Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 6 of 18 FirstFirst ... 4 5 6 7 8 16 ... LastLast
Results 101 to 120 of 354

Thread: Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands

  1. #101 SP
    Member Hansel31's Avatar
    un cod pentru ps4 mai are careva?

  2. #102 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    eu am testat putin , ce sa zic : LOL ! )

  3. #103 SP
    Member Hansel31's Avatar
    e varza?

  4. #104 SP
    Member ragnarlodbrok23's Avatar
    Daca mai are cineva un cod in plus, id-ul meu este: cdt1923

  5. #105 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Quote Originally Posted by Hansel31 View Post
    e varza?

    Intr-un cuvant ?!

    Da.

  6. #106 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Nu-mi place. E basit rau, scuzati-mi expresia.

  7. #107 SP
    Member ragnarlodbrok23's Avatar
    De ce mai exact ?

  8. #108 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Jocul asta are doar co-op, CA nu vad nimic de MP ?

    Sent from my EVA-L09

  9. #109 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Nimic. Sp sau coop.
    E plin de bug-uri...si o mecanica putin cam ciudata.
    https://youtu.be/aN_bw72zAu0

  10. #110 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Toata lumea-si da cu parerea in 2 cuvinte

    Jocul e chiar foarte tare si livreaza cam ce au promis. Da, fiind un Beta, e plin de glitch-uri si mici bug-uri, dar arata formidabil pentru marimea hartii, lumea este plina de viata si daca treci peste neajunsurile versiunii beta, este un joc destul de fun cu prietenii.

    Dpdv grafic, consider ca mai au de lucrat la calitatea texturilor, dar jocul arata bine, ciclul noapte-zi este foarte bine facut si este o diferenta enorma in a face o misiune ziua pe soare sau dimineata/seara pe ploaie, cand este totul gri.

    Inamicii reactioneaza destul de bine, putin cam agresiv uneori si nu e genul de joc pe care sa-l joci ca pe GTA Online sau The Division si in niciun caz Call of Duty style. Cand esti in misiune, il joci ca pe un Splinter Cell open world.

    Coordonarea este cheia si nu te apuci sa omori un inamic pana nu te asiguri ca nu are cine sa-l vada.

    Harta este absolut imensa si plina de lucruri de facut. Customizarea personajului este ceva mai complexa fata de The Division, dar totusi destul de limitata. Poti alege dintre 11 (parca) tipuri de chipuri si multe elemente de vestimentatie.

    Am jucat app 3h azi si pe langa explorat si fugit de "garda", am reusit sa fac destul de multe lucruri fun.

    Pentru mine e clar. Daca Division mi-a mancat peste 100h, aici sunt sigur ca o sa pierd cel putin tot pe atat. Pre-order digital

  11. #111 SP
    Member Darthstone's Avatar
    Subscriu la ce zic colegii de mai sus. E varza jocul. De la buguri, la lag, freeze și la sistemul cretin al celor de la Ubisoft. Nici nu apucam sa ma joc bine că mă întrerupea jocul sa caute parteneri de joacă și mă teleporta la naiba. E un fel de Division in universul Ghost Recon. Un mmo cretinizat open world care probabil e plin de chestii de umplutura. Nu înțeleg care e obsesia ăstora de la Ubisoft să facă orice joc mmo in loc sa facă ceva sp de calitate.

  12. #112 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Uhm... nu ca as fi Gica Contra, dar stii ca poti sa DEZACTIVEZI aia cu "teleportatul", nu?
    Also, recomand sa jucati pe ultimul nivel de dificultate. Te cam obliga sa-l joci stealth si cu grija, stiind ca daca au sarit pe tine te-ai dus naibii, ii mai da un thrill.

  13. #113 SP
    Senior Member AlanPoe's Avatar
    O curiozitate: se poate face shoulder swap? Sau se schimba automat in functie de directia in care te-ai inclinat in spatele ultimului cover folosit?

  14. #114 SP
    Junior Member androi's Avatar
    Daca mai are cineva vreo invitatie pentru PS4 sau PC as dori si eu una. Din cate vad online arata destul de fun, dar e clar ca nu avea cum sa fie extraordinar.

  15. #115 SP
    Member snpz's Avatar
    Eu unul îs mulțumit de cum e jocul, având în vedere ca e beta și se poate îmbunătăți. Am jucat 4 ore co op cu booti, nu mai am ps plus. Când apare primul discont la joc e achiziție sigura😀

    Trimis de pe al meu D6503 folosind Tapatalk

  16. #116 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Quote Originally Posted by AlanPoe View Post
    O curiozitate: se poate face shoulder swap? Sau se schimba automat in functie de directia in care te-ai inclinat in spatele ultimului cover folosit?
    Se poate face in orice moment swap-ul (cam depinzi de el oricum).

  17. #117 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Mie unul mi se pare fun jocul... Sigur.. nu l-as lua la 60$ dar cu primul discount merita achizitia. Am jucat vreo 4 ore coop si pe langa micile bug-uri (totusi e in beta jocul) si controlul umpic iffy (la care te obisnuiesti cu timpul) chiar n-am ce sa reprosez dar na, gusturile nu se discuta. Dpdv grafic se vede foarte bine (pe ps4). Pe langa caracter mai poti sa-ti customizezi si armele, le pui tot felu de gadgets si de culori etc..

    Recomand sa jucati cu microfon: jocul are alt farmecat cand va sincronizati sa sniperiti 4 inamici odata

  18. #118 SP
    Senior Member AlanPoe's Avatar
    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    Se poate face in orice moment swap-ul (cam depinzi de el oricum).
    Cum? Ca n-am gasit buton pentru asta. Doar environment related. Eu asta intrebam.

  19. #119 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Pe Xbox se apasa pe RB, deci banuiesc ca pe PS4 e R1, cand ai arma ridicata.

  20. #120 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Cateva print screens facute aseara.
    Attached Images Attached Images screenshot-original-7-.png screenshot-original-6-.png screenshot-original-4-.png screenshot-original-3-.png screenshot-original-2-.png screenshot-original-1-.png screenshot-original.png screenshot-original-5-.png

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 6 of 18 FirstFirst ... 4 5 6 7 8 16 ... LastLast

Similar Threads

  1. Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint By razvanrazy in forum Console Club
    Replies: 93 Last Post: 08-12-2021, 21:39
  2. Replies: 0 Last Post: 16-06-2015, 03:27
  3. Replies: 9 Last Post: 23-01-2013, 18:23
  4. Replies: 0 Last Post: 09-12-2011, 11:10
  5. Replies: 1 Last Post: 24-09-2011, 20:12

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts