Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 52 of 81 FirstFirst ... 2 42 50 51 52 53 54 62 ... LastLast
Results 1,021 to 1,040 of 1605

Thread: Ultimul serial vizionat / Recomandari seriale

  1. #1021 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Cred ca tot aici intra , pentru cei care vor sa inceapa sezonul nou din TWD , salvativa cateva ore bune din viata si uitativa la altceva.

    Au inceput sa scada in calitate de la sezonul 2-3 dar acum cu sez 4 e o porcarie totala... just look at this , makes me cringe + actingul ala vai mama lui , se vede atunci cand cade jos cum schimba arma dintro mana in alta , like really ? ok ....

    Am rezistat primele doua episoade cand un episod l-au facut doar pentru moartea unui caracter ( si ala destul de neimportant ) si al doilea a fost depsre ... dunno ,
    we hungry yo , need food , lets kill some zombies and call it a day , people will watch it anyway cuz daryl , the best redneck hero !

  2. #1022 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    sezonul nou e sezonul 5
    ce e asa prost la el?

  3. #1023 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Parca e ... degeaba. Totul e low budget , povestea zici ca e o parodie fata de cea din benzile desenate.

    Daca n-ai pretenti prea mari de la un serial poate merita sa te uiti la el.

  4. #1024 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    mie imi place.
    asa cred ca ar fi toata lumea daca asta cu zombie ar fi pe bune. ar lua decizii proaste, ar fi frica, panica.
    e o drama despre supravietuire sau nu

  5. #1025 SP
    Junior Member Zetrix's Avatar
    Eu nu am inceput inca noul sezon si ma cam speriati cu gif-ul ala, l-am vazut si pe 9gag. Asa prost oare sa fi ajuns un serial care se batea cot la cot cu Game of Thrones in audiente? Imi vine greu sa cred asta. Ma rog, bine macar ca mai avem jocurile care urmeaza sa mai apara.

  6. #1026 SP
    Senior Member ilie11's Avatar
    Stie cineva ceva despre Hand of God? Pilot-ul m-a captivat dar nu stiu cand naiba il vor difuza (daca)...

  7. #1027 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar

  8. #1028 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    House of Cards (2015): Season 3 now available for streaming!

  9. #1029 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Inca de ceva timp, eu sunt pe la jumate

  10. #1030 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Noi nu prindem Netflix aicisa, tre' sa stam dupa... ei stii tu acuma.

  11. #1031 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Merge si card romanesc, stai linistit. Eu l-am terminat, nu zic absolut nimic ca sa nu fac vreun spoiler pentru cineva.

  12. #1032 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Merge cardul, dar Romania e blocata pe baza de ip... Nici macar pe site nu putem intra haha.

  13. #1033 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    Noi nu prindem Netflix aicisa, tre' sa stam dupa... ei stii tu acuma.
    Haida domnu' , ii pe torente ( mai exact pe lista de fisiere aham' ) Eu o sa il mai cumpar pe iTunes cand apare dar pana atunci vreau sa il vad cat mai repede si nu vreau sa stau sa fac gainari cu DNS , proxy , ip-uri de nu stiu ce... oricum se stie demult ca netflix ii baneaza pe cei care folosesc metode de genul.

  14. #1034 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Ce torente, fisiere sau mai stiu eu ce. Nu stiu cata lume de aici stie de programul atasat mai jos, las ceva screens (daca nu sunt ok, se pot sterge fara nicio problema). Just google
    Attached Images Attached Images screen-shot-2015-02-27-23.10.24.png screen-shot-2015-02-27-23.10.56.png screen-shot-2015-02-27-23.11.28.png

  15. #1035 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Holy Moly, asta e ceva. There must be a catch... right? Right?!

  16. #1036 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Spre rusinea mea, de-abia acum am reusit si eu sa termin seria a doua din American Horror Story. Asta poate si pentru ca prima serie mi s-a parut foarte greoaie (si prea plin de clisee)... Well, daca pentru prima serie as fi acordat cu greu o nota de 6.5-7, pentru cea de-a doua ii acord cu usurinta nota 9. Avem clisee si aici, insa mie unul mi s-a parut un "masterpiece" in ale horror-ului. Nu cred ca mai exista un alt serial de genul acesta, in care formula este ceva de genul: "asylum + aliens + daemons + nazis", cu un story care zici ca face un |dute-vino" prin istorie si da cu tine de pamant in zilele noastre... Ce sa mai, foarte bine facut! Un film (serial) de referinta pentru fanii genului.

    Atentie insa, nu e absolut deloc ceva "easy horror". Daca va speriati destul de usor sau stati prost cu pipota... mai bine dati skip!

    Intrucat seria 1 nu prea are legatura cu seria 2, probabil unii se vor intreba daca nu cumva merita sa sara direct la 2. Well, nu v-as recomanda, pentru ca o parte din actorii seriei 1 apar si in seria 2... chiar daca e total unrelated. Actori de nota 10 dealtfel.

    Acum sunt al naibii de curios daca seria 3 va fi la fel de buna precum 2 sau se duce spre 1. No spoilers please!

    Attached Images Attached Images americanhorrorstory_asylum.jpg

  17. #1037 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    Holy Moly, asta e ceva. There must be a catch... right? Right?!
    Streaming prin torrents.

  18. #1038 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    tocmai am inceput sa ma uit la Bitten s01 e interesant

  19. #1039 SP
    Junior Member brutusvmd's Avatar
    Sons of anarchy e foarte frumos . Joaca in el Katey sagal (peggy din famlia bundy).
    The last resort , este un singur sezon de 13 episoade, pacat ca l au anulat... si the killing si Homeland mi au placut mult.

  20. #1040 SP
    Junior Member PsychoKnot's Avatar
    1. Breaking Bad
    2. LOST

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 52 of 81 FirstFirst ... 2 42 50 51 52 53 54 62 ... LastLast

Similar Threads

  1. Ultimul film vizionat / Recomandari filme By MonkY in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 4861 Last Post: 30-12-2022, 02:04
  2. Canale /Seriale de Comedie By Alex Khan in forum Funny
    Replies: 2 Last Post: 24-11-2020, 17:56
  3. Ultimul serial vizionat! By trickz in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 75 Last Post: 17-02-2015, 22:06
  4. Variante cablu serial ? By Hitman in forum Hardware
    Replies: 0 Last Post: 14-08-2014, 11:01
  5. Seriale de comedie By zinodaur in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 58 Last Post: 16-02-2014, 01:54

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts