Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 9 of 63 FirstFirst ... 7 8 9 10 11 19 59 ... LastLast
Results 161 to 180 of 1249

Thread: Battlefield 1

  1. #161 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Cum e grafica fata de ce ai vazut pe Youtube pana acum?

    Trimis de pe al meu SM-G930F folosind Tapatalk

  2. #162 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Arata destul de bine

  3. #163 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Acum cica poti sa inregistrezi gameplay/sa share-uiesti screenshot-uri. Cand ai timp fa-ne si noua un videoclip.

    Trimis de pe al meu SM-G930F folosind Tapatalk

  4. #164 SP
    Senior Member Mayhem's Avatar
    Daca ii place lui poiuyt m-am linistit, day one buy.
    Cat despre tancuri, eu cred ca sunt la fel ca daca stai bine si te gandesti numai de cate ori te plimbai linistit pe maidan si te-ai vazut apoi facut bucati de cate un turist cu C4 sau vreun nebun cu un rpg tintit fix in partea din spate unde e cel mai vulnerabil, la fel de repede era pa tancu.

  5. #165 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    pe ce criterii se selecteaza?
    sa nu uitam ca poiuyt_bimmer are o gramada de ore in BF4 si probabil conteaza si asta. Si eu m-am inscris dar nu am primit nimic pe e-mail.

  6. #166 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    da , am peste 2000 de ore dar nu cred ca asta-i neaparat un criteriu caci mai am prin lista tot asa cu atatea ore si nu au primit.

    Mayheme , e misto ma jocu' , dar nu e ca BF4 , e altceva.. personajul se misca altfel cumva mai lent iti da impresia ca BF1 merge cu 30fps ,iar bf4 cu 60 fps.. desi , parca asa si este , ieri am iesit din BF1 in BF4 si este mult mai fluid BF4

    oricum acest alpha nu este definitoriu pt ca meniul se blocheaza ,nu raspunde clar la comenzi , sunetul este de forma , apar / dispar soldati de nicaieri , insa in forma finala cred ca o sa fie bun jocul si in primul rand altceva, rau e cand le copiaza si le schimba doar numele , rau e cand vin cu altceva, insa e clar ca o sa placa mai mult si celor ce joaca COD ,BF1 fiind mai mult pe infanterie fata de BF4 unde este 50% vehicule , 50% infanterie

    p.s. dupa ce am jucat BF1 m-am dus in BF4 pe Shanghai si m-am dat cu elicopteru de atac, nimic nu e ca sentimentul ala de acolo sper sa aibe si BF1 harti dedicate pt ceva de genu'

  7. #167 SP
    Senior Member Mayhem's Avatar
    Lasa ca facem noi 2000 de ore in BF1, sa te vad atunci ce o sa zici? Ca nimic nu se compara cu un dogfight WW1 style?

  8. #168 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Posibil , ca-i misto cu avioanele in BF1 , mai ales cu ala de atac

  9. #169 SP
    Member SepticEye's Avatar
    Baga un stream mai Poiuyt, sa vedem si noi.

  10. #170 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    pai nu merge , nu ai acces la share sau broadcast , pozele cu scorul sunt facute cu telefonul peste tv

  11. #171 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    ti-am cerut share aseara sa vaz cum arata, te-ai facut ca nu observi

  12. #172 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    bai baiatu' , ti-am acceptat si chiar continuat cu tot tacamul , doar ca mi-a dat mesaj " nu este valabil pt aceasta aplicatie " .

    insa da, nu m-am sinchisit sa-ti dau mesaj ca nu merge..

  13. #173 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar


    PS4 gameplay 1080p 60fps

  14. #174 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    si un video comparativ cu cele 3 variante: PS4, XO si PC

    Attached Images Attached Images 24ao1o.jpg 3hfqrp.jpg 1hyoyt.jpg 28nqmw.jpg 35oo0s.jpg 1iir96.jpg

  15. #175 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Quote Originally Posted by FishyBon3 View Post

    PS4 gameplay 1080p 60fps
    pe ps4 nu are 60fps si nici 1080p ,ci 30 cu 900p cel putin in acest alpha, insa jocul arata foarte bine atunci cand ploua cu soare sau este ceata/ soare.

  16. #176 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Altii au zis ca e 60fps, si pe stream si pe yt. Ramane de vazut.

    Si da, e 900p, insa pe yt e uploadat la 1080p

  17. #177 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Oricum e mega enervanta muzica de pe fundal.. dupa ce ca joci cu un sunet vai capul lui , mai ai si muzica pe fundal.. sper sa nu fie si in varianta finala caci este super enervanta.

  18. #178 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Nu se poate scoate din optiuni (audio)? Ingame music ON/OFF sau volume/slider spre 0, etc.

  19. #179 SP
    Member SepticEye's Avatar
    "We have lost objective butter!"
    Eu unul sunt curios daca poti fi impuscat in timpul tranziitiilor cand te urci in vehicule sau schimbi locul in vehicule.

  20. #180 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Da poti. Am vazut la cineva pe stream cand se urca intr-o masina, l-a ciuruit unu.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 9 of 63 FirstFirst ... 7 8 9 10 11 19 59 ... LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts