, cam SF si cred ca s-au inspirat putin din DLC-urile lui AC III.

    ---------- Post added 04-12-2015 at 09:22 ----------



    ---------- Post added 04-12-2015 at 09:58 ----------

    Si un Preview de la GameTrailers:

  14. #34 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Îmi place din ce am văzut. Tot în stilul la 3/4 cu câteva modificări și mai primal, care este ok pt mine. Prea multe arme moderne în ultima vreme.

  15. #35 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Imblanzesti un lup in 3 secunde, si ai o bufnita care arunca bombe . Pass
    Same old game, cu un alt skin.

  16. #36 SP
    Member em1n3m16's Avatar
    Era asa de greu sa bage cateva specii de dinozauri pe acolo? ideea initial mi se parea foarte buna da din gameplay-uri meeh am vazut ca omorea un mamut din cateva lovituri de bata dinaia plus ca mamutii aia i-au facut de dimensiunea unui elefant, lupii la fel.....au luat animalele din far cry 3/4 si le-au pus ceva par in plus si aia e

    Nici ca s-au chinuit prea mult

  17. #37 SP
    Member seven1994's Avatar
    Cam asa evolueaza gaming-ul asta,schimbi putin paleta de culori,mediul si aia e,alt joc,alti bani.Ex far cry,Assassins creed,fifa si lista cred ca poate continua.Eu sincer,Far cry 3 l-am jucat cu placere(povestea super ok).In 4 a fost o poveste care pe mine nu m-a capturat deloc.L-am jucat in graba,sa fie terminat si sa il vand.Cred ca puteau scoate mult mai mult.

  18. #38 SP
    Member daviddd's Avatar
    Quote Originally Posted by em1n3m16 View Post
    Era asa de greu sa bage cateva specii de dinozauri pe acolo? ideea initial mi se parea foarte buna da din gameplay-uri meeh am vazut ca omorea un mamut din cateva lovituri de bata dinaia plus ca mamutii aia i-au facut de dimensiunea unui elefant, lupii la fel.....au luat animalele din far cry 3/4 si le-au pus ceva par in plus si aia e

    Nici ca s-au chinuit prea mult
    lol, dinozaurii nu au trait in aceeasi perioada cu oamenii; prin urmare nu aveau cum sa fie in joc. Also, "omora" nu "omorea".

  19. #39 SP
    Member Mishy's Avatar
    ^ Mi se pare amuzant cum ai zis ca dinozaurii nu au trait in aceeasi perioada cu oamenii si nu au cum sa fie in JOC, dar de ce, nu e voie?

  20. #40 SP
    Member em1n3m16's Avatar
    lol, dinozaurii nu au trait in aceeasi perioada cu oamenii; prin urmare nu aveau cum sa fie in joc. Also, "omora" nu "omorea".
    aaa si bufnita care arunca nu stiu ce grenazi e tare realista a? ma lasi frate.....era mult mai interesant sa fi fost si ceva dinozauri pe acolo

    l"omora" nu "omorea".
    Ma bad....you are a genius

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 6 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast

Similar Threads

  1. Primal Carnage: Genesis By ReNeGaDe124 in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 28-10-2014, 00:49
  2. Replies: 0 Last Post: 18-06-2014, 09:17
  3. Replies: 0 Last Post: 26-03-2013, 10:46

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts