Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 7 of 38 FirstFirst ... 5 6 7 8 9 17 ... LastLast
Results 121 to 140 of 746

Thread: Destiny 2

  1. #121 SP
    Member Popae36's Avatar
    Cum naiba sa vii cu acelasi tip de inamici ?cu legionari,psiony si restul....

  2. #122 SP
    495
    Member 495's Avatar
    Cum naiba sa nu fie aceeasi? E acelasi univers, continuam povestea/aventura intr-un fel.

  3. #123 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Frumos, elegant. Au pastrat indeajuns de multe din primul joc incat sa nu para total diferit si sa fie familiar, si au adus numeroase imbunatatiri in acelasi timp. I'm impressed.

    ---------- Post added 18-05-2017 at 21:04 ----------

    Quote Originally Posted by Popae36 View Post
    Cum naiba sa vii cu acelasi tip de inamici ?cu legionari,psiony si restul....
    Uhm, numai la Cabal au aratat cel putin 3 tipuri de inamici noi. Si normal ca au ramas si aia vechi, nu e acelasi univers? Exista o continuitate evidenta.

  4. #124 SP
    495
    Member 495's Avatar
    Eu inca sunt in soc, dupa faza cu 4vs4 only pvp, si clans si guided games...

  5. #125 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Mda, schimbarile la PvP sunt un pic socante, inca nu stiu daca o sa fie bine sau nu.

  6. #126 SP
    Senior Member Razvan's Avatar
    Eh, o parte din chestiile cu care se lauda sunt lucruri de bun simt care trebuiau sa fie in joc de la inceput (suport pentru clanuri si matchmaking). Ce mi-a placut e partea de explorare a planetelor, sper sa nu fie foarte superficiala.

  7. #127 SP
    495
    Member 495's Avatar
    Va fi foarte superficiala... Mergi o data, vezi tot si treci mai departe. Eu tot nu sunt de acord cu matchmaking pt end game. Trebuie comunicare, microfon, dedicatie. Prevad multe topicuri pe forumul bungie cum despre asta si partile negative aduse cu asta.

  8. #128 SP
    Senior Member Razvan's Avatar
    N-am inteles clar din prezentare, oare e matchmaking in acelasi stil ca pentru strikes? In video au facut sa para ca poti sa iei doar 1 persoana in plus pe langa un grup pre-made.

  9. #129 SP
    495
    Member 495's Avatar
    Ala a fost doar un exemplu, cu o persoana. Daca ai nevoie de 5, faci la fel. La strikes, ramane acelasi matchmaking cred, cu randoms, ca in destiny 1. Daca e sistemul nou pt toate activitatile, ai butoane speciale acum, dai un fel de search si ai rezultate cu clanuri, alegi cu cine vrei sa joci si dai drumul la misiune/srike/nigtfall/raid etc.

    Also:

    The PC version will support:
    4k Resolution Support (3820x2160)
    Uncapped framerate
    Full mouse and keyboard support with custom key mapping
    Text chat
    Adjustable Field of View
    Detailed PC settings screen
    21:9 monitor support

  10. #130 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Ideea e ca e un hibrid intre no matchmaking si total random matchmaking. Adica te pune sa alegi intre clanuri unde stii ca sunt oameni uniti, oameni cu sinergie si care se cunosc, iar astfel nu o sa fie clusterf*ck-ul care ar fi cu 6 insi random sau mai multe grupulete mici. Acum nu stiu daca e doar pentru solo players sau si mai multi... ei au zis doar de solo. Probabil sa fie solo+clan si atat, sau macar 2+clan. Dunno, vedem. Eu inca vreau sa aud despre acel cross-save intre PC si PS4 de care se zvonea, vad ca nu au zis nimic desi toate celelalte zvonuri s-au confirmat.

  11. #131 SP
    495
    Member 495's Avatar
    daisidouqaqbtmt.jpg

    de analizat!

    lfupprm6lhektiijq6ms.png

  12. #132 SP
    495
    Member 495's Avatar
    Also, 60fps on ps4?


  13. #133 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Trebuie schimbat matchmaking-ul, dupa cum spuneau si ei, daca jumatate din player-base(poate exagerat, dar fie, ii credem pe cuvant) nu au cum sa faca un Raid pentru ca nu au cu cine (nu au prieteni pe acea platforma, care sa fie interesati de joc sau care nu stau pe forumuri/aplicatii de LFG si altele, e un semn de intrebare acolo. Start from scratch, do it better.

    4vs4 nu o sa fie rau. Mai rau e daca intr-adevar o sa fie doar vreo 30 de FPS-uri pe consolele astea ponosite. Au toate parghiile la indemana si ar fi pacat sa nu scoata un produs cu adevarat finisat. La ce era pe ecran acolo in unele momente, sper sa nu "frameze" cand o sa fie bluray-ul in consola de acasa.

    Varianta de PC suna promitator, mai ales cu adjustable FOV si 4k Resolution. Faza cu Battle.net i-a luat pe multi prin surprindere.

    Au ascultat de multe dintre parerile oamenilor si sunt pe drumul cel bun. Desi...ma asteptam la mai mult de un Raid la inceput.

  14. #134 SP
    495
    Member 495's Avatar
    Mult mai detaliat decat ma asteptam!

    bo4brgzypoy0qrk4hkw1.png

  15. #135 SP
    Senior Member calin_kalf's Avatar

  16. #136 SP
    Member Darthstone's Avatar
    Sper sa fie orientat si spre fanii PVE. Eu sunt jucator orientat spre PVE nu sunt mare fan PVP, iar primul Destiny m-a obligat sa fac PVP din anumite motive, fapt in urma caruia am renuntat sa il joc.

  17. #137 SP
    Member MAGNUS2's Avatar
    doua lucruri interesante, vine pe PC mai tarziu fata de console, si toate versiunile de console sunt 30fps, si da, cand zic toate versiunile de console, este si Scorpio inclus

  18. #138 SP
    Member Buyk's Avatar

    Destiny 2

    Sincer sunt cam dezamagit.... 30fps WTH? pe bune lumea cere 60 fps cu servere dedicate si tu vii in continuare intr-un fps cu 30? slab foarte slab.
    Un alt aspect este ca, am vazut cam prea multe chestii reciclate din D1, inteleg ca se continua poveste etc etc da pana si armele par la fel, sunetele nici nu mai zic de la ele. Nu stiu chiar m-au lasat cam rece

  19. #139 SP
    Senior Member Zero's Avatar

  20. #140 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Interesate superele de acum... golden gun si fist of havoc care pot fi folosite de mai multe ori, mi-e sa nu iasa clusterf*ck in pvp

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 7 of 38 FirstFirst ... 5 6 7 8 9 17 ... LastLast

Similar Threads

  1. Destiny By Clopotarul in forum Console Club
    Replies: 3701 Last Post: 24-04-2017, 01:36
  2. Destiny By costy29lan in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 4 Last Post: 09-03-2015, 06:22

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts